Třeboň sice veze bod, ale také dva vlastní góly

Jižní Čechy – Fotbalová divize nabídla nerozhodné jihočeské derby v Táboře, ale také pět gólů Třeboně v Tachově – bohužel, dva z toho mířily do jihočeské sítě.

19.4.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

TACHOV – TŘEBOŇ 3:3 (2:1) – Od začátku byli Jihočeši aktivní. Hráli na dva útočníky. „Chtěli jsme domácí překvapit,“ odtajnil své úmysly trenér Třeboně Miroslav Čížek. Tento záměr se podařilo naplnit. V 11. minutě Maxa po samostaném úniku dal na 1:0. Jihočeši do 20. minuty měli převahu, pak se zatáhli, přenechali aktivtu na kopačkách domácíh, ti si postandardních situacích vytvářeli šance.

Ve 42 . minutě prošel prostředkem obrany Braun, oklamal i brankáře a dal na 1:1. Ve 44. minutě po jednom z centrů si dal Procházka z velkého vápna hlavou vlastní branku přímo do šibenice – 2:1. „Přístup musí být jiný,“ zdůrazňoval třeboňský trenér v kabině. Nejprve Hačka měl dvě vyložené šance, pak v 54. Svoboda vyrovnal. Aktivita Třeboňských pokračovala, po sražení Hačky dal v 62. minutě z penalty Pintér na 2:3. Do 85. minuty hráli Jihočeši výborně, měli šance, ale brankář Tachova chytal dobře. V 88. minutě po standardce při dlouhém míči Skála udělal malou chybu, vznikl závar, Procházka tefil Pintéra, od kterého se odrazil míč do branky. „Smolná remíza, je to škoda,“ povzdechl si trenér Čížek.

Rozhodčí Duchoň,
ŽK 3:3,
diváků 200.
Třeboň: Tomáš Skála – Sláma, Malý, Wolf, Procházka – Maxa, Janoušek, Pintér, Houdek (63. Příhoda) – Svoboda (91. Peterek), Hačka (85. Leština).

PŘÍBRAM – STRAKONICE 3:0 (0:0) – Po prvním poločase, kdy se hosté velmi úspěšně bránili tlaku, přišla po obrátce hned v úvodu druhé půle šance, kterou domácí dokázali využít. Ze standardky se Příbram dostala do vedení, na její kopačky přišlo uklidnění, pak už byli domácí fotbalisté na hřišti jasně lepší a svoji převahu vyjádřili dalšími dvěma trefami.

TÁBOR – ROUDNÉ 1:1 (1:1) –I kdyby vodníci hráli do půlnoci, tak by kvůli své střelecké impotenci vítěznou branku nevstřelili. Přitom příležistostí měli dostatek. Domácí začali velkým tlakem, kopali šest rohů za sebou, nastřelili Koutníkem břevno. To ale bylo z domácí strany všechno. Úvodní brankuvstřelil z trestného kopu Koutník – paradoxně nejlepší hráč Kerl podklouzl a míč doplachtil do branky. Naopak hosté ve 38. minutě vyrovnali po krásné akci Houšky, jeho přihrávku za obranu do branky uklidil maldý Lovička. Druhý poločas se vyznačoval dobýváním hostující obrany, kde stál nejlepší hráč hostů brankář Karel.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební truhlář16 000 Kč

Stavební truhláři truhlář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: pracovní poměr na dobu neurčitou; paxe v oboru vítána; manuální zručnost a pracovitost, KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po 17:00 hod). Pracoviště: Jan šeda - 001, Dělnická, č.p. 532, 380 01 Dačice. Informace: Jan Šeda, +420 724 089 414.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník20 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Výběrové řízení. Životopisy zasílat na adresu společnosti. Samostatnost. Řid. průkaz sk.B. Průkaz VZV.. Pracoviště: Agrico s.r.o., Rybářská, č.p. 671, 379 01 Třeboň. Informace: Radka Holá, +420 384 704 111.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní technik18 000 Kč

Ostatní odborní pracovníci v oblasti zubní techniky, ortotiky a protetiky zubní instrumentář/ka. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracovní poměr na dobu neurčitou; VŠ vzdělání v oboru stomatologie; praxe v oboru výhoda, není podmínkou; zkušenost s 4 - ruční asistencí výhodou; znalost práce na PC; profesionální jednání spacientem; pracovitost; spolehlivost; český jazyk slovem i písmem včetně odborné terminologie;, KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po - pá 8:00 - 16:00). Pracoviště: Prevedent s.r.o. - 001, Nežárecká, č.p. 85, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Martin Lukschal, +420 733 324 815.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní technik16 000 Kč

Ostatní odborní pracovníci v oblasti zubní techniky, ortotiky a protetiky zubní instrumentář/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracovní poměr na dobu neurčitou; praxe v oboru vítána, není podmínkou; zkušenost s 4 - ruční asistencí výhodou; znalost práce na PC; profesionální jednání spacientem; pracovitost; spolehlivost; český jazyk slovem i písmem včetně odborné terminologie;, KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po - pá 8:00 - 16:00). Pracoviště: Prevedent s.r.o. - 001, Nežárecká, č.p. 85, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Martin Lukschal, +420 733 324 815.

Canisterapii se věnuje Jana Horáková ze Zlivi se svou tříletou fenkou Suri.

Suri se líbí čistá dětská duše

Karolína Erbanová s bronzem

Rychlobruslařka Karolína Erbanová poděkovala Milevským za podporu

Řidiči pozor, ve čtvrtek večer můžete potkat nadrozměrný náklad

Jižní Čechy - Opět po několika dnech pojede napříč Jihočeským krajem nadrozměrný náklad za doprovodu dopravní policie z oddělení silničního dohledu.

Florbalové týmy Slovanu pouze paběrkovaly

Jindřichův Hradec – Florbalové týmy Slovanu Jindřichův Hradec mají za sebou další zápasy ve svých soutěžích, v nichž se jim však příliš nedařilo. Přinášíme souhrn výsledků.

Kaplický Spartak pod svými koši přivítá tygry

Kaplice – V sobotu v podvečer odehraje kaplický Spartak poslední utkání základní části Oblastního přeboru basketbalistů.