PŘÍBRAM B – TŘEBOŇ 1:0 (1:0) – O prohře Jihočechů na hřišti favorita rozhodl jediný gól, který padl až v 70. minutě. „Na hřišti vedoucího týmu jsme postavili malinko defenzivní sestavu s Bezemkem na stoperu,“ řekl po zápase trenér hostů Miroslav Čížek. „Za domácí nastoupilo šest hráčů ze širšího ligového kádru, ale tým asi nebyl v optimální formě a my jsme v osmdesáti procentech času byli lepší. Měli jsme víc příležitostí než soupeř . . .“ Ve 20. minutě srazil silný vítr náhodnou střelu Příbrami na tyč třeboňské branky, což byla jediná šance domácích za půli. Rozhodl nakonec zvláštní gól – padl z protiútoku do branky, která jaksi stála až za brankovou čárou . . . „Snad pět minut trvaly zbytečné dohady, brankář Skála se hodně zlobil, ale museli jsme hrát dál,“ dodává trenér Čížek.

Branka: 70. min. Jungr,
žluté karty 3:3,
120 diváků.

VOTICE – ROUDNÉ 1:0 (0:0) – Hosté se svými chybami a už tradiční neschopností dát gól i z těch nejvyloženějších šancí porazili sami. Začali aktivně, zatlačili soupeře a během pěti minut kopali tři rohy. Největší šanci měl Nohava, jeho nedůraznou hlavičku z blízka, ale brankář Mašín kryl, stejně jako střelu Leštiny. Píšova rána pak letěla vedle. Votice se začaly prosazovat až ve druhé polovině poločasu, ale Rezek po závaru pálil vedle a Horváthovu střelu gólman Kerl zblokoval a beci míč uklidili na roh. Brzy na to Kerl vyrazil i Horváthovu hlavičku po centru Lizáka a Knobloch mířil po úniku z úhlu jen do boční sítě.

Stejně jako v prvním, i ve druhém poločase mohli jít Malšané do vedení, ale po rohu a závaru na malém vápně skončila Nohavova lehká střela jen v náručí překvapeného, ale dobře postaveného, Mašína. A pak si už Roudné, postrádající zraněné Tůmu, Cahynu, Rynše a Tejmla, vypilo kalich hořkosti do dna. V 66. minutě šel pod sprchy po druhé žluté kartě pravý obránce Horní, ale hosté dál drželi s přehledem remízu. Domácí se jen těžko prosazovali a jejich tlak byl spíš platonický, než drtivý. V 81. min. ale přišel Trněný zbytečně o míč na soupeřově šestnátce, domácí šli do brejku a lehký polovysoký centr zprava zasáhl ve vápně ruku Píši, který ve snaze míč odpálit, podklouzl… K penaltě se postavil kapitán Lukeš a rozhodl.

D. PRAHA B – STRAKONICE 0:0 – Hosté nastoupili již z uzdraneným Brozmanem, z týmu byl vyřazen Vladimír Hovorka a po utkání s Voticemi skončil trenér Eduard Kubata, příští týden by měl být nový trenér.
Úvod utkání patřil hostujícímu celku. Už v 1. minutě zahrávali Strakonice rohový kop a ve 3. minutě se dostal do první šance zápasu Červenka, po centru z pravé strany mířil však hlavou pouze vedle pravé tyče Radovy branky. Poté se dvacet minut hrálo od vápna k vápnu, bez zakončení, na obou stranách byla ve hře celá řada nepřesností. Ve 25. minutě předvedla konečně Dukla ucelenou kombinační akci, Říha zprava zacentroval, jenže Sklenářovu hlavičku zblokovala hostující obrana. O tři minuty později se opřel tvrdě z 35 metrů Jakub Kučera, o metr však minul pravou tyč svatyně svého jmenovce v brance Strakonic. Marka Kučery byl i u další příležitosti domácích ve 33. minutě. Narazil si dva metry za vápnem s Přeučilem, jeho střelu ale brankář hostů vytáhl na roh. O minutu později střílel po odraženém míči stoper Vladyka jen nad. Těsně před poločasem si vyměnili míč Jakub Kučera s Laczkovichem, ale ani napotřetí prvně jmenovaný neuspěl, jeho střela byla velice slabá.

Druhý poločas byl svou úrovní ještě slabší než první dějství. Oba týmy si vytvořily po dvou brankových příležitostech, určitě ty větší měli hosté. V 58. minutě po trestném kopu z levé strany minul hlavou na malém vápně Hanzlík a v 73. minutě střelu Káníka z hranice šestnáctky vytlačil dobře chytající Rada nad břevno. Juniorka mohla skórovat v 66. minutě, když po prodloužení Sklenáře se řítil zleva do vápna Antipov, z těžkého úhlu však zakončil svou akci jen slabou střelou. V nastaveném čase se ocitl v dobré střelecké pozici Svatonský, z hranice vápna mířil pouze nad. Utkání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů, když spokojenější odjížděli z Julisky asi hosté.

TÁBOR – TACHOV 3:1 (1:1) – Utkání začali lépe hodsté, když v 6. min. špatný odkop domácí obrany potrestal Puchmertl, domácí se pak celý první poločas snažili o vyrovnání. Měli k tomu i několik dobrých příležitostí, využili ale až tu ve 46. min, faul ve vápně na Kučeru potrestal Pěknic. Domácí pokračovali v tlaku a v 54. min. po centru do vápna z trestného kopu se nejlépo orientoval Šahajda a vstřelil vedoucí branku. Hosté pak postupně začali přebírat otěže zápasu ve snaze vyrovnat, domácí toho využívali k brejkům do otevřené obrany. V 65. šel sám Šafáryk na brankáře ale zahodil. Výsledek pečetil v 90. Stozsek, který přehodil vyběhnuvšího brankáře hostů.