TŘEBOŇ – ŘEVNICE 1:0 (0:0) – Domácí počítali s tím, že Řevnice nemají co ztratit. „Čekali jsme z jejich strany spíš uvolněnou taktiku,“ uvedl trenér Miroslav Čížek. Hosté přístupem ale překvapili. Hráli výborně, napadali, počínali si agresivně. „Poctivě šli za remízou, kterou si chtěli odvézt.“ Jediný gólový moment rozhodl o osudu zápasu. Brankář hostů si šel do vzduchu pro balon, vyběhl proti Leštinovi.

„Gólman nesmyslně vytrčil nohu na šlapák, byla to penalta,“ uvedl trenér Čížek. V 66. minutě ji zahrával Pintér a střelou k pravé tyči, když poslal brankáře na druhou stranu, poslal svůj tým do zaslouženého vedení. „S výsledkem jsme spokojeni, tentokrát jsem byl spokojen i se hrou v obranné fázi,“ uvedl trenér. Do stoperské dvojice zařadil Pintéra. „Hra se výrazně zkvalitnila.“

ŽK 1:5,
150 diváků,
rozhodčí Kučka.
Třeboň: Jakub Skála – Bláha, Pintér, Malý, Sláma – Svoboda (89. Wolf), Janoušek, Houdek, Maxa (85. Procházka) – Příhoda (62. Leština), Hačka.

HOŘOVICKO – TÁBOR FK 4:1 (2:0) – Hráči FK Tábor předvedli na půdě zachraňujícího se Hořovicka matný výkon a zcela po zásluze domů nevezou ani bod. Domácí předčili hosty v nasazení, dokázali se dostat do řady střeleckých příležitostí, naopak hostům chyběl pohyb, prohrávali osobní souboje ve středu hřiště a brankových šancí si moc nevytvořili. Hráči Hořovicka se už ve 2. min. dostali do vedení po rohovém kopu, kdy hostující Stoszek tak dlouho váhal na malém vápně s odkopem, o míč přišel a domácí Šmíd překonal bezmocného Nováka. Ve 29. min Bujnovský v pokutovém území fauloval aktivního Šmída a z nařízené penalty kapitán Kajman zvýšil na 2:0. Za celý první poločas hosté dokázali vyprodukovat pouze několik rohových kopů bez nějakého kvalitního zakončení. Do druhého poločasu opět domácí vstoupili aktivně a ve 47. min po rozehraném rohu střelou z 25 m trefil Větrovský šibenici Novákovi branky. Po této brance se konečně hosté probudili, měli územní převahu a hlavně začali prověřovat kvality domácího gólmana Molnára. V 55. min Stoszek sám před brankářem neuspěl a z následného rohu posadil Koutník balon na hlavu kapitána Kučery, který se nemýlil a upravil na 3:1. Hráči FK Tábor přeskupili své řady, začali hrát na 3 útočníky, měli trvalý tlak, ale další branku vstřelit už nedokázali, naopak domácí, kteří již v této fázi hry hráli na brejky dokázali v 89. min opět z penalty Kajmanem zvýšit na konečných 4:1. Hosté při neúčasti svých zraněných útočníků Holana, Nekvindy a veterána Máchy mají problém proměnit jakoukoliv brankovou příležitost, byť sijich za utkání dokáží vytvořit celou řadu.

ROUDNÉ – PŘÍBRAM B 2:3 (1:2) – Ve svižném zápase plném šancí a minima faulů, tahali domácí za kratší konec. Hlavně proto, že lídr tabulky vyztužil sestavu čtyřmi hráči z kádru ligového áčka, a právě jejich zkušenost a přehled v zakončení zápas rozhodl. Přitom Malšany nezlomila ani rychlá branka, když v 8. min. Pazderník vymetl střelou z 20 metrů šibenici. Dostali se do hry a po krásné kombinaci Zvěřina v 17. min vyrovnal křížnou střelou na zadní tyč. Pak domácí brankář Kerl fantasticky zneškodnil hlavičku z malého vápna. Hosté byli velmi nebezpeční a domácí spoléhali především na brejky. Jeden z nich „zazdil“ ve 35. min. Houška, když míč na malém vápně beci už za překonaným brankářem zblokovali na roh. A záhy přišel trest v podobě Pilíkova gólu. Po změně stran pak další ligista Jirouš, který u Litavky na jaře hostuje ze Sparty, dostal dlouhý balón za beky a s přehledem přeloboval Kerla. Příbram se pak soustředila na udržení výsledku. Domácí přidali na důrazu, rychle nasbírali tři žluté karty, měli šance, ale kontaktní gól Houšky, který využil přihrávku Cahyny, přišel pozdě. Silní hosté. myslící na postup do ČFL, se už o body nenechali připravit.

STRAKONICE – M. PRAHA 1:0 (1:0) – Strakoničtí vyhráli na jaře počtvrté doma. Spokojeni ale mohou být pouze s výsledkem, ne však s předvedenou hrou. V 7. minutě našel Hanzlík ve vápně Benedikta, jehož střelu zneškodnil gólman a dorážku Červenky vyrazil mimo tři tyče obránce. Domácí měli více ze hry a po půlhodině hry se dočkali gólu: střela z kopačky Hanzlíka trefila ve vápně Danihela do ruky a sudí nařídil penaltu, kterou Michal Káník proměnil. Těsně před přestávkou mohl vedení navýšit Hanzlík, jenže sám před prázdnou bránou trefil jen břevno. Po obrátce se hra odehrávala spíše mezi vápny. V 61. a 71. minutě scházelo pokusům Červenky a Říského více důrazu. Patnáct minut před koncem udeřilo na druhé straně, když vyrovnal Kadlec, rozhodčí kvůli předcházejícímu faulu branku neuznal. Strakonice těsný náskok už udržely.