J. Hradec – Osek 3:1 (1:1)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (2. místo): „Bylo to hodně vydřené vítězství. Opět jsme naprosto zbytečně inkasovali a to už v první minutě. To nám situaci samozřejmě hodně ztížilo. Sice jsme se tlačili před soupeřovu branku, ale nic zásadního jsme nevymysleli. Z tlaku, který jsme měli, se nám zásluhou Tomana aspoň povedlo vyrovnat. Soupeř hrál na brejky a po celé první dějství byl hodně nebezpečný. Po obrátce jsme začali velmi aktivně, Osek zatlačili a bušili do jeho obranného valu. Ke konci jsme protivníka jasně přeběhali a strhli vítězství na naši stranu, když se trefili znovu Toman a Kučera. Myslím, že výhra je naprosto zasloužená, i když to nebyl ideální výkon.“

Třeboň – Milevsko 5:2 (4:0)
Zdeněk Procházka, trenér Jiskry Třeboň (12.): „Dá se říci, že jsme zažili poločas snů. Na začátku to bylo trochu oťukávání, ale brzy jsme získali převahu a během první půle jsme vstřelili tři krásné góly a proměnili penaltu. O branky se podělili Holzepl, Průcha, Cahyna z pokutového kopu a Pancíř. Po obrátce Milevsko sice hru trochu vyrovnalo, ale ještě jsme zásluhou Holzepla přidali pátou trefu. Hosté korigovali až v závěru. Konečně jsme prolomili střeleckou nemohoucnost, což rozhodlo o výsledku."

Dačice – Nová Včelnice 1:4 (0:3)
Dušan Lovětínský, asistent trenéra Centropenu Dačice (16.): „Těžko se mi zápas hodnotí, neboť v našem podání je to stále ta samá obehraná písnička. Herně jsme nepropadli, ale všechny góly jsme inkasovali po hrubých individuálních chybách. Na druhou stranu naše šance nedokážeme proměňovat. V první půli jsme měli minimálně čtyři tutovky, ale Jindra pálil těsně vedle, Smejkal z osmi metrů přestřelil prázdnou branku a dvěma hlavičkami jsme trefili brankáře. Včelnice naopak naše minely potrestala a po úvodním dějství vedla 3:0, přestože byla hratelná. To jsme klukům říkali i o přestávce, ale hned na začátku druhého poločasu přišla další zbytečná chyba, po níž hosté udeřili počtvrté, a bylo hotovo. Nám se povedlo už jen korigovat zásluhou Máši, jehož střelu zdálky zase podcenil včelnický brankář.“

Radek Vajda, trenér TJ Nová Včelnice (15.): „V týdnu před utkáním jsme kluky nechali trénovat samotné, aby si některé věci v hlavě srovnali, a dohlíželi jsme na to jen z tribuny. Ještě hodinu před utkáním nás bylo pouze deset a nakonec s námi museli jet rekonvalescenti po operaci Nebeský s Hulíkem a Brus z béčka. Stopera Blažka jsme znovu nasadili do útoku a kluky jsme nabádali, aby vysunuli presink co nejvýše. Ti si to naštěstí vzali k srdci a napadáním nutili Dačice k chybám, které dokázali zužitkovat. Skóre otevřel v 8. minutě Blažek a do přestávky se dvakrát prosadil Pacholík. Hned po pauze připojil Blažek čtvrtý gól a mohli jsme jich dát i víc, ale minimálně v pěti případech nás nesmyslně zastavili sudí kvůli domnělému ofsajdu… Na druhou stranu je třeba rovněž zmínit, že kdyby domácí v první půli proměnili několik velkých příležitostí, mohl se zápas vyvíjet i jinak. Budeme bojovat dál, zbraně ještě v žádném případě neskládáme.“

I. A třída sk. B
J. Hradec B – Veselí nad Lužnicí 0:1 (0:0)
Jan Beneš, trenér FK J. Hradec B (14.): „Hosté přijeli s příjemným překvapením, kterým pro nás byla jejich snaha o kombinační a technický fotbal, což je i náš styl. Kvůli velkému vedru měl zápas mírnější tempo a Veselí mělo v první půli navrch. Po přestávce jsme stopera Cettla vysunuli na hrot a najednou jsme měli převahu my. Zápas spěl ke spravedlivé remíze, hosté však bohužel potrestali naši chybu a po brejku skórovali. V posledních deseti minutách jsme mohli vyrovnat, ale proti byla dvakrát branková konstrukce i výborný brankář Veselí.“