Ve 4. kole OP mužů fotbalisté Strmilova doma deklasovali České Velenice a posunuli se na druhé místo tabulky za společenství Číměře a Nové Bystřice, které zdolalo Stráž a jako jediné zůstává bez porážky. V okresní soutěži jsou po dvou kolech už jen tři týmy se stoprocentní bilancí.

Okresní přebor mužů – 4. kolo
Studená – Novosedly 3:0 (2:0),
Maška 2, J. Šimánek.
Staňkov – Halámky/Hranice 3:1 (1:0),
Fleischman 2, Vonka st. – Trsek.
N. Bystřice B/Číměř – Stráž 2:1 (1:0),
Veith, Kalvas – B. Chovítek (pen.).
Klikov – Staré Hobzí 2:1 (1:0),
Šetka, Čapek – Bican.
Strmilov – Č. Velenice 8:2 (6:1),
T. Dohnal 3, Šuba 2, Procházka, D. Hanzal, O. Nečeda – Macho 2, ČK: 1:1 (Šuba – Macho).
Stará Hlína – Kunžak 1:2 (1:1),
Šrom – Rigo, Brtník.
Suchdol B – Popelín 5:0 (5:0),
Krejčí 2, L. Štěpánek, Matějček (pen.), J. Heřman.

Okresní soutěž mužů sk. A – 2. kolo
Lodhéřov – Plavsko 3:0 (2:0),
Razima 3.
Buk – Nová Ves 4:0 (1:0),
J. Moravec, Lexa, O. Jasanský, Jon.
Rapšach – Horní Žďár 1:4 (0:3),
Kica – Pišan, Strada, Kos, Sliacký.
Deštná – Lomnice B 1:4 (1:2),
Novotný – Melichar 2, R. Němec, Marsa.

Okresní soutěž mužů sk. B – 2. kolo
Peč – Slavonice B 4:3 (2:2),
Josef Novák 2 (1 z pen.), Popjak, Doležal – Deutschar 2, Zrůcký.
Horní Pěna – Třebětice B 0:2 (0:2),
D. Jindra, M. Kelbler (pen.).
Č. Rudolec – Cizkrajov 1:1 (1:1),
Macků – Volráb.
Jarošov – Staré Město 2:4 (0:0),
Grün, Minář – Řežábek 2, Sivok 2.
N. Včelnice B – Dešná 9:1 (6:1),
S. Pacholík 4, D. Matějka, Berounský, Didek, Zápotoka, vlastní – Novotný (pen.).

OP mužů
1. Číměř/N. Bystřice B⋌ 4 3 1 0 13:4  10
2. Strmilov⋌ 4 3 0 1 14:5   9
3. Č.Velenice⋌ 4 2 1 1 13:13  7
4. Klikov⋌ 4 2 1 1  6:6   7
5.-6. Suchdol B⋌ 4 2 0 2  8:6   6
5.-6. Studená⋌ 4 2 0 2  8:6   6
7. Stráž⋌ 4 2 0 2  8:7   6
8. Staňkov⋌ 4 2 0 2 10:11  6
9. St. Hlína⋌ 4 2 0 2  6:7   6
10. Kunžak⋌ 4 2 0 2  5:7   6
11. Halámky/Hranice⋌ 4 1 2 1  7:6   5
12. Novosedly⋌ 4 1 1 2  3:6   4
13. Popelín⋌ 4 1 0 3  6:15  3
14. St. Hobzí⋌ 4 0 0 4  3:11  0

OS mužů sk. A
1. Horní Žďár⋌ 2 2 0 0 7:3 6
2. Buk⋌ 2 1 0 1 6:3 3
3. Lodhéřov⋌ 2 1 0 1 5:3 3
4. Nová Ves⋌ 2 1 0 1 3:6 3
5. Lomnice B⋌ 1 1 0 0 4:1 3
6. Plavsko⋌ 2 1 0 1 5:4 3
7.-8.. Majdalena⋌ 1 0 1 0 3:3 1
7.-8. Lásenice⋌ 1 0 1 0 3:3 1
10. Rapšach⋌ 1 0 0 1 1:4 0
11. Deštná⋌ 2 0 0 2 2:9 0

OS mužů sk. B
1. St. Město⋌ 2 2 0 0  5:2  6
2. Peč⋌ 2 2 0 0  6:4  6
3. Č. Rudolec⋌ 2 1 1 0  3:2  4
4. N.Včelnice B⋌ 2 1 0 1 10:3  3
5. Dešná⋌ 2 1 0 1  5:11 3
6. Jarošov⋌ 2 1 0 1  5:6  3
7. Třebětice B⋌ 2 1 0 1  4:4  3
8. Cizkrajov⋌ 2 0 1 1  2:3  1
9. Slavonice B⋌ 2 0 0 2  5:7  0
10. Horní Pěna⋌ 2 0 0 2  0:3  0