Přinášíme pořad fotbalových zápasů v kraji na tento víkend (pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin).

Pátek
I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Zlín (14:30 na Složišti).

Sobota
III. LIGA: Písek – Ústí nad Orlicí (10:15), Čížová – Nymburk (13:30).

DIVIZE: Č. Krumlov – Klatovy (10:30), So᠆běslav – Rakovník, Roudné – Aritma).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Osek – Milevsko (10), Táborsko B – Katovice (10:15 Soukeník), Dačice – Protivín, N. Včelnice – Dražice, Želeč – Olešník, Čimelice – J. Hradec, Rudolfov – S. Ústí.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Blatná (10), Loko ČB – Slavia ČB (10:15), Týn – Vimperk, Vacov – Vodňany, Velešín – Sedlec, Planá u ČB – Strakonice, Větřní – Prachatice, Nemanice – Milevsko B (10), Čt. Dvory – T. Sviny (10:15), Ševětín – J. Hradec B (10:15), D. Voda – Lom, Met. Tábor – Bernartice.

I. B TŘÍDA: Boršov – Loučovice (13:30), Zl. Koruna – N. Ves (13:30), Suchdol – Kaplice, Cehnice – Sousedovice (13:30), Zdíkov – Dříteň ( 13:30), Netolice – Volyně (13:30), Lažiště – Stachy (16), Lhenice – Strunkovice, Semice – Putim (13:30), Kluky – Hradiště (16), Bělčice – Sepekov, Mirovice – Božetice, Kestřany – Osek B, Sedlice – Kovářov, Řepeč/Opařany – N. Bystřice (10:30 Ře᠆peč), R. Hory – Třeboň B, Lišov – Třebětice, K. Řečice – Lomnice, D. Bukovsko – Ml. Vožice.

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – Aritma (10:15).

KP DOROSTU: M. Tábor – Čt. Dvory (9 Viktoria), SKP ČB – Hradiště (10), Strakonice – Milevsko (10 Fezko).

I. A DOROSTU: K. Újezd/Velešín – Suchdol (10 K. Újezd), Malonty/D. Dvořiště – Větřní/ Loučovice (10 D. Dvořiště), Mladé – Jankov (10), Borovany – Kaplice/ V. Brod (10), Blatná – Vl. Březí (9:30), Protivín – Volyně/ Čestice (10), Jistebnice – Sepekov/Milevsko B (10), Větrovy – Kunžak/Studená (10).

KP ŽÁCI: J. Hradec – Č. Krumlov (10 Tyrš.), Třeboň/D. Voda – Strakonice (10 Třeboň), Čt. Dvory/Zliv – Loko ČB (13 Čt. Dvory).

I. A ŽÁCI: Veselí – Soběslav (10), Kaplice – Lomnice/Ševětín (10), N. Bystřice/Chlum – Kunžak/Strmilov (10 N. Bystřice), Slavonice /St. Město – D. Voda B/Třeboň B (10 Slavonice), Vl. Březí – Rudolfov (10), Vodňany – Netolice (10).

III. LIGA ŽENY:_Mokré – Ústí/L. (14).

DIVIZE ŽENY: Protivín – Hrádek (13), Sez. Ústí – Plzeň (13.30), Borovany – Blatná (14).

Neděle
II. LIGA: Dynamo Č. Budějovice – Táborsko (Střelecký ostrov).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Třeboň.

I. A TŘÍDA: Hrdějovice – Planá/L., Chýnov – Veselí.

I. B TŘÍDA: Olešnice – Chvalšiny (15), Roudné B – Klikov, K. Újezd – Frymburk, Nová Ves/ Brloh – Ledenice, Chelčice – Vacov B (10:15), Vl. Březí – Čkyně (15), Chyšky – Podolí (15), Slavonice – Malšice (13), Chotoviny – Jistebnice.

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Plzeň (10).

KP DOROSTU: Lomnice – Vodňany/Dříteň (10 Ševětín), S. Ústí – Č. Krumlov (10), Loko ČB – Slavia ČB (10), T. Sviny – Roudné (14).

I. A DOROSTU: Č.Velenice – Rudolfov (10), Hrdějovice – Zliv/Olešník (11:30), Vitějovice /Netolice – Čkyně/Š. Hoštice (10 Netolice), Katovice/Dražejov – Mirotice (10 Katovice), Zdíkov/Stachy – Vimperk (10 Zdíkov), Dačice/Hobzí – Soběslav (10 Dačice), Chotoviny – Týn (13:30).

KP ŽÁCI: M. Tábor/Větrovy – Blatná (9:30 Viktoria), Roudné – Vimperk (9:30), Milevsko – Hradiště (10).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Suchdol/Č. Velenice (9), Protivín/Záhoří – Strakonice B (10 Protivín), Hradiště B – Vacov (10), Slavia ČB – Písek B (13:30).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Hradiště (13).

KP PŘÍPRAVKY: ve Vodňanech (10, Vimperk, Loko ČB, Strakonice, Vodňany).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE
Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Hrdějovice B – Neplachov (10), N.Hrady – Úsilné, Srubec – Borovany, Římov – Hluboká B, H.Stropnice – Zliv.

III. TŘÍDA: Chrášťany – Ševětín B (15), Koloděje – Č. Dub B (16), K. Újezd B – Loko B, Boršov B – Týn B, Pištín – Žabovřesky, Včelná – Mladé B, Trh. Sviny B – Zborov.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Olešník B – D. Voda B (15 Temelín), Mladé – Jankov B.

III. TŘÍDA: Lipí – Sedlec B (15), Borek – Dívčice, Ledenice B – Č.Dub A (10:15), Rudolfov B – Kamenná, Čt. Dvory B – Lišov B, N. Hodějovice – Mokré.