Třeboň sice veze bod, ale také dva vlastní góly

Jižní Čechy – Fotbalová divize nabídla nerozhodné jihočeské derby v Táboře, ale také pět gólů Třeboně v Tachově – bohužel, dva z toho mířily do jihočeské sítě.

19.4.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

TACHOV – TŘEBOŇ 3:3 (2:1) – Od začátku byli Jihočeši aktivní. Hráli na dva útočníky. „Chtěli jsme domácí překvapit,“ odtajnil své úmysly trenér Třeboně Miroslav Čížek. Tento záměr se podařilo naplnit. V 11. minutě Maxa po samostaném úniku dal na 1:0. Jihočeši do 20. minuty měli převahu, pak se zatáhli, přenechali aktivtu na kopačkách domácíh, ti si postandardních situacích vytvářeli šance.

Ve 42 . minutě prošel prostředkem obrany Braun, oklamal i brankáře a dal na 1:1. Ve 44. minutě po jednom z centrů si dal Procházka z velkého vápna hlavou vlastní branku přímo do šibenice – 2:1. „Přístup musí být jiný,“ zdůrazňoval třeboňský trenér v kabině. Nejprve Hačka měl dvě vyložené šance, pak v 54. Svoboda vyrovnal. Aktivita Třeboňských pokračovala, po sražení Hačky dal v 62. minutě z penalty Pintér na 2:3. Do 85. minuty hráli Jihočeši výborně, měli šance, ale brankář Tachova chytal dobře. V 88. minutě po standardce při dlouhém míči Skála udělal malou chybu, vznikl závar, Procházka tefil Pintéra, od kterého se odrazil míč do branky. „Smolná remíza, je to škoda,“ povzdechl si trenér Čížek.

Rozhodčí Duchoň,
ŽK 3:3,
diváků 200.
Třeboň: Tomáš Skála – Sláma, Malý, Wolf, Procházka – Maxa, Janoušek, Pintér, Houdek (63. Příhoda) – Svoboda (91. Peterek), Hačka (85. Leština).

PŘÍBRAM – STRAKONICE 3:0 (0:0) – Po prvním poločase, kdy se hosté velmi úspěšně bránili tlaku, přišla po obrátce hned v úvodu druhé půle šance, kterou domácí dokázali využít. Ze standardky se Příbram dostala do vedení, na její kopačky přišlo uklidnění, pak už byli domácí fotbalisté na hřišti jasně lepší a svoji převahu vyjádřili dalšími dvěma trefami.

TÁBOR – ROUDNÉ 1:1 (1:1) –I kdyby vodníci hráli do půlnoci, tak by kvůli své střelecké impotenci vítěznou branku nevstřelili. Přitom příležistostí měli dostatek. Domácí začali velkým tlakem, kopali šest rohů za sebou, nastřelili Koutníkem břevno. To ale bylo z domácí strany všechno. Úvodní brankuvstřelil z trestného kopu Koutník – paradoxně nejlepší hráč Kerl podklouzl a míč doplachtil do branky. Naopak hosté ve 38. minutě vyrovnali po krásné akci Houšky, jeho přihrávku za obranu do branky uklidil maldý Lovička. Druhý poločas se vyznačoval dobýváním hostující obrany, kde stál nejlepší hráč hostů brankář Karel.

Zpravodajové Deníku

19.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 85 Kč

Ostatní uklízeči a pomocníci uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 85 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: pracovitost, spolehlivost; milé vystupování , Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor, šaten, umýváren; úklid osobních vozů vč. vybavení toaletními potřebami; úklid, mytí vnějších a vnitřních částí drážních vozidel; práce v provozu , Zástup za dlouhodobou nemoc; 5 týdnů dovolené; stravenky, KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM. Pracoviště: Jindřichohradecké místní dráhy, a.s., U Nádraží, č.p. 203, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Pavel Svoboda, +420 733 627 388.

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 20 000 Kč

Zámečníci strojů opravář šicích strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - pracovní doba 6:00 - 14:30 hod; praxe min 1 rok. Pracoviště: Otavan třeboň a.s. - 002, Znojemská, č.p. 251, 378 81 Slavonice. Informace: Alena Novotná, +420 737 207 812.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 13 000 Kč

Pomocní pracovníci v zemědělství, lesnictví a rybářství pomocný pracovník/ce v zemědělství. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT POUZE TELEFONICKY NEBO EMAILEM!!!. Pracoviště: Ladislav skalák - 001, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Ladislav Skalák, +420 721 350 699.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Tesař 14 000 Kč

Tesaři tesař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: stavby po celé ČR; případné ubytování hradí zaměstnavatel;, vyučení v oboru tesař nebo i v jiném oboru; praxe v oboru výhodou; ŘP skup. B; pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení; pracovní doba - na turnusy odjezd v pondělí ráno, příjezd ve čtvrtek večer nebo v pátek v poledne; , NUTNO SI PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU na tel. 721 555 500 !!!, Uchazeči, kteří chtějí pouze razítko, budou bez razítka odmítnuti !!!. Pracoviště: Quickhaus, s.r.o.- 001, 378 31 Horní Pěna. Informace: Jiří Novák, +420 721 555 500.

FC Písek - SK Převýšov 1:0 (0:0)
9

Zápas Písku s Převýšovem rozhodlo sólo Tomáše Froňka

Den dětí. Ilustrační foto.

Kam si v neděli vyrazit za zábavou?

Vyběhali přes čtvrt milionu korun

České Budějovice – Na první ročník Běhu Jihočeských nadějí dorazilo v sobotu na Sokolský ostrov více závodníků, než organizátoři čekali.

Jak vypadá Šumava 11 let po orkánu Kyrill a následné kůrovcové gradaci

Šumava - Orkán Kyrill, který na Šumavě v lednu roku 2007 způsobil polomy v objemu bezmála jednoho milionu metrů krychlových dříví, zásadně změnil tvář Šumavy.

OBRAZEM: Běh Jihočeských nadějí pokračuje skvělým programem

České Budějovice – Na první ročník Běhu Jihočeských nadějí dorazilo v sobotu dopoledne více závodníků, než organizátoři čekali.

OBRAZEM: Muzejní noc v kostce

Jindřichův Hradec - V pátek se v Muzeu Jindřichohradecka uskutečnila muzejní noc ve znamení kostiček Lega.