TŘEBOŇ – OSEK 1:1 (1:0)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (1. místo): „Jednalo se o nadprůměrný zápas krajského přeboru, který byl vyrovnaný, měl kvalitu i náboj. Souboj byl i poměrně vyostřený, ale ne vinou hráčů. Hosté měli úvodní šanci, když se v 5. minutě nepovedený centr otřel o naše břevno. My se do hry dostávali pomaleji než v předchozích duelech, ale postupně jsme začali hrozit především po stranách. Po jedné takové akci byl v 18. minutě ve vápně faulovaný Holý a nařízenou penaltu následně proměnil Diviš. Jinak utkání, i když bylo zajímavé, příliš šancí nenabídlo a hra se kvůli pozorně pracujícím obranám odvíjela především mezi šestnáctkami. My bohužel deset minut před koncem udělali jednou chybu, kterou zkušení hostující útočníci dokázali potrestat a vyrovnali. Remíza je pro nás na domácím hřišti ztrátou, takže se musíme pokusit získat body zpět o víkendu v Rudolfově. Na menším hřišti to bude hodně o bojovnosti a spoléhat bychom měli zejména na standardky, které se nám poměrně daří."

J. HRADEC – ČIMELICE 1:1 (1:0)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (3.): „Cíl získat tři body, který jsme si stanovili, se nám naplnit nepovedlo, ale můžeme si za to sami. Zápas jsme sice měli pod kontrolou, jenže nepodařilo se nám proměnit šance, kterých bylo dost. Přestože na hostujícím týmu bylo vidět, že není v horních patrech náhodou, měli jsme převahu a zásluhou Kučery jsme se po rychlém úniku ujali vedení. Další naše možnosti už však pohříchu zůstaly nevyužity. Podobný scénář přinesl i druhý poločas, v němž však náš projev vzhledem k zahozeným šancím působil poněkud nervózně. I když jsme nadále měli nad Čimelicemi navrch, hosté podnikali stále nebezpečnější brejky. V 75. minutě se Kučera ocitl tváří tvář brankáři, ale zakončil hodně špatně, což bylo pro další vývoj zlomové, neboť protivník šest minut před koncem udeřil a vyrovnal svou první střelou po změně stran. Je to velká škoda a nám nezbývá, než se nyní snažit body importovat ze Sedlice, kde to však bude hodně těžké."

KAPLICE – DAČICE 4:2 (0:1)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (16.): „Po dohrávce odloženého utkání s Čimelicemi, které jsme doma prohráli, skončil po vzájemné dohodě trenér Zdeněk Derganz a jeho místo zaujal staronový kormidelník Tomáš Krejča. Čekali jsme, jak tento impuls na mužstvu zapůsobí a musím říct, že především v první půli byla na hráčích znát velká chuť, vůle a odhodlání. Soupeře jsme předčili i fotbalově a v 18. minutě se díky Štolbovi, jenž proměnil pokutový kop, dostali zaslouženě do vedení. V dalším průběhu jsme si vytvořili minimálně pět opravdu vyložených šancí, bohužel, s jejich proměňováním jsme na štíru. Své by tom mohl říct hlavně Toman, který zazdil hned tři. V první půli jsme tak mohli rozhodnout, ale další gól jsme nedali. Jak už to tak bývá, pykali jsme za to, neboť Kaplice po změně stran ze standardek otočila skóre. Toman sice ještě v 78. minutě srovnal na 2:2, ale o necelé dvě minuty později jsme z trestného kopu inkasovali potřetí. Ve snaze vyrovnat jsme vše vsadili na jednu kartu a čtvrtý zásah do naší sítě už nic neřešil. Byly tam zase velké individuální chyby při bránění standardních situací, což je náš dlouhodobý problém. V sobotu hostíme písecké béčko a hlavním úkolem bude dát mužstvo dohromady po psychické stránce. Kluci chtějí, ale na hřišti se trápí, je to v jejich hlavách. Musíme zapracovat hlavně na tom, aby si zase začali věřit."

Jak nastoupili

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Kido, Cahyna, Šafránek, Straka – Rossmann, K. Benhák, Maxa, Holý – Diviš (80. Bednář), Djurov. Trenér: Marcel Tomášek.
FK J. HRADEC 1910
Hulík – T. Šenkýř, Císař, Novotný, Šahajda – Pösinger, M. Völfel, Beránek, Koutný – Horka, Kučera (79. Petráš). Trenér: Marek Černoch.
CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Vacuška, Celý, Nosek, Beníček – Točík, Brandl, Frühauf (63. Grün), Krtek – Štolba, Toman. Trenér: Tomáš Krejča.