Všichni hráli doma, body však získaly jen Dačice

Jižní Čechy – Pouze fotbalisté Dačic dokázali v závěrečném utkání podzimní části I. A třídy naplno bodovat, když doma porazili Lišov.

18.11.2009

Ilustrační foto. Foto: František Panec

Novosedly i nováček z Chlumu pokračovali ve střelecké mizérii. Oba celky zaznamenaly během 14 kol v průměru jediný gól na zápas a v tomto ohledu si hůř počínaly pouze Čtyři Dvory.

DAČICE – LIŠOV 3:0 (0:0)

Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (5. místo): „První poločas byl z naší strany neslaný nemastný a nedařila se nám především křídelní hra. Daleko nebezpečnější byl Lišov, jehož šance však zmařil výborný gólman Ferdan. Po změně stran už to ale z naší strany bylo zcela o něčem jiném a ke zlepšenému projevu určitě pomohly i změny v rozestavení. Do vedení nás poslal v 59. minutě kapitán Grün, který z penalty potrestal faul na Tomana. A to byl velmi důležitý okamžik, protože další průběh potvrdil, že kdo dá vedoucí gól, bude mít navrch. Druhý zásah přidal Kiessling a třetí gól, který byl jako z výkladní skříně, pak Toman. Jsme rádi, že jsme se po podzimním trápení na domácí půdě alespoň v závěrečném duelu rozloučili hladkou výhrou.“

NOVOSEDLY – VESELÍ 0:2 (0:2)

Josef Češka, trenér SK Novosedly (10.): „Utkání jsme začali velmi špatně. Místo abychom byli aktivní, přenechali jsme iniciativu soupeři, který se navíc už ve 3. minutě dostal do vedení a o devět minut později přidal druhý gól. Pak měl dvě tutovky náš Mládek, ale hosty podržel brankář. Po obrátce se hrálo prakticky pouze na veselskou branku, ovšem přetrvává naše stará bolest, to znamená špatná koncovka. To už jsme hráli na tři útočníky, ale nic platné to nebylo. Chtěli jsme zápas zlomit, ovšem nešlo to a zkušený soupeř si vítězství hlídal. Naděje nám mohla svitnout v 75. minutě, ovšem regulérní penalty jsme se dožadovali marně. Kluci sice zejména ve druhé půli jezdili po zadku, stále však platí, že fotbal se hraje na góly.“

CHLUM – DŘÍTEŇ 0:2 (0:1)

Karel Flaška, předseda Jiskry Chlum (14.): „Je to stále dokola. Herně se soupeři držíme krok, ale nedáváme góly ani z těch nejvyloženějších šancí. Pak stačí jedna, dvě chyby a protivník toho využije, což by i případ posledního podzimního duelu. Snaha a nasazení manšaftu nechybí, v tom problém není, ale ta koncovka. Ve čtrnácti zápasech jsme vstřelili stejný počet gólů, což je více než výmluvné. Uvidíme, zda se nám přes zimu podaří nějak vhodně doplnit kádr, ale je to složité, protože chybějí finance.“

JAK NASTOUPILI:

T. Ferdan – Černý, M. Ferdan, Pavel Novák, Nosek – Grün, Kiessling, Brandl, Petr Novák (72. Jelínek) – Miroslav Mikšíček (76. Matěj Mikšíček), Toman.
SK NOVOSEDLY
Škoda – Bárta (46. Ludvík), Viščur (69. Havlík), Samek, Podojil – Michal, Šulc, Gulaš, Mládek (86. Flaška) – Lang, Flaška.
JISKRA CHLUM
R. Flaška – Pilař, Míka, Smetana, Váňa – J. Flaška, Šuba, Novák, Divoký – Matouš, Řepa.

18.11.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Technici elektronici přístrojů, strojů a 25 000 Kč Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech Technik normovač v ostatních průmyslových oborech. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: aktivní přístup, znalost práce na PC, znalost programu AutoCAD, zkušenosti z oblasti výroby jsou vítány, Náplň práce: tvorba pracovních postupů, tvorba výrobní dokumentace, zpracování materiálových norem, Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvěk na PP, ŽP, možnost ubytování. Pracoviště: Ptr strojní závod třeboň s.r.o., Jiráskova, č.p. 619, 379 01 Třeboň. Informace: Zdeňka Strouhová, +420 389 822 904. Výroba - Výroba Ruční balič 13 200 Kč Ruční baliči ruční baliči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 13200 kč. Volných pracovních míst: 19. Poznámka: PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU (Po - Pá 11:00 - 14:00), jedná se o vícesměnný provoz, nárazové plánování směn; výpis z rejstříku trestů. Pracoviště: Ms-tek trade s.r.o. - 001, Arch. Teplého, č.p. 434, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Jaroszláv Molnár, +420 773 838 387. Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 12 200 Kč Pomocníci v kuchyni pomocná síla v kuchyni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Při nástupu se k základní mzdě přiznává osobní ohodnocení ve výši 2200,- Kč, po 3 měsících se navýší.PODMÍNKOU JE DOBRÝ ZDRAVOTNÍ STAV BEZ OMEZENÍ;, pracovní doba je jednosměnná s posunutou směnou 5:30-14:00, 10:30-19:00 včetně sobot, nedělí a svátků; 5 týdnů dovolené; po zapracování osobní ohodnocení; příspěvek na penzijní připojištění; , KONTAKT: Ing. Koller - Po-Pá 7:30-15:30 hod. - hosp. budova - přízemí. Pracoviště: Nemocnice jindřichův hradec, a.s., U Nemocnice, č.p. 380, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Vlastimil Koller, +420 384 376 194. Služby - Služby Ostatní pomocní a nekvalifikovaní 12 200 Kč Pracovníci pro ruční praní a žehlení pracovníci pro ruční praní a žehlení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: KONTAKT POUZE EMAILEM!!! (druzstvo.stella@centrum.cz), požadujeme preciznost. Pracoviště: Družstvo stella - 001, Pražská, č.p. 624, 379 01 Třeboň. Informace: Ivan Kukulnyk, .

Jihostroj hrál v úterý na domácí půdě s  Aero Odolena Voda 3:1.
22

Jihostroj první zápas vyhrál

Sokol Radomyšl - HC Vimperk 2:5.
58

Vimperští hokejisté dál vládnou kraji

Jihostroj veze z Benátek výhru. Za tři sety si zasloužil tři body

Benátky nad Jizerou - Jihostroj nastoupil v Benátkách nad Jizerou se Šotolou na postu univerzála. Hned první set ukázal, že hosté dorazili na zápas dobře připravení.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

-

Fotbalový víkend na jihu Čech

Přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend. Není-li uvedeno jinak, úřední začátky od 15:30 hodin.

Dynamo v pátek s Hradcem, Táborsko v Ústí

České Budějovice – O tomto víkendu pokračuje po reprezentační přestávce druhá liga kopané 12. kolem a v něm obě jihočeská mužstva hrají už v pátek: Dynamo od 18 hodin na Střeleckém ostrově o čelo tabulky s Hradcem Králové, Táborsko v Ústí nad Labem.