Třeboň neměla střelecké štěstí

Jižní Čechy - Ve fotbalová divizi ve šlágru kola hrálo Milevsko doma s vedoucími Prachaticemi bez branek. Nerozhodně skončily i zápasy obou dalších týmů z kraje.

13.10.2008

Ilustrační foto. Foto: Deník/Zdeněk Prager

TŘEBOŇ – M. PRAHA 0:0 – Třeboňští si hned od začátku utkání vytvořili tlak a spoustu šancí, které ale bohužel zůstaly nevyužity. Ve slibných pozicích totiž Hačka, Ždimera i Maxa zklamali. Druhý poločas měl stejný průběh jako první část duelu, hosté prakticky nevystřelili na bránu. Velkou převahu na hřišti měli Třeboňští i přes vyloučení Voháka v 57. minutě (dvě žluté). Sám před brankářem Pražanů se ocitl Maxa, ani tenokrát se ale neradoval. Stejně „úspěšní“ byli ve slibných šancích v malém vápně Hačka s Wolfem.

ŽK: 4:4,
ČK: 1:0 (57. Vohák),
rozhodčí: Novotný,
220 diváků.
Třeboň: Skála – Houdek, Malý, Bezemek, Sláma – Maxa (63. Lavička), Ždimera (86. Wolf), Tůma, Procházka – Vohák, Hačka.

(mar)

13.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační snímek.

Hradecké házenkářky vyhrály derby v Písku

Ženu našli v zemědělském družstvu bez známek života

Adventní tipy v jižních Čechách

Jižní Čechy – Kam se můžete vydat v adventním čase za zábavou.

Nejstarší Třeboňák má dlouhověkost v rodině

Třeboň – Obdivuhodné životní jubileum oslavil Eduard Lukeš z Třeboně. Narodil se před sto lety.

V trojkách vytvořili rekord, s Opavou však padli

Jindřichův Hradec – Stále nulu na kontě výher mají basketbalisté jindřichohradeckého Fio basketu poté, co doma podlehli o deset bodů Opavě (86:96), která tabulku Kooperativa NBL vede.