TŘEBOŇ – OSEK 4:1 (1:1)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (5. místo): „S konečným výsledkem můžeme být spokojeni, s předvedenou hrou ale až ve druhé půli. Nezačali jsme sice špatně, vedoucí gól Havlíka nám však paradoxně spíše uškodil, protože nás příliš uspokojil. Ke slovu se tak dostal Osek, kterému jsme nabídli dvě , tři šance a ve 39. minutě se mu nakonec povedlo z penalty za faul vyrovnat. Stejnou možnost jsme měli těsně před přestávkou i my, ale Maxa pokutový kop zahodil. Po obrátce už to z naší strany bylo o něčem jiném. Získali jsme trvalou převahu, soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili a kromě tří dalších gólů, kdy se dvakrát prosadil Maxa a jednou Rossmann, jsme ještě celou řadou dalších možností pohrdli. Další dvě trefy měl na kopačce Maxa, nastřelili jsme břevno i tyč. Nyní nás čeká duel na půdě píseckého béčka, které bojuje o záchranu, takže se dá předpokládat, že využije i některé divizní pendly. Přesto se pokusíme zabodovat a protrhnout šňůru neúspěchů ve venkovních zápasech."

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Wolf, Havlík, Cahyna, Gulaš – Franěk (74. Smějsík), Šafránek, K. Benhák, Fr. Benhák – Maxa, Rossmann (76. Holý). Trenér: Marcel Tomášek.

ROUDNÉ – DAČICE 4:2 (1:1)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (12.): „Pomalu začínáme ztrácet půdu pod nohama a nebezpečně se přibližujeme sestupovému pásmu, i když zrovna v Roudném se asi nedalo moc počítat s bodovým ziskem. První poločas se nám však povedl a dovolím si tvrdit, že jsme v něm byli jednoznačně lepší než domácí. V poslední době nás však zcela opustilo střelecké štěstí a na každý gól se strašně nadřeme. Třeba takový Toman by mohl vyprávět. V první půli trefil dvakrát tyč, po hodině hry si však při souboji poranil koleno a podle prvních informací to vypadá špatně. Skóre sice v 18. minutě otevřel soupeř, ale na to dokázal odpovědět Brandl a jak jsem už řekl, řadu šancí jsme trestuhodně zahodili. Po změně stran Roudné výrazně přidalo, zpřesnilo hru a herně nás předčilo. Z převahy domácí vytěžili tři branky a my dokázali už jen kosmeticky upravit výsledek, když na 2:4 snižoval v 89. minutě Miroslav Ferdan. Vzápětí měl tutovku ještě Nosek, ale ani kdyby ji proměnil, už by to asi stejně nic neřešilo. O víkendu je před námi důležitý souboj, v němž doma přivítáme Lažiště, které na nás ztrácí pouze dva body, takže je patrné, že půjde o hodně. My se budeme muset obejít bez zraněných Tomana a Černého, ale to nic nemění na tom, že musíme zvítězit."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Beníček (89. Florian), Habr, M. Ferdan, Grün – Chvátal (80. Vacuška), Brandl, Krtek (87. Nosek), Jindra – Štolba, Toman (59. Točík). Trenér: Zdeněk Derganz.