DIVIZE
ZČE PLZEŇ – J. HRADEC 5:2 (3:0)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (12. místo): „S výkonem našeho týmu jsem velice nespokojený, protože jsme Plzni, která byla rozhodně hratelná, umetli cestičku ke třem bodům. Domácí se v první půli dostali do naší šestnáctky pětkrát, ale po fatálních chybách, jež se jen tak nevidí, vedli 3:0. Po přestávce se to z naší strany přece jen zlepšilo, dokázali jsme zásluhou Koutného a Beránka snížit na rozdíl jediné trefy a vzápětí jsme dokonce vyrovnali, jenže dorážka Votavy po střele do tyče byla podle mínění sudích z ofsajdu. I s průměrným výkonem jsme byli lepší, ale následovaly další dvě individuální chyby, které Plzeň bez milosti potrestala. V sobotu dopoledne doma přivítáme vedoucí Hořovicko, což bude hodně tvrdý oříšek. Nemáme co ztratit, ale jakýkoliv případný bodový zisk by byl velkým úspěchem."

FK J. HRADEC 1910
Hulík – Blažek, Císař (85. Pěnka), Slavík, Rejthar – M. Šenkýř (56. F. Votava), Beránek, Koutný, Kluzák – Kapias (64. O. Černoch), Svoboda. Trenér: Marek Černoch.

TŘEBOŇ – ROUDNÉ 0:2 (0:1)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (16.): „Roudné přijelo posílené o čtyři pendly z Dynama, což se na jeho kvalitě samozřejmě projevilo. Ráz utkání ovlivnila 11. minuta, kdy se z dvaceti metrů nechytatelně do šibenice trefil hostující Lerch. My se snažili chodit do rychlých protiútoků, ale prosazovali jsme se těžko. Po změně stran jsme směrem dopředu začali hrát odvážněji, protivníka jsme přitlačili a měli i velkou příležitost k vyrovnání. Hlavičku Djurova však zázračně vytáhl gólman Kerl. Roudné do naší otevřené obrany podnikalo nebezpečné brejky, s nimiž si až na jednu výjimku zase poradil výborně chytající Tomáš Skála. Herně to z naší strany špatné nebylo, ale větší kvalita byla přece jen na straně hostů. V sobotu jedeme do Doubravky a náš cíl je stále stejný, tedy pokusit se rozmnožit naše chudé bodové konto."

JISKRA TŘEBOŇ
T. Skála – D. Kodras, Cahyna, Gulaš, Straka – Rossmann (73. Franěk), Benhák (85. Chromčák), Šafránek, Kolafa (70. Winkler) – Maxa, Djurov. Trenér: Marcel Tomášek.

KRAJSKÝ PŘEBOR
DRAŽICE – DAČICE 3:1 (1:1)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (11.): „Máme za sebou nepovedené utkání, i když jsme jej zahájili velmi dobře a hned v první minutě se po rychlé kombinaci trefil Toman. To nám však paradoxně uškodilo a hráči si možná mysleli, že se Dražice porazí samy. To se pochopitelně nestalo, soupeř brzy vyrovnal, my se celou první půli víceméně bránili a těžko se vyrovnávali s jeho důraznou a agresivní hrou. Navíc museli střídat zranění obránci Brandl s Grünem, což nám taky nepřidalo. Po domluvě v kabině jsme druhý poločas nezahájili špatně, zahodili jsme však obrovskou šanci a když domácí v 68. minutě přidali druhý zásah, už jsme nenašli sílu se s tím popasovat. Ve středečním vloženém kole hostíme Soběslav, což je tým, který je na venkovních hřištích nejúspěšnější ze všech účastníků krajského přeboru. Věřím však, že se kluci otřepou a předvedou mnohem lepší výkon. Pozor si musíme dát především na rychlé brejky, při nichž jsou soběslavští fotbalisté velice nebezpeční."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Celý, Nosek, Brandl (23. Beníček), Grün (38. P. Mašát) – Janák, Točík, Krtek, Vacuška – Toman, Šimánek (57. M. Ferdan). Trenér: Tomáš Krejča.

I. A TŘÍDA SK. B
SLAVIA ČB – J. HRADEC B 5:0 (0:0)
Radim Kvitský, trenér FK J. Hradec B (7.): „Chyběli nám nemocní Beneš, Havlík a Cettl, takže jsme si ze Strakonic museli přivézt čtyři dorostence, kteří tam hráli, a tým na poslední chvíli doplnil i Svoboda po cestě áčka z Plzně. Ale to je úděl béčka. Nicméně i v takovém složení jsme v první půli byli Slavii vyrovnaným protivníkem a k vážnější akci jsme ji prakticky nepustili. Zápas se zlomil v rozmezí 54. a 56. minuty, kdy jsme inkasovali dvě slepené branky. V 70. minutě jsme si navíc vstřelili vlastní gól a pak už se naše hra rozpadla, takže jsem byl rád, že jsme si neodnesli ještě větší příděl. Tentokrát musím smeknout před výkonem pánů rozhodčích, kteří pískali velmi dobře."

FK J. HRADEC B
Rešl – Chyška, Šmíd, Strejček, M. Votava – P. Völfel, Voldán, Svoboda (60. Sláma), Stejskal – Grošek, Kubinec (55. Králíček). Trenér: Radim Kvitský.