N. VČELNICE – J. HRADEC B 0:0
Jan Pudil, trenér TJ Nová Včelnice (3. místo): „Bylo znát, že oba celky se pohybují na špici tabulky. Hrál se fotbal ve vysokém tempu s řadou šancí na obou stranách a přestože gól příznivci neviděli, rozhodně se nenudili. V první půli jsme měli více ze hry, ale dvě vyložené šance Bednář a po něm Pivko nevyužili. Po změně stran Hradec přidal na důrazu a rovněž s i připravil dvě velké možnosti, ale brankář Holický byl pokaždé proti. V posledních deseti minutách jsme mohli a měli rozhodnout. Nejprve šel sám na gólmana Bednář, ale minul, to samé předvedl o chvíli později střídající Pacholík. Vrchol našeho zmaru přišel v poslední minutě, kdy tři naši hráči běželi na jednoho obránce a Pacholík, v domnění, že se ocitl v ofsajdu, míč zakopl. Podle všech aktérů se hrál vynikající fotbal, do čehož zapadl i bezchybný sudí Bumba."

Radim Kvitský, trenér FK J. Hradec B (1. místo): „Nezahájili jsme zápas dobře a ocitli se pod tlakem soupeře. K ještě většímu průšvihu se schylovalo od 25. minuty, kdy musel odstoupit zraněný režisér hry Šimánek, ale nakonec jsme se ve zbytku první půle jakž takž probrali, i když to stále nebylo ono. Gól nepadl ani po změně stran, přesto si myslím, že se na fotbal dalo koukat. O přestávce jsem upravil sestavu, což přineslo oživení i příležitosti M. Völfla, Rošteka, Kvitského či Strejčka. I tak jsme však měli štěstí, že se hraje na góly a ne na vyložené šance, neboť v tomto ohledu byla Včelnice přece jen o něco lepší. Nicméně si odvážíme bod, který může mít v konečném účtování velkou cenu."

LEDENICE – SLAVONICE 0:0
Ladislav Burghard, trenér Sokola Slavonice (2.): „Ani jeden ze soupeřů se sice do černého netrefil, přesto utkání přineslo hodně vzruchu a pěkných akcí. Domácí na nás vlétli, deset minut nás mačkali a kopali asi šest rohů, ale postupně jsme se z toho vymanili a začali přebírat otěže. Ve 35. minutě nastřelil Balík z trestného kopu tyč, ale Bártů nedokázal odražený balon dopravit do sítě. Ve zbytku první a na začátku druhé půle jsme byli lepší my. Výpadek náš tým měl jen kolem 70. minuty, kdy gólman Pospíchal nestačil zakročit a míč odvracel z opuštěné branky Mašek. Deset minut před koncem pak ledenický brankář zázračně vytáhl další přímák Balíka. S remízou na půdě kvalitního protivníka jsme spokojeni, navíc jsme venku neinkasovali. Chválili nás i domácí a z jejich kabiny jsme po utkání slyšeli, že proti nám uhráli zlatý bod."

TŘEBĚTICE – BYSTŘICE 4:1 (1:0)
Roman Havlík, trenér Sokola Třebětice (7.): „Proti kvalitnímu soupeři jsme před výbornou kulisou čítající téměř tři sta diváků udrželi koncentraci celých devadesát minut a naší hře nechybělo nasazení ani ofenzivní odvaha. Do vedení nás poslal ve 28. minutě Vojta Habr, jenž proměnil pokutový kop. V úvodu druhého dějství měla Bystřice stoprocentní šanci, kterou však zneškodnil pozorný gólman Koupil. Od té chvíle jsme byli znovu aktivnější a navíc nám vyšla i produktivita. V 69. minutě se prosadil znovu Vojta Habr a v 73. přidal třetí gól Švarc. Pět minut před koncem sice hosté snížili, ale v samotném závěru pečetil naše zasloužené vítězství Jindra."

