J. Hradec – Týn 2:1 (1:1) – Utkání bylo velice bojovné, v první půli měli mírně víc ze hry domácí, šli po zásluze do vedení. Bojovalo se většinou uprostřed hřiště. Hosté skóre i hru vyrovnali, až do konce poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou. Ve druhé půli pokračovalo množství osobních soubojů. Bojovný zápas dopadl šťastně pro domácí, ti rozhodli gólem v 89. minutě.

Branky: 16. Šenkýř, 89. Kuchař – 20. Josef Brom,
rozhodčí Čmucha,
ŽK 2:2,
ČK 1:0 (90. Císař),
diváků 120.

Prachatice – Vodňany 2:1 (1:1) – Hosté vstoupili do utkání s větrem v zádech a hned ve 13. min. Hojdekr vyzkoušel domácího brankáře Dvořáka dálkovou střelou. Ve 27. min. jeho vodňanský protějšek Novák reflexivně vyrazil Kovačíkovu bombu z hranice šestnáctky. Skóre otevřeli ve 40. min. hosté, kdy míč nečekaně získal Štěch, jenž snadno trefil prázdnou branku – 0:1. Domácí přidali na tempu a Cais z úniku po levé straně ve 44. min. poslal míč Košíkovi na vyrovnání – 1:1. Po změně stran se hosté pozornou obranou snažili o zisk bodu, ale radost jim pokazil v 87. min. Kovačík, když po volném kopu M. Granova parádně prostřelil brankáře – 2:1.

Jankov – S. Ústí B 1:0 (0:0) – Domácí byli od začátku utkání aktivnější: již ve 3. min. postupoval Klíma sám na branku hostí, ale šance se zalekl a ukopl si míč. Ve 14. min. jej napodobil Nedvěd, jenž také zaváhal. Těsně před přestávkou se hosté dostali po rohovém kopu do dobré šance, avšak domácí obrana v čele s gólmanem Hrubým odvrátila nebezpečí. Po změně stran vyrukoval Jankov s aktivní, svižnou hrou a hned ve 48. min. Nedvěd zblízka prostřelil brankáře – 1:0. Následovalo ještě několik slibných akcí domácích, leč bez gólového efektu. Posledních dvacet minut patřilo hostům, kteří chtěli zvrátit výsledek na svou stranu. Největší šanci měl deset minut před koncem ústecký Schön, avšak brankář Hrubý odhadl směr střely a vychytal Jankovu důležité tři body.

Čížová – Hluboká 1:0 (1:0) – V zápase dobré úrovně domácí potvrdili vítězství z prvního jarního kola v Týně. Do první vážnější šance se domácí dostali v 10. min. po rohu Maťhy, když Brož hlavičkou mířil těsně vedle. V 17. min. kontrovali hosté: Hájek vyzkoušel pozornost domácího gólmana Jelínka. Ve 26. min. Hlubočtí na vlastní polovině faulovali Moravce, přímý kop zahrál Janoušek před branku, kde si Miklavčič pohrál s obranou a střelou pod břevno nedal Matouškovi šanci – 1:0. Po přestávce měli v 55. min. domácí šanci na zvýšení náskoku, ale Rybák v sólovém nájezdu na Matouška nevyzrál. V závěru se hosté snažili vyrovnat, avšak domácí defenziva byla proti.

Čkyně – Dražice 0:0 – Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal a první šanci domácích měl v 10. min. Babka, když šel sám na branku. Zápas ovlivnila dvě vyloučení hostujících hráčů. Nejprve druhou žlutou kartu obdržel ve 34. min. Janda a do kabin musel odejít o 4 min. později i hrající trenér Veselý, který obdržel též druhou žlutou. Od této chvíle bylo jasné, že celá hra se bude odehrávat před dražickou brankou. Čkyňští se pokoušeli strhnout vedení na svou stranu, ale chyběl jim větší klid při zakončení. Přesto si vytvořili tři tutové šance, avšak Kuneš, Kvapil a Sváta s Kunešem je nedokázali využít.

Kaplice – Písek B 3:2 (2:1) – Lepší úvod si domácí nemohli přát, už v 1. minutě vystihl špatnou malou domů Charváta Lesňák, obešel i golmana a do prázdné branky dal vedoucí gól. V 9. min. měli Kapličtí další vyloženou šanci, když po nákopu zaváhal Zach, ale Lesňák mířil jen do golmana. Hosté postupně získávali vrch, ale jasné šance neměli, stříleli spíš zdálky. V 37. min. pronikl do vápna Smolen a po zemi zvýšil na 2:0. Ve 43. min. soupeř snížil, když se prosadil kapitán Hegenbart. I do druhé půle domácí vykročili výborně, ve 49. minutě znovu vedli o dvě branky – Smolen vysunul Januru a ten nezaváhal. Kolem 60. minuty kopal Písek sérii rohů, ale závěr zdramatizoval až před koncem. V 88. minutě Kopřiva vychytal Nouska, poté další střelu a až proti Němcově opakované dorážce byl bezmocný.

Č. Krumlov – Milevsko Milevsko 1:0 (1:0) – V zápase se narodilo zasloužené vítězství domácích, které zařídil jediným gólem utkání ve 29. minutě Pliška. Ten z 25 metrů přehodil gólmana Milevska. Krumlovští si vypracovali víc brankových příležitostí, hosté měli jen optickou převahu. Domácí si vítězství pojistili dobrou obrannou činností. Navíc Matúš trefil tyčku, Beránek břevno.

Chýnov – Bavorovice 1:0 (0:0) – Domácí před utkáním slavnostně otevřeli za účasti řady hostů krásné nové šatny, které svými parametry daleko převyšují krajské soutěže a po devadesáti minutách hry je pokřtili i cenným tříbodovým ziskem. Již v 7. min. střílel tvrdé z trestného kopu Pěknic, ale trefil pouze hostujícího Babku ve zdi. Ve 40.min. Sokolt ve velmi dobré pozici netrefil na hrbolatém terénu míč a byla z toho nepovedená střela.

Druhou půli začali Chýnovští náporem a v 51. min. Vlastimila Hrušku vychytal v čisté šanci hostující brankář Nováček. Domácí se dočkali v 62. minutě, kdy hlavičkoval Sokolt do břevna, nekrytý Švehla stál na správném místě a dostal Chýnovské do vedení. Hosté poté otevřeli hru, ale domácí obrana je do žádné šance nepustila. Hosté za celý zápas nevystřelili na bránu, domácí taktickou hrou udrželi v dostatečné vzdálenosti od brány.