STUDENÁ – SUCHDOL B 1:3 (1:1)
Po úvodní výhře nad Klikovem tentokrát Studená tvrdě narazila a jen se potvrdilo, že pokud vypadne střelec Dvořák a další klíčoví hráči, bude tým od Javořice těžko získávat body i s průměrnými soupeři.
„Suchdol byl lepší na míči, na přihrávce a hlavně v osobních soubojích. Jeho výhra je naprosto zasloužená," podotkl vedoucí mužstva Studené Miloš Lindourek.
Branky: 11. Šára – 61. a 89. Krejčí, 10. Gorný. Rozhodčí: Svítil – Janák st., Janák ml. ŽK: 0:2. Diváci: 66.

KLIKOV – HALÁMKY/ HRANICE 1:1 (1:1)
Místní derby nabídlo slušný fotbal bez zbytečných emocí. Úvodních dvacet minut se nesl v režii Klikova, ale po jeho chybě se do vedení dostali hosté. Blesk stihl do přestávky vyrovnat a také úvod druhé půle patřil jeho hráčům. Po hodině hry se však karta otočila a převahu získal společný tým Halámek a Hranic.
„Žádnou tutovou šanci si však hosté nevypracovali a utkání tak dospělo do zasloužené dělby bodů," pronesl člen výboru Blesku Václav Bednář.
Branky: 36. Čapek – 29. L. Slavík. Rozhodčí: Chlaň – Boček, Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 60.

STRMILOV – STRÁŽ 3:1 (1:0)
Úvod patřil Stráži, neboť domácí do zápasu vstoupili příliš opatrně. Strmilov však postupně přebíral otěže a jeho hráče uklidnil vedoucí gól v 35. minutě. Po obrátce už favorit předváděl očekávaný výkon, vytáhl skóre na 3:0 a hosté korigovali až pět minut před koncem.
„Fotbalovost byla na naší straně, ale ani Stráž nehrála špatně. Bohužel, stejně jako minule v Novosedlech jsme opět zahodili velké množství tutovek," mrzelo strmilovského kouče Karla Urbánka.
Branky: 35. D. Hanzal, 58. J. Hanzal, 68. Dvořák (pen.) – 85. Jan Kozel. Rozhodčí: Maňhal – Koranda, Loula. Bez karet. Diváci: 90.

STARÁ HLÍNA – NOVOSEDLY 1:0 (0:0)
V herně vyrovnaném derby se v první půli do největší šance dostaly Novosedly, ale chybu domácího stopera potrestat nedokázaly. Ve druhé části měla více ze hry Stará Hlína a v 70. minutě utkání rozhodla. Předstoper Hadač se na hranici vápna uvolnil a z otočky přeloboval gólmana povedenou střelou na vzdálenější tyč.
„V závěru mohli hosté vyrovnat, ale stálo při nás štěstí. Po rohovém kopu hlavička jednoho z novosedelských hráčů mířila jen do mě, míč se odrazil na břevno a odtud putoval mimo tyče," popsal klíčový okamžik brankář Staré Hlíny Pavel Rychlý.
Branka: 70. Hadač. Rozhodčí: Cigáň – Filo, Kořínek. Bez karet. Diváci: 80.

STAŇKOV – KUNŽAK 4:1 (2:1)
Nováček z Kunžaku se sice v 19. minutě ujal vedení, ale jinak domácí defenziva dirigovaná stoperem Cepákem pracovala zodpovědně. Hraničář navíc zásluhou slepených gólů Studničky v rozmezí tří minut dokázal do přestávky skóre otočit. Ve druhém poločase sice měli hosté míč častěji na kopačkách, ale žádnou vyloženou příležitost si nevytvořili. To staňkovský Studnička byl nadále při chuti. V 68. minutě sice z dorážky do odkryté branky z malého vápna trefil jen břevno, ale o pět minut později si vše vynahradil a zkompletoval čistý hattrick, čímž bylo o vítězství domácích de facto rozhodnuto.
„Dá se říci, že tentokrát slavila úspěch naše zkušenost před dravým mládím," zmínil předseda Hraničáře Josef Bušta.
Branky: 35., 37. a 73. Studnička, 80. Puhlovský – 19. Brtník. Rozhodčí: M. Chvála – Melzoch, Macháček. ŽK: 0:2. Diváci: 30.

NOVÁ BYSTŘICE B/ČÍMĚŘ – POPELÍN 6:2 (1:1)
Popelín šel rychle do vedení, ve 12. minutě však nádhernou střelou zdálky přímo do šibenice srovnal Březina. Číměř měla další šance, hosté zase hrozili z brejků, ale další góly začaly padat až ve druhé půli. Domácí fotbalisté se v ní sice trefili pětkrát, ale uklidnění do jejich řad vnesl až Kalvasův zásah na 5:2.
„Hosté hráli sympaticky, ale my měli definitivně rozhodnout mnohem dříve. Pálili jsme však jednu šanci za druhou," konstatoval číměřský trenér František Adamec.
Branky: 12., 55. a 66. Z. Březina, 51. a 83. Kalvas, 88. Mol – 3. F. Slavík, 56. Doležal. Rozhodčí: Kuneš – Filo, Šťastný. ŽK: 1:0. Diváci: 60.

STARÉ HOBZÍ – ČESKÉ VELENICE 2:4 (2:2)
Velenický celek vedl v 11. minutě už rozdílem dvou branek, ale domácí fotbalisté nesložili zbraně a do přestávky se jim povedlo vyrovnat. Hostům vyšel i nástup do druhého dějství, s tím rozdílem, že na jeho další dvě trefy už Staré Hobzí i přes veškerou snahu odpovědět nedokázalo.
„Soupeř působil rozehranějším dojmem a dokázal trestat naše chyby," připustil kormidelník Starého Hobzí Pavel Fabeš.
Branky: 22. Veverka, 36. Brůžek – 11. a 49. Bittengl, 8. Fiala, 55. Mikudim. Rozhodčí: Janák – Svítil, Z. Havlík. Bez karet. Diváci: 55.