DAČICE – N. BYSTŘICE 2:3 (0:2)
Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (4. místo):
„Úvod střetnutí nás zastihl nekoncentrované, jako kdybychom hráli proti seriálovému Slavoji Houslice. Důsledkem toho byl po patnácti minutách stav 0:2, což se proti tak kvalitnímu soupeři těžko otáčí. Do svědomí by si měli sáhnout především naši mladí hráči, kteří si zřejmě neuvědomili, s kým hrají. Hosté se na nás dobře připravili a věděli, co na nás platí, nám se navíc vůbec nedařilo využívat křídelní prostory. Po změně stran už to bylo podstatně lepší, vytvořili jsme si tlak a hrálo se prakticky na jednu branku. V 66. minutě dokázal snížit Brandl a v 75. vyrovnal sváteční střelec Nosek. V té době jsme sahali po vítězství, nicméně v závěru přišla série našich chyb, za které nás potrestal krásnou trefou hostující Havel. Neříká se mi to lehce, ale Bystřice si tři body zasloužila a chtěla je víc. My nedokázali navázat na předchozí kvalitní výkony.“

Pejcl – Černý, M. Ferdan, Nosek, Lojka – Brandl, Celý, Jindra, P. Novák (46. Hradil) – Toman, Mir. Mikšíček.

Jozef Košťál, trenér Jiskry Nová Bystřice (5.): „V Dačicích se hned od prvních minut hrál svižný fotbal. Nám se už ve 4. minutě po chybě obránce, jemuž Pacholík vypíchl míč, podařilo otevřít skóre, v 15. pak našel Kuchař krásně Bobála, a ten hlavou přidal druhý gól. Pak jsme Dačice přehrávali, jenomže jsme zapomněli bránit, a tak musel gólman Plachý vytáhnout dva zákroky z rejstříku zázračných. V dalším průběhu sice domácí branku ohrozili ještě Havel, Bobál a Pacholík, ale buď zasáhl dačický brankář, nebo nás zastavil praporek pomezního rozhodčího. Ve druhé půli na nás domácí vlétli, po chybě Chudy nejprve snížili a posléze po krásné akci a následné dorážce vyrovnali. Po těchto gólech jsme zase hru vyrovnali. V 66. minutě Pacholík našel Havla, ale jeho střela mířila nad branku. V 85. minutě si však Havel všechno vynahradil a krásnou trefou nás poslal do vedení. O minutu později sudí neuznal Pacholíkovi gól pro ofsajd, v 88. minutě Havlovu střelu bravurně vyrazil dačický gólman na roh. Utkání jsme už však zdárně dovedli do vítězného konce. Hráčům musím poděkovat za výkon a fanouškům za neustálé povzbuzování. Tří bodů si velice ceníme, protože asi málokdo si je ještě z Dačic odveze.“