Okresní přebor mužů – 8. kolo
Studená – Halámky/Hranice 3:1 (1:0),
J. Šimánek 2, Maška – L. Slavík (pen.).
Klikov – Strmilov 2:0 (2:0),
Zavadil, Čapek, ČK: 0:1 (M. Novák).
Suchdol B – České Velenice 1:2 (0:1),
Krejčí – Zlamšídlo, Janda.
Stará Hlína – Staňkov 3:1 (1:0),
Šauer, Kadlec, Pfeifer – Studnička.
Novosedly – Stráž 3:1 (1:0),
Voldřich, Poborský (pen.), Kubo – Oupor, ČK: 0:1 (Škopek).
Popelín – Kunžak 2:4 (2:3),
Doležal, Snížek – Ferdan 2 (1 z pen.), P. Janák, Rigo, ČK: 1:0 (Petr Pacholík).
N. Bystřice B/Číměř – Staré Hobzí 10:2 (7:2),
Mol 4, Z. Březina 2, J. Feytl, Záhorka, J. Drábik, Nižník – P. Zejda, Peterek.

Okresní soutěž mužů sk. A – 6. kolo
Rapšach – Majdalena 5:2 (1:1),
Pospíchal 2, Gráf 2, Neumayer – Horník, P. Bezemek, ČK: 0:1 (Horník).
Nová Ves – Plavsko 3:2 (1:0),
P. Trmal, P. Candra, Tetík – Schmirler, Vejsada, ČK: 0:1 (Jan Heřmánek).
Horní Žďár – Lomnice B 0:4 (0:2),
V. Nohava, Melichar, J. Doktor, Kos.
Buk – Lásenice 5:0 (1:0),
Lexa 2, Jon, Tomšík, Opička.

Okresní soutěž mužů sk. B – 6. kolo
Peč – Horní Pěna 7:0 nedohráno,
Kašpárek 3, Jiří Novák 2, Tomšů, Popjak
(ukončeno po prvním poločase pro nízký počet hráčů hostujícího týmu).
Český Rudolec – Dešná 3:3 (1:3),
R. Novák 2, Zamazal – Novotný 2, Ďurač, ČK: 0:1 (Müler).
Slavonice B – Staré Město 2:1 (1:0),
Marhoun, 90. J. Bodlák (pen.) – Kos.
Cizkrajov – Třebětice B 5:2 (3:0),
Tuza 2, Volráb 2 (1 z pen.), M. Březina – Kapinus.
Nová Včelnice B – Jarošov 6:1 (3:1),
M. Blažek 2, M. Hornát, S. Pacholík, Bednář, Zápotoka – Strojek.

OP mužů
1. N. Bystřice B/Číměř⋌ 8 6 1 1 34:13 19
2. Klikov⋌ 8 6 1 1 24:11 19
3. Studená⋌ 8 5 1 2 19:13 16
4. Strmilov⋌ 8 5 0 3 21:11 15
5. St. Hlína⋌ 8 5 0 3 14:12 15
6. Č. Velenice⋌ 8 4 2 2 20:18 14
7. Novosedly⋌ 8 3 1 4 10:14 10
8. Kunžak⋌ 8 3 1 4 15:20 10
9. Staňkov⋌ 8 3 0 5 18:28  9
10. Popelín⋌ 8 3 0 5 15:25  9
11. Suchdol B⋌ 8 2 2 4 14:14  8
12. Stráž⋌ 8 2 1 5 13:18  7
13. St. Hobzí⋌ 8 2 0 6 12:27  6
14. Halámky/Hranice⋌ 8 1 2 5 14:19  5

OS mužů sk. A
1. Lomnice B⋌ 5 4 1 0 19:3  13
2. Buk⋌ 6 3 1 2 16:4  10
3. Lodhéřov⋌ 5 3 1 1 15:7  10
4. Rapšach⋌ 5 3 0 2 13:16  9
5. Nová Ves⋌ 5 3 0 2 10:13  9
6. Plavsko⋌ 6 2 1 3 16:11  7
7. Horní Žďár⋌ 5 2 0 3  9:18  6
8. Majdalena⋌ 5 1 1 3  9:20  4
9. Lásenice⋌ 4 0 2 2  4:11  2
10. Deštná⋌ 4 0 1 3  4:12  1

OS mužů sk. B
1. N. Včelnice B⋌ 6 5 0 1 37:7  15
2. Peč⋌ 6 5 0 1 24:8  15
3. St. Město⋌ 6 4 1 1 12:7  13
4. Dešná⋌ 6 3 1 2 23:18 10
5. Č. Rudolec⋌ 6 2 3 1 13:9   9
6. Třebětice B⋌ 6 2 1 3 10:19  7
7. Slavonice B ⋌ 6 2 0 4 12:19  6
8. Cizkrajov⋌ 6 1 1 4  9:14  4
9. Jarošov⋌ 6 1 1 4  8:20  4
10. Horní Pěna⋌ 6 1 0 5  4:31  3