KLATOVY – TŘEBOŇ 0:0 – První velkou šanci zápasu přinesla až 28. minuta, v níž klatovský Pavlík obešel už i hostujícího brankáře, ale toho v odkryté svatyni zastoupil Pintér. Hosté si žádnou vyloženější příležitost nevypracovali, pouze Sláma to zkoušel po zemi z dálky, ale pokusu chyběla přesnost. Až pět minut před přestávkou se zatáhlo před svatyní Klatov, gólman Herman ale udržel čisté konto, když instinktivně vykopl tečovaný míč na roh. V 60. min. Adamovu hlavičku z bezprostřední blízkosti klatovský Herman vytěsnil na roh. V 70. min. Slámův centr domácí gólman vytáhl na roh. O čtyři minuty později Herman vyrazil míč po pokusu Pintéra před sebe, Adamova dorážka šla vedle. Klatovští nejen statečně nebránili, také se hrnuli dopředu. V největší šanci byl v 83. min. Pavlík, osamocen před odkrytou částí brány ve skluzu nedosáhl na míč. V 86. min. sice domácí míč do sítě Třeboně dopravili, pro ofsajd ale gól neplatil. Gólu se diváci nedočkali ani po sérii rohů Třeboně, a tak se týmy o body rozdělily.

ŽK 1:2,
150 diváků,
rozhodčí Kořínek,
Třeboň: Skála – Sláma, Bláha, Malý, Procházka – Adam, Pintér, Příhoda, Maxa (70. Sedláček) – Hačka (90. Wolf), Svoboda.

STRAKONICE - PRACHATICE 2:0 (0:0) – Strakoničtí potvrdili svoji formu další výhrou, když si na svém hřišti vyšlápli na druhé Prachatice a vyhráli 2:0. Tým od Otavy spoléhá zatím v jarní části sezony na obranu v čele s brankářem Jakubem Skálou, která ještě neinkasovala. První šance utkání se zrodila hned po pěti minutách hry, kdy Šafránek nacentroval na Mrkvičku a ten jen těsně minul prachatickou branku. Ve 20. min. se dostali hosté do první a poslední vážnější šance – Zedníkovi odskočil balon a zmocnil se jej Průša, ale v dobré střelecké pozici otřel svojí ránu jen o boční síť. Ve 29. a 32. min. si Strakonice vytvořily dvě vyložené šance, ale pokaždé na jejich konci stál výborně chytající gólman Hrubý. Po změně stran se již domácí prosadili, konkrétně v 56. min., když nejdříve Mrkvička trefil hlavou brankovou konstrukci a P. Káník byl dorážkou zblízka neomylný – 1:0. O pět minut později přidal svojí druhou branku opět P. Káník a pečetil výhru.

VEJPRNICE – MILEVSKO 0:2 (0:0) – Ve vyrovnaném zápase šancí moc nebylo, hrálo se spíše ve středu hřiště. Nejdůležitějším momentem první půle byla penalta, nařízená ve 39. min. po faulu na Löwyho, Radovu střelu doprostřed branky ale Pavel Janouch vytáhl na břevno. Druhou část hry začali domácí tlakem, ale dobře organizovanou obranu hostů nepřehráli. Rozhodlo se v samém závěru. V 81. min. po dlouhém Janouchově výkopu gólmana unikl J. Málek, po jehož přesné nahrávce Sokolt dal na 0:1, a tři minuty před koncem Nohava přiťukl Petru Janouchovi, po jehož centru ke vzdálenější tyči znovu Sokolt hlavou výhru hostí pečetil druhým gólem.