TŘEBOŇ – BAVOROVICE 4:0 (2:0)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (6. místo): „V ledenickém azylu se nám hrálo velmi dobře, přišlo zhruba dvě stě lidí, takže doufám, že jsme je výkonem i výsledkem potěšili. Bavorovice byly od počátku ve všech směrech o krok pozadu, bylo znát, že jim v poslední době odešlo hodně kvalitních hráčů. Už v 7. minutě otevřel skóre Havlík, jenž tentokrát nastoupil na hrotu, druhý gól pak přidal proti svým bývalým spoluhráčům Gulaš. Dostal se k němu odražený balon, který mu připravil Maxa a hlavičkou zavěsil. I po přestávce bylo jen otázkou času, kdy hosté inkasují. Postarali se o to bratři Benhákové, když František přihrál Kamilovi, který se z voleje trefil potřetí. Zasloužené vítězství pak ještě pečetil po rohovém kopu Cahyna. Hosté měli jen několik náznaků, žádná šance se nedala označit jako vyložená. Nyní bychom si chtěli užít zápas ve Veselí nad Lužnicí a pokusit se odvézt nějaký bod."

JISKRA TŘEBOŇ
T. Skála – Kido (68. Franěk), Wolf, Cahyna, Gulaš – Maxa, Straka, K. Benhák, Fr. Benhák (76. Smějsík), Šafránek – Havlík. Trenér: Marcel Tomášek.

DAČICE – SEDLICE 1:1 (0:1)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (10. místo): „Utkání jsme zahájili aktivně a vypracovali si i nějaké šance, z nichž jedna byla tutová. Štolba postupoval sám na branku, ale tuto možnost promarnil. Jak už to tak někdy bývá, prosadili se na druhé straně hosté z poměrně nevinně vyhlížející akce, když využili nedorozumění v naší obraně a v 17. minutě se dostali do vedení. Od té doby jsme to měli hodně těžké, neboť Sedlice výborně bránila. Přes propracovanou defenzivu se náš tým jen stěží prosazoval, stále jsme hráli do plných. Do druhé půle jsme museli udělat nějaké změny, přišel Krtek, jenž oživil hru ve středu zálohy, a zhruba dvacet minut před koncem se na hrot vysunul i stoper Míra Ferdan. To bylo klíčové, neboť byl to právě on, který osm minut před koncem dorazil do sítě Štolbovu hlavičku a vyrovnal. A tentýž hráč měl na kopačce dokonce i vítězný gól, jenže v posledních vteřinách zápasu z malého vápna těsně minul. Remíza na domácí půdě je pro nás samozřejmě ztrátou, ale protivníka jsme nedokázali ničím překvapit. V sobotu hrajeme znovu na svém stadionu, kde hostíme čimelického nováčka, který je v tabulce o dva body před námi. Další zaváhání si už nemůžeme dovolit."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Černý, M. Ferdan, Nosek (46. Krtek), Florian (71. Točík) – Grün, Brandl, Habr, Jindra – Štolba, Toman. Trenér: Zdeněk Derganz.