Jiří Dvořák, trenér Jiskry Nová Bystřice (8.): „Těžko se mi hovoří o utkání, v němž jsme soupeři výhru doslova darovali. Všechny čtyři góly do naší sítě totiž padly po stupidních chybách. Domácí sice byli bojovnější, ale my je postavili na nohy zbytečnou penaltou. Za tohoto stavu měl na kopačce vyrovnání Kuchař a kdyby šanci proměnil, zápas se třeba mohl vyvíjet i jinak. To se však nestalo a po druhém inkasovaném gólu jsme se sesypali."

LOMNICE – KLIKOV 1:1 (0:0)
Petr Krejník, trenér Tatranu Lomnice (9.): „Chtěli jsme potvrdit tři body z Třebětic, ale kombinace se nám nedařila a nepřesnostmi jsme Klikov vybízeli k rychlým brejkům, které naštěstí neproměňoval. Po přestávce jsme se snažili naší hru zjednodušit, bohužel po standardce jsme jako první inkasovali a tím sami sebe dostali pod tlak. Postupně jsme vše vsadili na jednu kartu, začali hrát na tři útočníky a v 70. minutě se povedlo Kaštánkovi vyrovnat. Vítězný gól se nám ale vstřelit nepovedlo, takže výsledek bereme jako velké zklamání. Bod je málo."

Václav Bednář, člen výboru Blesku Klikov (10.): „Druhý zápas v řadě jsme hráli venku, opět jsme neprohráli a získali další bod. Museli jsme se sice obejít bez zraněného útočníka Čutky, ale poprvé v sezoně nastoupil Milan Mašek. Už ve 3. minutě měl tutovku Lochman, jenž se ocitl sám na malém vápně, ale netrefil. Podobně si stejný hráč vedl i o pět minut později. Z Lomnice jsme měli trochu obavy, neboť dvakrát v řadě zvítězila, ale její hráči toho v úvodním dějství mnoho neukázali. Po přestávce jsme očekávali nápor domácích, ale ten nepřišel. Naopak, po hodině hry nás poslal do zaslouženého vedení Zegermacher, jenž zužitkoval krásnou přihrávku od Drábka. Až potom soupeř přidal a dokázal vyrovnat. Bod z Lomnice má svou váhu, ale mohly být i tři."

Č. VELENICE – K. ŘEČICE 1:2 (0:1)
Karel Macho, předseda Lokomotivy České Velenice (13): „Potřebovali jsme už nutně vyhrát, bohužel to zase nevyšlo. Utkání začalo opatrně, bez větších šancí a první poločas byl poměrně vyrovnaný. Ve 45. minutě jsme však neuhlídali rohový kop a Řečice se ujala vedení. Ve druhém dějství to bylo podobné. Příležitosti se rodily na obou stranách a nám se podařilo po pěkné akci Sokolem vyrovnat. To ale bylo z naší strany vše. Hosté nás poté přehrávali a několikrát nás podržel gólman Candra. Nějaké šance jsme si sice také vytvořili, ale bez efektu. Když směřovalo utkání k dělbě bodů, tak jsme po autovém vhazování soupeře neuhlídali a ten v nastaveném čase urval všechny body."

Peter Jánošík, trenér Sokola Kardašova Řečice (5.): „V prvním poločase jsme si připravili pět dobrých možností, z nichž po gólu volala především ta Porochoňského, jenž z malého vápna trefil jen brankáře. Uhodilo ale až těsně před přestávkou. Po pěkném trestném kopu Madara domácí míč tečovali, takže jsme kopali roh a Pražák se z takových pozic hlavou většinou nemýlí. Úvodní dějství nám vyšlo výborně a o pauze jsem dokonce musel gólmana Šamala poslat mezi náhradníky, aby se zahřál. Po obrátce se soupeř sice zlepšil a dokázal vyrovnat, ale daleko více příležitostí jsme měli znovu my, za což byl náš tým odměněn v nastavení, kdy Michal po závaru v šestnáctce zařídil vítěznou trefu. Přestože to jindy nedělám, neodpustím si poznámku k rozhodčímu, který měl prapodivný metr posuzování některých faulů. Už v první půli měl vylučovat po dvou kriminálních zákrocích na Michala, ale v prvním případě vytáhl jen žlutou kartu a ve druhém nic. Velkou kaňkou byla i zákeřná hra jednoho z velenických hráčů, jehož nebudu jmenovat, ale většina týmů ví, o koho se jedná, protože je tím vyhlášený. Faulovat záměrně lokty do obličeje a léčit si komplexy, protože už nestíhá, to je strašné. Sudí mu to toleroval a výsměchem je, že nakonec po dvou žlutých musel ven náš hráč, který se proti tomu ohradil."

