Kaplice – J. Hradec 2:0 (0:0) – Domácí byli jednoznačným favoritem zápasu. Úvod zápasu však byl vyrovnaný. Nepříjemnou skákavou střelu vyslal hostující Frühauf, Kopřiva míč neudržel, ale dorážka V. Moudrého byla ukvapená a nepřesná. Na druhé straně došlo k obdobné situaci. Gólman Plachý jen před sebe vyrazil střelu Lesňáka, včas však stačil zakročit proti zblízka dorážejícímu Záveskému. Těsně před poločasem Plachý krotil tečovanou střelu Houšky těsně před brankovou čárou. Druhý poločas začali domácí náporem. Záveský hlavou trefil jen tyč a o chvíli později hlavička Flöringa těsně minula pravou tyč. V 55. min. se domácí dočkali. Trestný kop ze strany zahrával M. Pulec a Románek střelou z první o pravou tyč poslal Spartak do vedení - 1:0. V 68. min. hlavička P. Pulce skončila znovu jen na tyči. V 77. min. přišla gólová pojistka. Chytrou střelou z přímého kopu se prezentoval M. Pulec.

Branky: 55. Románek, 77. M. Pulec,
rozhodčí: Krčín,
bez karet,
250 diváků.

Chýnov – Čížová 2:1 (1:0) – Ve vyrovnaném zápase domácí doslova vydřeli všechny tři body. Úvod zápasu jako již tradičně patřil v Chýnově hostům a gólman Plachý musel v 5. a v 15. min. doslova čarovat, aby po střelách Maťhy a Moravce uchránil čisté konto. Mezitím se v 11. min. nezaviněně srazili hlavami domácí beci Krump a Sedláček a druhý jmenovaný musel na šití do nemocnice. Skóre se měnilo ve 36. min. hry, kdy tr. kop Mládka ze 35 metrů zapadl překvapivě až za záda brankáře hostů Jelínka. Nástup do druhé půle patřil opět Čížové a hned ve 47. min. po nedorozumění domácích zadáků srovnal na 1:1 přesnou střelou k pravé tyči Plachého branky dobře hrající Moravec. Po té se přelévaly útoky z jedné strany na druhou a když se již zdálo, že se budou body dělit, vykouzlil v 88. min. nádherný centr z pravé strany aktivní Mládek a nabíhající Sokolt nedal hlavičkou gólmanu Jelínkovi šanci.
Branky: 36. Mládek, 88. Sokolt – 47. Moravec. ŽK 2:5, 130 diváků, řídil Švehla.⋌(kul)

Jankov – Čkyně 1:0 (1:0) – Domácí od začátku kontrolovali vývoj utkání a snaživého soupeře prakticky k ničemu nepustili. Šance Maršána a Koutského ale ještě brankami neskončily. Ve 30 min. zblízka střílel Hajný, hostující brankář Rangl bravurně zachránil. Ve 38 min. Koutský přesně nacentroval z pravé strany a Hajný s přehledem hlavou překonal hostujícího brankáře – 1:0. Domácí pokračovali v dobrém výkonu i ve druhém poločase. Hosté měli jedinou šanci utkání v 70 min., ale Šípova střela z dobré pozice šla vedle. Když byl Čkyni v 80 min. vyloučen po druhé žluté Ketzer, domácí si výsledek už jen pohlídali.

Prachatice – Dražice 2:2 (0:1) – Domácí odehráli mimořádně špatné utkání a nedokázali navázat na výborný výkon z přecházejícího utkání na Hluboké. Hosté se zaměřili čistě jen na obranu a spoléhali na rychlé brejky. Dva ze tří dokázali proměnit a to jim zajistilo nerozhodný výsledek. Do vedení dostal hosty v prvním poločase R. Fořt. Po hodině hry vyrovnal T. Ryšánek, ale Voneš opět nasměroval hosty do vedení. Na konečnou remízu upravil Mádl.

Č. Krumlov – Hluboká 4:0 (1:0) – Hosté lépe začali, ale jejich šance končily vedle domácí branky. Domácí se osmělili až po půl hodině, po standardní situaci poslal do vápna nebezpečný centr Třeštík a Klivandově teči moc nechybělo. Ve 38. min. pokoušel štěstí střelou z vápna Zvěřina, našel ale jen připravenou náruč Matouška. Domácí kanonýr se dočkal chvilku před pauzou. Peťule se uvolnil na hranici malého vápna a zpětnou přihrávkou našel právě Zvěřinu a Slavoj vedl 1:0. Druhá půle už byla v režii Českokrumlovských. Ale až 64. min. znamenala pro domácí uklidnění. Centr Boháče si totiž do vlastní sítě srazil Antoš 2:0. O dvě minuty později po spolupráci Klivandy a Zvěřiny ve středu hřiště postupoval sám na Matouška Peťule a bylo to už 3:0. Na konečných 4:0 zvýšil Litvan.

Písek B – Týn 3:1 (0:1) – V závěru prvního poločasu se hosté dostali k ojedinělému útoku a po zbytečném faulu na Vojíka nařídil německý sudí pokutový kop. Tradiční exekutor Meidl nezaváhal a do kabin si Olympie přinesla vedení 1:0. Po změně stran už bylo všechno jinak. Už po třech minutách přiletěl centr z pravé strany k nekrytému Komárkovi a bylo vyrovnáno. V 55. min. míč zasáhl ruku Broma a kopala se penalta i na druhé straně. Listopad bezpečně proměnil. Definitivně rozhodl o domácím vítězství v 65. min. nekompromisní střelou Hegenbart.

Milevsko – Bavorovice 1:0 (0:0) – Domácí byli od začátku lepší. Již v 1. min. musel hostující Smejkal krýt střelu Škuliny. Ve 27. min. zatáhl míč Barda, jeho prudkou přízemní přihrávku zasáhl stoper Anton rukou a rozhodčí Stiegler nařídil pokutový kop. Masopustovu střelu k levé tyči však brankář Smejkal vyrazil na roh. Ve druhém poločasu měli Milevští ještě výraznější převahu než v prvním. Velké množství šancí však neproměnili i díky výborně chytajícímu Smejkalovi. Milevsko se úspěchu přece jen dočkalo ke konci zápasu. V 81. min. Jan Málek vysunul do volného prostoru Suchana, který vystřelil za hranicí šestnáctky a utěšenou bombou rozhodl.

Vodňany – S. Ústí B 1:1 (1:0) – Domácí se opět v prvním poločase předvedli svou atraktivní hrou, ale před svými diváky toho dokázali do přestávky využít pouze jednou. Ve 23. min. domácí Krejčí neproměnil využil největší šanci v zápasu, když běžel téměř z poloviny sám na brankáře Varyše, ale k zakončení volil střelu, kterou brankář vyrazil. Ve 30. min. domácí Celý rozehrál roh a Štěch nechytatelnou střelou bez přípravy poslal domácí do vedení - 1:0. Po změně stran se fotbal z trávníku ke škodě obou týmů vytratil, ale přesto si hosté vypracovali několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky. V 52. min. po rychlé akci srovnali Brůžkem na 1:1.