Vedoucí Klikov remizoval na půdě Českých Velenic a na druhou Studenou, která potvrdila výbornou formu hladkou výhrou v Číměři, má k dobru už jen bod. Velmi důležité body si připsalo Staré Hobzí, které v duelu týmů ze suterénu zdolalo Stráž. Velmi příjemným překvapením jsou výkony Kunžaku. Jeho hráči uspěli v nováčkovském souboji na hřišti společenství Halámek a Hranic, na podzim už získali 22 bodů a drží se v lepší polovině tabulky.

ST. HLÍNA – SUCHDOL B 2:2 (1:1)
Skóre utkání, které nabídlo pohledný fotbal ve svižném tempu, otevřel už v 8. minutě domácí Kadlec, jenž dostal pěknou přihrávku za obranu od Hadače. Po půlhodině však bylo srovnáno, když Šimkovský ztratil míč na polovině a suchdolský Polák se trefil z velké dálky. Zajímavé momenty byly k vidění i po změně stran, kdy nejprve udeřili hosté. Výslednou remízu zařídil Staré Hlíně Chmátal, který v 72. minutě dalekonosnou střelou překvapil brankáře.
„V závěru jsme měli ještě několik dobrých možností, ale vítězný gól se nám vstřelit nepovedlo. Remíza je však spravedlivá, Suchdola hrál velmi dobře," podotkl jednatel FK Stará Hlína Jan Hrubý.
Branky: 8. Kadlec, 72. Chmátal – 32. Polák, 58. D. Trmal. Rozhodčí: Janák. Bez karet. Diváci: 30.

N. BYSTŘICE B/ČÍMĚŘ – STUDENÁ 0:3 (0:0)
Úvodní dějství nabídlo celkem vyrovnanou partii. Domácí fotbalisté si však tentokrát příliš vyložených šancí nevytvořili, protože naráželi na dobře organizovanou obranu soupeře. Po přestávce začal úřadovat studenský špílmachr Josef Šimánek, který třemi góly zařídil svému celku vítězství.
„Studená byla o něco lepší, zvítězila zaslouženě. Zajímavostí je, že v dresu hostů se na číměřském trávníku poprvé představil patnáctiletý Patrik Maška, což je syn našeho bývalého kanonýra Jaroslava Mašky, jenž před lety tragicky zahynul. A jak bylo vidět, geny po otci mu nechybí," zmínil trenér číměřských fotbalistů František Adamec.
Branky: 58., 72. a 84. J. Šimánek. Rozhodčí: Picka. ŽK: 1:1. Diváci: 50.

STRMILOV – POPELÍN 5:2 (3:1)
Strmilov po dvou porážkách v řadě zabral a zaslouženě si připsal tři body, i když výše porážky je vzhledem k průběhu pro Popelín poněkud krutá. Domácí mohou děkovat především Davidu Hanzalovi, který je k výhře nasměroval hattrickem už v prvním poločase.
„Nebyl to kdovíjaký fotbal, ale důležité body jsme urvali. Chtěl bych poděkovat fanouškům, kteří na nás nezanevřeli, ani když se nám herně příliš nedaří," uvedl strmilovský kouč Karel Urbánek.
Branky: 15., 21. a 35. D. Hanzal, 50. T. Dohnal, 85. M. Přibyl – 25. Doležal, 76. Peltan. Rozhodčí: J. Chvála. ŽK: 2:3. Diváci: 50.

STAŇKOV – NOVOSEDLY 1:2 (1:0)
Hraničáři patřil první poločas a po zásluze odcházel do kabin s jednobrankovým náskokem, o který se zasloužil Černoch. Než se však po obrátce stačili domácí rozkoukat, Novosedly vyrovnaly po centru od lajny zcela nekrytým Voldřichem. Hosté pak měli více ze hry, i když staňkovský Pipek běžel sám na brankáře, který však jeho střelu vyrazil. V 76. minutě zůstal trestuhodně neobsazený znovu Voldřich a hlavičkou rozhodl o vítězství hostů.
„V útočné fázi jsme byli neškodní, neboť nám citelně chyběl kanonýr Studnička. A to asi rozhodlo," pronesl šéf Hraničáře Josef Bušta.
Branky: 16. Černoch – 48. a 76. Voldřich. Rozhodčí: M. Chvála. ŽK: 1:2. Diváci: 20.

ST. HOBZÍ – STRÁŽ 3:0 (0:0)
Staré Hobzí mělo proti poslední Stráži celý zápas územní převahu, ale zúročit se jí povedlo až po hodině hry, kdy se prosadil Bican. Poté se domácí uklidnili a výsledkem je jednoznačné vítězství.
„Na těžkém terénu fotbal trpěl, vyhráli jsme však zcela po zásluze," oddechl si Pavel Fabeš, kormidelník Starého Hobzí.
Branky: 61. Bican, 81. Brůžek, 90. vlastní (Chmelař). Rozhodčí: Svítil. Bez karet. Diváci: 30.

HALÁMKY/HRANICE – KUNŽAK 1:2 (1:1)
V souboji nováčků se sice tým H+H zásluhou Jiřího Herzoga dostal do vedení, ale hosté dokázali kontrovat. Ve 30. minutě fauloval brankář Kunžaku Kovář mimo pokutové území Ladislava Slavíka a za tento zákrok spatřil červenou kartu. Domácí však dlouhou přesilovku nedokázali zužitkovat a naopak hned po změně stran inkasovali rozhodující úder.
„Podali jsme špatný výkon a výhodu jednoho muže v poli jsme nedokázali využít," zklamaně konstatoval vedoucí domácího mužstva Ladislav Slavík st.
Branky: 18. Jiří Herzog – 26. Brunner, 46. Hudziec. Rozhodčí: Boček. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (30. Kovář). Diváci: 35.

Č. VELENICE – KLIKOV 1:1 (0:0)
Očekávaný šlágr skončil dělbou bodů, která je úspěchem pro klikovského lídra. Ten se totiž po většinu utkání bránil atakům Lokomotivy, jejíž hráči však zahodili snad deset tutovek. Nepsané pravidlo nedáš, dostaneš opět zafungovalo a Blesk se v 51. minutě dostal do vedení, když potrestal chybu v defenzivě soupeře. Veleničtí stačili po standardce Mikla už pouze vyrovnat zásluhou Bittengla.
„Klikov tentokrát nepředvedl oslnivý výkon, herně jsme jej jednoznačně předčili. Nehraje se však na umělecký dojem, ale na góly, takže výsledek je takový, jaký je, bohužel," krčil rameny předseda velenického klubu Karel Macho.
Branky: 63. Bittengl – 51. Čapek. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 2:2. Diváci: 45.