TEMELÍN – SUCHDOL 1:3 (1:0)
Jan Kříž, trenér Sokola Suchdol (6.): „První poločas byl z naší strany tragický, asi nejhorší na podzim. Domácí se po zásluze v 25. minutě ujali z pokutového kopu vedení a do přestávky si připravili ještě další příležitosti. Po obrátce však přišlo naše mužstvo na hřiště jako vyměněné. Hned ve 48. minutě proměnil Březina penaltu, což si úspěšně zopakoval i v 71. minutě. Soupeře jsme ve druhé půli jasně přehráli, kluci zabojovali a otočili vývoj. V poslední minutě pak naší výhru ještě pečetil Heřman."

Jak nastoupili

TJ NOVÁ VČELNICE
Holický – Průša, Hulík, Beran, O. Blažek (40. Novotný) – Mareš, Šlapanský, Nebeský (65. S. Pacholík), Pivko – Bednář, Hofer (46. Jaroš).
FK JINDŘICHŮV HRADEC B
Rešl – Blažek, Fučík, Roštek, Dolák – Voldán (75. T. Šenkýř), Šimánek (25. V. Moudrý), M. Völfel, Strejček – Kvitský (85. Pivko), Beneš.
SOKOL SLAVONICE
Pospíchal – Mašek, Kubeš, Trávníček, Jahoda (54. Drobilič) – Chalupa, Bártů, Bedlivý (71. Křížka), Daniel Lovětínský – Balík, M. Bodlák.
SOKOL TŘEBĚTICE
Koupil – V. Novák, Zamazal, Mašát, Tesař – Vychytil (84. Jahoda), B. Novák, V. habr, Švarc – Piler (73. Jindra), P. Bastl (35. Pokorný).
JISKRA NOVÁ BYSTŘICE
Evják – Hynek (82. Kratochvíl), Steklý, Hudeček, Beneš – Schramhauser, Kuchař, Náprava (72. Chuda), M. Feytl – Vojta, Mihula.
TATRAN LOMNICE
Ködel – Hynek, Prášek, Mir. Šachl, Zákostelecký (75. R. Němec) – Řehoř, J. Němec (60. Heger), Novák, Hruška (55. Šálený) – Čuta (81. V. Nohava), Kaštánek.
BLESK KLIKOV
Škoda – Podojil, Opelka, Plucar, Mužík – Drábek, Matouš, Mašek, Šetka – Zegermacher, Lochman (75. Melichar).
LOKO ČESKÉ VELENICE
Candra – Kica (65. Sokol), Mezera, Dvořák, Příhoda – Macho, Kotrba, Jabůrek, Břenek (70. Bambule) – Mikudim, Fiala.
SOKOL KARDAŠOVA ŘEČICE
Šamal – Nedoma, P. Vosecký, Madar, Pražák – Idrizaj, V. Jánošík, Michal, O. Jánošík – Porochoňski (75. Pozníček), Šergl.
SOKOL SUCHDOL
Durek – F. Rácik (84. Potěšil), A. Arenberger, Prášil, Březina – J. Záruba, Šuba, Špale, Kříž – M. Heřman, L. Štěpánek (75. Kuchyňka).