STUDENÁ – SLAVONICE 1:3 (1:2)
Ve vyrovnaném a atraktivním duelu se jako první prosadili favorizovaní hosté, Studená však dokázala za devět minut odpovědět gólem Krasnovského. Vedení na stranu Slavonic strhl ze standardky Trávníček a v 53. minutě pojistil Bártů, který si šikovně došel pro penaltu. Hosté si pak náskok zkušeně hlídali.
„Rozhodl parádní přímý kop hostujícího Trávníčka na 1:2 a úvod druhé půle, kdy náš Dvořák zazdil dvě tutovky. I tak si naši hráči zaslouží pochvalu," poznamenal vedoucí mužstva Studené Miloš Lindourek.
Branky: 27. Krasnovský – 18. Peschel, 36. Trávníček, 53. B. Bártů (pen.). Rozhodčí: Janák st. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

KLIKOV – NOVOSEDLY 4:2 (2:1)
Blesk neměl cestu za prvním jarním vítězstvím na domácím trávníku nikterak snadnou. Jeho hráči zpočátku působili dost nervózně, čehož Novosedly využily a ujaly se vedení. Domácí Čapek však dvěma góly do přestávky otočil skóre a když Michal v 50. minutě přidal třetí zásah, zdálo se, že Klikov si v pohodě dokráčí pro tři body. Hostující Nohava však trefou na 3:2 zadělal na drama a uklidnění do domácích řad vnesl až Mládek.
„Vítězství nás velmi těší, neboť Novosedly jsou pro nás vždy nepříjemný a těžký protivník," podotkl Václav Bednář, člen výboru klikovského Blesku.
Branky: 34. (pen.) a 42. Čapek, 50. Michal, 72. Mládek – 24. Voldřich, 65. T. Nohava. Rozhodčí: Honzík. ŽK: 0:2. Diváci: 80.

STRMILOV – DEŠNÁ 7:2 (2:1)
Jiskra z počátečního náporu nic nevytěžila, a tak se z prvního protiútoku prosadili hosté. Vzápětí však byl ve vápně faulovaný strmilovský Šuba, který proměnil pokutový kop a do pauzy se trefil ještě jednou. V 50. minutě domácí fotbalisté přidali třetí gól, poté však polevili, Dešná snížila a od vyrovnání uchránil Strmilov jeho brankář Ondřej Přibyl, který zlikvidoval tutovku. Pak už se ale hrálo jen podle not favorita, v jehož dresu se hattrickem blýskl Tomáš Dohnal.
„Nakonec jsme mohli dát i víc gólů, ale přemíra snahy nám v koncovce spíše škodila," soudí strmilovský trenér Karel Urbánek.
Branky: 50., 63. a 71. T. Dohnal, 13. (pen.) a 30. Šuba, 66. D. Hanzal, 76. L. Janák – 11. Šteif, 54. Novotný. Rozhodčí: J. Chvála. ŽK: 2:0. Diváci: 52.

ST. HLÍNA – ST. HOBZÍ 2:1 (1:0)
Souboj týmů z čela tabulky se rozjížděl pozvolna, dlouho se hrálo ve středu hřiště a téměř bez šancí. Až těsně před přestávkou hosté faulovali, Šauer zahrával trestný kop, brankář Starého Hobzí balon pouze vyrazil před sebe a Makovička jej pohodlně dopravil do sítě. Srovnáno bylo po necelé hodině hry, kdy se po chybě domácích dostal k míči Lička, obešel tři protihráče a akci zakončil přesnou střelou k tyči. Oba celky se pak snažily výhru strhnout na svou stranu, což se nakonec povedlo v 89. minutě Staré Hlíně, když se po závaru před brankou nejlépe zorientoval Marek.
„Staré Hobzí je třeba pochválit, prezentovalo se u nás v lepším světle než Slavonice. Nás zdobí obranná hra, soupeře do šancí moc nepouštíme," zmínil jednatel FK Stará Hlína Jan Hrubý.
Branky: 45. Makovička, 89. Marek – 38. Lička. Rozhodčí: Švec. Bez karet. Diváci: 50.

POPELÍN – STAŇKOV 2:2 (1:2)
Utkání bylo poměrně vyrovnané, více šancí si však připravili hosté, kteří jednu z nich využili v 11. minutě. O čtvrt hodiny později došlo v šestnáctce k faulu na popolínského Pacholíka a Vlásek z penalty srovnal. Těsně před přestávkou se podruhé trefil staňkovský Studnička, takže do kabin odcházeli spokojenější hosté. Ve druhém poločase se hra přiostřila a na obou stranách přibývalo faulů. O dělbu bodů se postaral Martin Šimánek, když překvapil brankáře prudkou střelou. Deset minut před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen popelínský Pacholík.
Branky: 25. O. Vlásek, 72. M. Šimánek – 11. a 44. Studnička. Rozhodčí: M. Chvála. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (80. P. Pacholík). Diváci: 70.

ČÍMĚŘ – K. ŘEČICE B 4:2 (2:1)
V prvním poločase byli hosté agilnější i důraznější a celkem po zásluze se brzy dostali do vedení. Další možnosti ke své škodě nedokázali zužitkovat a Číměři se v závěru poločasu povedlo díky Láfovi otočit vývoj. Řečické béčko po hodině hry dokázalo srovnat, rozhodující okamžiky však režíroval Mol, který dvěma trefami zařídil výhru pro domácí tým.
„Stručně řečeno, Řečice hrála a my dávali góly. Hosté předvedli hodně sympatický výkon a kdyby takhle hráli celou sezonu, určitě nemají sestupové starosti," uznal kvalitu protivníka František Adamec, trenér Číměře.
Branky: 37. a 43. Láf, 67. a 80. Mol – 8. Z. Roubík, 60. V. Jánošík. Rozhodčí: Bicek. ŽK: 1:0. Diváci: 80.

SUCHDOL B – STRÁŽ 4:0 (2:0)
Trvalou převahu vyjádřilo suchdolské béčko v každém poločase dvěma přesnými zásahy, ale kdyby jeho střelci využili aspoň polovinu svých šancí, odjížděla by Stráž s vyšším přídělem.
„Celý zápas se hrálo prakticky na jednu branku, hosté se vlastně jen bránili. Škoda, že jsme nedokázali využít další příležitosti," litoval suchdolský kouč Václav Sokolík.
Branky: 20. a 27. L. Štěpánek, 68. Prášil, 87. F. Rácik. Rozhodčí: Kříž ml. ŽK: 0:2. Diváci: 50.