DIVIZE
KARLOVY VARY – J. HRADEC 2:0 (0:0)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (12. místo): „Druhý tým tabulky celý zápas potvrzoval roli velkého favorita, ale dlouho jsme odolávali. Stanovili jsme si taktiku bránit ve dvou blocích, což se nám dařilo až do 80. minuty, kdy přišla hrubá individuální chyba Marka Šenkýře. Ten se asi na daný moment dobře nekoncentroval a místo aby balon odkopl na tribunu, fauloval a uviděl červenou kartu. Varům navíc z nařízeného přímého kopu zajistil vedení jejich nejzkušenější hráč Oslovič. Ve zbývajícím čase jsme se pokoušeli i v deseti s vývojem ještě něco udělat, kluci si vynutili tlak a třeba i sérii pěti rohových kopů, ale vyrovnat se nám nepodařilo a soupeř pak ještě v úplném závěru po rychlém brejku do naší otevřené obrany pečetil své vítězství. Musím však říci, že vzhledem k průběhu a dění na hrací ploše bylo zasloužené. V sobotu dopoledne na Tyršově stadionu hostíme v derby Milevsko a potřebovali bychom zase uspět. Musíme se na soupeře co nejlépe připravit, aby tři body zůstaly doma."

FK J. HRADEC 1910
Hulík – Blažek, Císař, Beránek, M. Šenkýř – Svoboda (89. Králíček), Koutný, Kluzák, Pěnka (76. Votava) – Kučera, Slavík. Trenér: Marek Černoch.

TŘEBOŇ – NOVÉ STRAŠECÍ 4:1 (1:1)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (16.): „Utkání mělo obdobný průběh jako celá řada předešlých, pouze s tím rozdílem, že se nám konečně povedlo protrhnout smůlu v koncovce. Jako obvykle jsme po hloupé chybě prohrávali, když jsme na šestnáctce nechali neobsazeného protihráče a jeho střelu jsme si navíc srazili do sítě. Tentokrát jsme však byli nebezpeční i směrem dopředu, a to zejména při standardkách. Po jednom z rohových kopů se nám také zásluhou hlavičkujícího Rossmanna povedlo vyrovnat. Po obrátce se nám dařila především hra po pravé straně, kdy se po akcích Rossmanna a Kodrase dvakrát trefil Djurov a jednou Maxa. Za první vítězství jsme pochopitelně rádi, klukům to pomůže hlavně psychicky. Nyní nás ale čeká střetnutí na hřišti pražského Motorletu, který má v kádru celou řadu zkušených fotbalistů, takže uvidíme."

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Dominik Kodras, Cahyna, Gulaš, Straka – Rossmann (81. M. Kodras), Šafránek, K. Benhák (85. Chromčák), Kolafa (66. Franěk) – Djurov (82. Holzepl), Maxa (79. Winkler). Trenér: Marcel Tomášek.

KRAJSKÝ PŘEBOR
ŽELEČ – DAČICE 2:0 (1:0)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (9.): „Herní projev, s nímž na nás soupeř vyrukoval, nás nepřekvapil, škoda tedy, že jsme na něj nedokázali patřičně reagovat. Želeč na svém malém hřišti spoléhala především na dlouhé nákopy a dobíhání míčů z druhé vlny. My však byli u všeho později a z toho pramenily fauly. Už v 7. minutě jsme tak inkasovali z pokutového kopu a o tři minuty později byl proti nám nařízený další, který naštěstí domácí neproměnili. Poté jsme se sice zvedli, zlepšila se i kombinace, ale bez kýženého efektu. Když jsme po necelé hodině dostali druhý gól, už to pro nás bylo těžké, neboť Želeč to vzadu ukopala a nás do většího počtu šancí nepustila. Výjimkou byly možnosti Grüna a Štolby, ale ty se nám zužitkovat nepovedlo. O to víc se nyní musíme soustředit na sobotní dopolední duel, k němuž k nám přijede druhý Jankov. K dispozici by měl být už Toman, jenž nyní chyběl, a doufáme, že se nám proti poměrně rozjetému protivníkovi povede uspět."

CENTROPEN DAČICE
V. Zejda – Beníček (66. Točík), Celý, Brandl, Nosek – Janák, Vacuška, Krtek, Grun – Štolba, Šimánek (26. Jindra). Trenér: Tomáš Krejča.

I. A TŘÍDA SK. B
DOBRÁ VODA – J. HRADEC B 5:0 (2:0)
Radim Kvitský, trenér FK J. Hradec B (6.): „Kvůli podivuhodnému výkonu pánů v černém se tentokrát k utkání nebudu více vyjadřovat. V příštím kole doma v neděli odpoledne přivítáme společný tým Nové Vsi a Brlohu, který je v tabulce poslední, což nás pasuje do role favorita, kterou by bylo dobré naplnit tříbodovým ziskem."

FK J. HRADEC 1910
Rešl – M. Völfel, Havlík, Rejthar, M. Votava (75. Chyška) – Svoboda, P. Völfel, Cettl (60. Fiža), Stejskal – Beneš, Grošek. Trenér: Radim Kvitský.