DEŠNÁ – KUNŽAK 1:1 (0:0)
Po dlouhých třiadvaceti letech viděli diváci v Dešné zápas okresního přeboru a domácí nováček také v úvodu dokazoval, že jeho premiérová výhra ve Studené nebyla náhodná. Jenže tři velké šance proti nedávnému účastníkovi I. B třídy proměnit nedokázal a postupně se hra vyrovnala. Po změně stran domácí opět získali převahu a vytěžili z ní vedoucí gól, na který však dokázal Kunžak odpovědět šťastnou trefou zdálky. V 90. minutě hosté faulovali ve vápně Ďurače, ale kapitán Radoušer z penalty trefil jen tyč a odmítl tak zisk tří bodů.
Branky: M. Novotný – P. Ferdan. Rozhodčí: Vican. ŽK: 5:5. Diváci: 50. 

BŘILICE – HRANICE 3:1 (2:0)
Břiličtí fotbalisté neměli žádnou výraznou převahu, ale mohli se spolehnout na pohotového střelce Zdeňka Vaníčka, který jim v první půli zajistil dvoubrankové vedení. Po změně stran stejný hráč z penalty zkompletoval hattrick a Hraničtí už dokázali pouze deset minut před koncem korigovat výsledek.
Branky: Z. Vaníček 3 (1x11) – J. Dvořák. Rozhodčí: Devera. ŽK: 3:1. Diváci: 60. 

STRMILOV – HORNÍ ŽĎÁR 4:1 (1:0)
Ve vyrovnané partii byli v první půli šťastnější domácí fotbalisté, kteří se ujali vedení. Po přestávce Horní Žďár dokázal v 55. minutě zásluhou důrazu svých hráčů před brankou vyrovnat, ale Strmilov znovu strhl vedení na svou stranu a dvěma dalšími góly v samotném závěru střetnutí pečetil své vítězství.
Branky: O. Nečeda 2, J. Hanzal, M. Lehejček (11) – M. Dvořák. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 0:1. Diváci: 100. 

STAŇKOV – J. HRADEC B 1:8 (0:4)
Zápas Hraničáři vůbec nevyšel a jeho hráči svými chybami soupeři hodně usnadnili roli. Hradecká rezerva vedla v 25. minutě už 3:0, do přestávky se trefila ještě jednou a druhý poločas se tak už dohrával víceméně z povinnosti. Hostující celek pokračoval ve svém střeleckém obrození a Staňkovu dovolil pouze jediný zásah ze značky pokutového kopu, který proměnil Vonka. Hattrickem se blýskl hradecký útočník Zdeněk Kvitský.
Branky: 73. Vonka ml. (11) – 19., 25. a 81. Z. Kvitský, 34. a 60. V. Moudrý, 66. a 71. Cypra, 16. Prokop. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 1:2. Diváci: 60. 

STARÁ HLÍNA – STRÁŽ 1:1 (1:0)
Lépe do zápasu vstoupil domácí nováček a už v 9. minutě se ujal vedení, když Hadačův trestný kop šikovně tečoval Jičínský. Jinak se během úvodního dějství však hrál vcelku vyrovnaný fotbal. Po obrátce Stráž přidala a po hodině hry se jí povedlo po rohovém kopu srovnat skóre zásluhou hlavičkujícího Koudelky. V závěru si Stará Hlína vytvořila výraznější tlak, z něhož rezultovaly tři šance Prokeše a dvě Hadače, do černého se však ani jeden z nich trefit nedokázal.
Branky: 9. Jičínský – 62. Koudelka. Rozhodčí: Švec. ŽK: 1:3. Diváci: 120.

JAROŠOV – NOVOSEDLY 0:4 (0:0)
Oslabený domácí tým držel se soupeřem krok i bezbrankové skóre až do 65. minuty. Ve zbytku utkání však fotbalisté Novosedel svého soupeře předčili, když se lépe vypořádali s úmorným vedrem, a připsali si nečekané, ale zasloužené vítězství, které je katapultovalo do čela tabulky.
Branky: Bárta 2, J. Čáp, Poborský (11). Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 3:2. Diváci: 35.

STUDENÁ – SUCHDOL B 4:1 (2:0)
Třebaže suchdolská rezerva byla po většinu času herně lepším týmem, na domácích hráčích bylo vidět, že chtějí odčinit úvodní zaváhání s nováčkem z Dešné. Studená i bez několika opor příkladně bojovala a opět se mohla spolehnout na svého snajpra Libora Dvořáka, který své spoluhráče nezklamal a trefil se hned třikrát. Konečný výsledek je pro hosty krutý, ale pykali za to, že se dopustili řady chyb v defenzivě a směrem dopředu působili příliš profesorským dojmem.
Branky: L. Dvořák 3, Navrátil – Dušek. Rozhodčí: Nejezchleb. ŽK: 0:1. Diváci: 80.