Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Telegraficky z fotbalové přípravy na jihu Čech

Jižní Čechy - Přehled divizních regálek a turnajů.

3.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

DIVIZNÍ GENERÁLKY

Strakonice – Chanovice 3:2 (3:2), Brozman, Káník, vlastní – Beránek, Dytrt, řídil Rejžek, Strakonice: Skála (46. Švehla) – Rybák (46. Vl. Hovorka), Hajdušek, Legdan, Křivanec (46. Černý) – Zedník, Benedikt, Brozman, Roučka (46. Kotrnoch) – Káník (58. Říský), Hanzlík (58. P. Hovorka).

Třeboň – Č. Krumlov 3:1 (2:0), Maxa 2, Adam – Zvěřina, rozhodčí Hrkal, Třeboň: Skála – Bláha, Wolf, Bezemek, Sláma – Houdek, Příhoda, Pintér, Adam – Svoboda, Maxa (střídali Bublík, Dedaj, Janoušek, Ždimera).

Další příprava:
Katovice – Čížová 2:4 (0:3), Kroupa, Kuncl – Rybák 2, Maťha (11), Souhrada,
Roudné – Týn 1:0 (0:0), Trněný (11),
Vodňany – Protivín 2:1 (0:1), Krejčí 2 – Vorel,
Pacov – S. Ústí B 0:1 (0:0), Vukadinovič,
Olešník – Chýnov 0:2 (0:2), Sokolt, Petr,
Čt. Dvory – Hluboká B 8:0, Pačka, Hrubý 2, Tříska, Escobar, Zahradník, Píša,
Čkyně – Sedlice 1:1 (1:1), Král – Běloušek,
Čt. Dvory – H. Planá 3:3, za domácí Kudlata, Viktor, Svoboda.

Dorosty: S. Ústí – Písek 1:4 (1:2), za vítěze Voráček 2, Zahrádka, Fučík, Benešov – SKP ČB 2:2 (1:1), za hosty Kurali, Balogh.

TURNAJE

Mem. Fr. Bumby a O. Růžičky v Suchdole:
Novosedly – Suchdol 3:2 (2:1), Havlík 2, Michal – Kubašta, Gauč,
Mladé – Rudolfov 2:0 (1:0), Mathia, Vítek,

O 3. místo: Suchdol – Rudolfov 1:0 (1:0), Gorný,

Finále: Novosedly – Mladé 3:1 (1:0), Šulc, Čurda, Lang – Vítek (a nedal penaltu), nejlepšími střelci byli se 2 góly Milan Havlík (Novosedly) a Jiří Vítek (Mladé), nejlepším hráčem Ota Samek (Novosedly).

(heš)

Mem. P. Frantíka a K. Bušty v Chlumu:
Chlum – Kunžak 1:0, Šuba, Soběslav – Loko ČB 2:1, Jelínek, Janovský – Bobek, o 3. místo: Kunžak – Loko ČB 0:0, pen. 5:4, finále: Chlum – Sobě〜slav 2:5, Míka, vlastní – Šabart 2, Holub 2, Jelínek.

(ter)

O Stříbrnou jehlu Akry v Č. Budějovicích:
Akra – N. Ves 3:0, Hynšt 2, Hruška, Borovany B – Nové Hrady 0:0, pen. 3:0,
O 3. místo: Nová Ves – N. Hrady 2:1,
Finále: Akra – Borovany B 1:0, Jiří Propš, nejlepším brankářem Huska (Borovany), střelcem Hynšt (2 góly) a hráčem Martin Horčička

(Akra)

Mem. Jaroslava Jirana starých gard v Písku:
1. Prachatice 10
(–Písek 2:0, –K. Vary 1:1, –Řeporyje 2:0, – Jinočany 3:1), 2. Řeporyje Praha 7 (–Písek 1:1, –K. Vary 1:0, –Jinočany 1:0), 3. K. Vary 5 (–Písek 1:1, –Jinočany 2:0), 4. Písek 4 (–Jinočany 2:1), 5. Jinočany u Prahy 0 bodů (2:8), nejlepší střelec Petr Mádl (PT.), nejstarší hráč Jaroslav Šmerda (Písek).

Staré gardy v Klikově: Mladé –Klikov 5:1 (5:0), Smolek, Scheicher, Leština, Havlíček, Dudek, Štěpánovice – N. Ves u Mělníka 3:0, Makovička, Balík, Němec, o 3. místo: Klikov – Nová Ves 5:4 (3:2), Vonka 3, Nedvěd, Hart – Vancl 2, Šolc, Bicek vlastní, finále: Mladé – Štěpánovice 4:0 (2:0), Havlíček 3, Leština, nejlepším střelcem Jaroslav Havlíček (Mladé) 4 branky.

Koloděje Cup:
Koloděje – Týn B 2:1
(1:1), Jan Kubíček 2 – Lisner, Březnice – Chrášťany 3:0 (2:0), Fábera, Tůma, Hájíček (11), o 3. místo: Chrášťany – Týn B 3:1 (2:0), Svatoš 2, Brom – Jirásek, finále: Koloděje – 2:2 (1:2), pen. 6:5, Barták(11), Šonka – K. Kubíček 2 (1x11), nejlepší hráč turnaje Jan Kubíček (Koloděje).

Mem. Josefa Havla a Jana Vranovského ke 40. výročí založení klubu v Drahotěšicích – o 5. místo: Sviny – Vitín 3:0 (3:0) kont, o 3. místo: Drahotěšice – D. Bukovsko 2:3 (0:1), finále: Lajošova XI. – Nemanice 6:4 (3:1), nejlepší střelec turnaje Studnička (Lajošova XI.), nejlepší gólman F. Cihla (Drahotěšice).

Turnaj O pohár města Borovany:
Velešín - Borovany 1:2
(1:0), M. Frnka - Račák, Klimeš, Dobrá Voda - Lomnice 4:2 (2:2), Průša 3, Tomandl - Mikuláštík, Němec, o 3. místo: Lomnice - Velešín 2:0 (2:0), Šachl, Mikuláštík
Finále: Borovany - Dobrá Voda 0:0, penalty 3:0. Nejlepší hráč : Mikuláštík (Lom.), střelec: Průša (D. Voda), brankář: Jenkner

(Bor.)

PŘÁTELSKY: Hluboká – Hrdějovice 3:0 (1:0), Hájek 2, Štabrňák, rozhodčí Mach, 50 diváků.

3.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Třeboňské lázně. Ilustrační foto.

Co ve středu s volným časem?

1. A z 2. základní školy v Jindřichově Hradci.

Představujeme prvňáčky z 2. základní školy v Jindřichově Hradci

Na Hradecku ve středu zavřou tři čtvrtiny praktických lékařů

Jindřichův Hradec /ANKETA/ - Ve středu bude stávkovat většina praktických lékařů. I na Jindřichohradecku.

Hasiči viseli na lanech, cvičili evakuaci

Husinecká přehrada - Řidiče projíždějící včera dopoledne po hrázi Husinecké přehrady zarazil pohyb hasičů.

Vyšší Brod zažil léto, ve středu rozhodnou o teplotě mlhy

Jižní Čechy - Úterý na Hedviku (Svatá Hedvika pole zamyká a medu do řepy zamíchá) opět přepisovalo teplotní rekordy.

Hradecké orientační běžkyně mají stříbro z mistrovství republiky

Moravský Karlov - Skvělého úspěchu dosáhly na mistrovství České republiky štafet a družstev dorostenky jindřichohradeckého Spolku orientačních sportů, které vybojovaly stříbrné medaile.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení