V sedmi utkáních totiž střelci zaznamenali celkem 45 branek, což značí průměr téměř 6,5 gólu na zápas.

Nejaktivněji si v tomto ohledu počínali klikovští fotbalisté, kteří poslednímu Starému Městu nasázeli osm gólů, z nichž rovnou polovinu obstaral zkušený záložník Blesku Mašek.

O vedoucí příčku navíc přišel Staňkov, který na hranické půdě pětkrát inkasoval. Do čela soutěže tak poskočil druhý nováček ze Starého Hobzí.

ST. HOBZÍ – ČÍMĚŘ 6:3 (3:1)

Bojovné a herně poměrně vyrovnané utkání nabídlo množství šancí i gólů. Na těžkém terénu oba soupeři předváděli kvalitní fotbal a o vítězství domácího nováčka nakonec rozhodla lepší střelecká produktivita.

Branky: Krejča 3, Lička 2, Čuta – Mol 2, Drábik.
Rozhodčí: Vican – Svítil, Zamrazil.
ŽK: 2:2.
Diváci: 100.

Č. RUDOLEC – H. PĚNA 1:0 (0:0)

Z oboustranně nezáživné hry vybočilo jen několik akcí na obou stranách, jinak se dění odehrávalo víceméně uprostřed hřiště. Rozhodnutí padlo deset minut před koncem, kdy se z trestného kopu krásně trefil do šibenice domácí Novák.

Branka: 80. R. Novák.
Rozhodčí: Devera – Saidl, Varta.
ŽK: 2:4.
Diváci: 40.

HALÁMKY – JAROŠOV 6:1 (4:1)

V průměrném duelu vyhrál domácí tým zaslouženě, když si rozhodující náskok vypracoval už během úvodního dějství. Jarošov sice bojoval, ale jeho hráči byli v koncovce neškodní, což dokumentovali v 52. minutě, kdy hostující Petrů zahodil i penaltu.

Branky: 10. (pen.) a 90. L. Slavík, 8. Pelouch, 33. Duda, 45. E. Decker, 55. Trsek – 12. Vokůrka.
Rozhodčí: Kříž.
ŽK: 2:1.
ČK: 1:0 (M. Slavík).
Diváci: 30.

STRÁŽ – SUCHDOL B 6:1 (4:0)

V přímém souboji o šestou příčku navázal mladý strážský celek na velmi dobrou formu z poslední doby a po precizně sehraném prvním poločase si získal dostatečný náskok. Po přestávce sice hosté viditelně přidali, snížili na 4:1 a kopali penaltu, ale tu Dunaj v 64. minutě poslal nad břevno. V závěru se však ke slovu znovu dostali s velkým elánem hrající domácí a hladké vítězství pečetili dalšími dvěma přesnými zásahy.

Branky: 7. (pen.), 44. a 90. Vostrý, 2. D. Přílepek, 24. Koudelka, 82. V. Princ – 53. Císař.
Rozhodčí: Nikodým.
ŽK: 3:2.
Diváci: 40.

STUDENÁ – ST. HLÍNA 4:2 (1:1)

Střetnutí se vyznačovalo řadou nepřesností na obou stranách. Po vyrovnané první půli o zisku tří bodů rozhodl kanonýr Libor Dvořák, který zaznamenal čistý hattrick. Studenou navíc v závěru několikrát výrazně podržel vynikající gólman Duchoň.

Branky: Dvořák 3, Lojka – Bednář, Časta.
Rozhodčí: Nejezchleb.
ŽK: 2:4.
Diváci: 40.

HRANICE – STAŇKOV 5:2 (2:1)

Úvodních dvacet minut se odehrálo v režii do té doby vedoucího celku tabulky ze Staňkova, který kromě rychlé vedoucí branky Černocha už ve 4. minutě ještě nastřelil tyč a břevno. Domácí však postupně převzali iniciativu a ještě do přestávky se jim podařilo otočit skóre. Definitivní zlom přinesly dva slepené góly Hranic v 74. a 75. minutě, po nichž až do konce už jasně kralovali vítězové.

Branky: Jan Herzog 2, Jiří Herzog, P. Herzog, Bartoš – Černoch, Hešík.
Rozhodčí: Musil – Koudelka, Hešík.
ŽK: 2:2.
Diváci: 30.

KLIKOV – ST. MĚSTO 8:0 (4:0)

Blesk podzimní vystoupením na domácí půdě uzavřel kanonádou do sítě posledního celku soutěže, které dominoval Milan Mašek. Zkušený harcovník se do sestavy po zranění vrátil ve velké formě a v tomto utkání sám obstaral polovinu klikovských gólů. Domácí po rozpačitém začátku sezony postupně svůj kádr konsolidovali, což se příznivě odráží do výsledků i postavení v tabulce.

Branky: Mašek 4 (jednu z pen.), Nedvěd (z pen.), R. Plucar, Čutka, vlastní.
Rozhodčí: Bartyzal.
Bez karet.
Diváci: 70.
PŘÍŠTÍ KOLO:
Staňkov – H. Pěna, Číměř – Halámky, St. Hlína – Klikov, Jarošov – Stráž, St. Město – Hranice (vše so 13.30), Suchdol B – Č. Rudolec, St. Hobzí – Studená (oba ne 13.30).