Ve výtečné jarní formě pokračuje Číměř, jenž po osmigólové nadílce do jarošovské sítě poskočila už na druhé místo tabulky.
Navlas stejného výsledku dosáhli i střelci pod Javořicí, kteří uštědřili těžký debakl poslední Deštné.

KUNŽAK – KLIKOV 3:0 (0:0)

V souboji o první příčku začaly oba celky příliš opatrně, a tak úvodních dvacet minut mnoho pěkného fotbalu nenabídlo. Domácí však postupně převzali otěže a Klikov až do konce nepustili do žádné vážnější šance. Naopak, Kunžak se rozehráli k dobrému výkonu, který po přestávce korunoval třemi góly po pěkných akcích a upevnil si vedení v tabulce.

Branky: 70. a 89. Rozporka, 65. Hudziec.
Rozhodčí: Janeček – Musil, Jantač.
ŽK: 3:0.
Diváci: 60.

ČÍMĚŘ – JAROŠOV 8:1 (4:0)

Konečný výsledek hovoří za vše. Domácí podali jeden z nejlepších výkonů poslední doby a odskákal to Jarošov. Číměř tak potvrdila jarní formu a v tabulce se vyšplhala už na druhou příčku. K jasnému vítězství ji nasměroval i jistý gólman Rešl a mladý kanonýr Záhorka, jenž se trefil čtyřikrát.

Branky: Záhorka 4, Netrval, M. Drábik, Láf, Mol – Mynář.
Rozhodčí: Janák.
ŽK: 1:2.
Diváci: 120.

STUDENÁ – DEŠTNÁ 8:1 (5:0)

Do čeho fotbalisté Studené kopli, to skončilo v síti – tak by se stručně dalo charakterizovat střetnutí, v němž je výše porážky pro hostující celek příliš krutá, neboť herně Deštná tolik nezaostávala. Ve 20. minutě však domácí vedli 4:0 a o chvíli později navíc putoval po sprchy hostující Maršák, čímž bylo o osudu střetnutí vlastně rozhodnuto. Čtyři přesné trefy si připsal kanonýr Dvořák.

Branky: Dvořák 4, Adamec, Švanda, Kadlec, Plášil – Hojer.
Rozhodčí: Svoboda – P. Havlík, Z. Havlík.
ŽK: 2:3.
ČK: 0:1 (Maršák).
Diváci: 130.

HORNÍ PĚNA – HRANICE 2:1 (2:0)

Utkání ovlivnilo hned v úvodu zranění hranického Hámorského, který putoval s přetrženým křížovým vazem sanitkou do nemocnice. Z neurovnaného fotbalu se jako první probrali domácí, kteří po sérii šancí v závěru poločasu vstřelili oba své góly. Druhá půle měla podobný obraz s tím rozdílem, že fotbalisté Horní Pěny své další možnosti už nezužitkovali. Hosté naopak po rohovém kopu dokázali snížit, víc jim však už soupeř nedovolil.

Branky: Martin Beran, Bicenc – P. Herzog.
Rozhodčí: Nikodým.
ŽK: 3:0.
Diváci: 30.

ST. MĚSTO – SUCHDOL B 3:2 (2:2)

Domácímu celku vyšel úvod bojovného, ale slušně hraného střetnutí. Vedoucí gól zaznamenal už v 11. minutě, o tři minuty později pak ve vápně fauloval hostující gólman Dlouhý, který za to inkasoval červenou kartu, a z nařízené penalty Cech zvýšil náskok Starého Města. Suchdol ovšem i v deseti stihl do přestávky srovnat, a tak o zisku tří bodů pro domácí rozhodl až deset minut před koncem svou druhou trefou Kopečný.

Branky: 11. a 80. Kopečný, 14. Cech (11) – 24. Šimáček, 32. Záruba (11).
Rozhodčí: Picka – Zamrazil, Varta.
ŽK: 2:1.
ČK: 0:1 (Dlouhý).
Diváci: 70.

ST. HLÍNA – Č. RUDOLEC 0:1 (0:1)

Hned v 5. a 6. minutě měli domácí dvě velké šance, když šel Prokeš vždy sám na brankáře, ale samostatné úniky se mu proměnit nepodařilo. Ve 20. však Stará Hlína vyrobila velkou chybu v obraně, kterou potrestal hostující Jahoda vedoucí, a jak se později ukázalo i vítěznou trefou. Zápas jinak přinesl oboustranně pohledný a útočný fotbal, domácí však vyhořeli v koncovce.

Branka: 20. Jahoda.
Rozhodčí: Nejezchleb.
bez karet.
Diváci: 80.

HALÁMKY – STRÁŽ 1:3 (1:1)

Halámky měly v prvním dějství územní převahu. Už v 5. minutě nastřelil domácí M. Slavík břevno, ale do černého se trefil až o sedm minut později L. Slavík z přímého kopu. Stráž ovšem ještě do přestávky vyrovnala a po změně stran využila vítr v zádech ke vstřelení dalších dvou gólů, takže po hodině hry vedla už 3:1. Až do konce duelu pak hosté další vývoj kontrolovali a cenné vítězství po zásluze udrželi.

Branky: 12. L. Slavík – 31. a 60. Heger, 50. B. Chovítek.
Rozhodčí: Bicek.