DEŠNÁ – JAROŠOV 2:0 (1:0)

Domácí fotbalisté měli celý zápas převahu, kterou v každém poločase vyjádřili jednou trefou. V obou případech na nich měl velký podíl Ďurač, který se nejprve prosadil hlavou a po změně stran po jeho centru skóroval Novotný. Jarošov ohrozil branku soupeře prakticky pouze dvěma střelami.
Branky: Ďurač, M. Novotný. Rozhodčí: Přikryl. ŽK: 0:3. Diváci: 50.

STRMILOV – KUNŽAK 4:1 (3:0)
Pouťové veselí a místní derby přilákalo do strmilovského fotbalového stánku výtečnou návštěvu čítající na 250 diváků. A ti viděli kvalitní a slušně hrané utkání i zasloužené vítězství domácího celku, který k němu základ položil už během první půle, v níž se prosadil celkem třikrát. Jiskra přidala po obrátce ještě jeden gól a soupeři dovolila korigovat výsledek až v 81. minutě.
Branky: O. Nečeda 2, D. Hanzal, Janák – Popela. Rozhodčí: Maňhal. Bez karet. Diváci: 250.

BŘILICE – NOVOSEDLY 4:0 (2:0)
V utkání nadprůměrné úrovně se před početnou kulisou v prvním poločase hrál vyrovnaný fotbal, ale Břilice měly více štěstí v koncovce. Po změně stran už byla převaha domácích znatelná a přestože se dokázali trefit ještě dvakrát, řadu dalších možností zahodili. Hráči Novosedel se dostali do tří šancí, ty však zúročit nedokázali.
Branky: M. Jiráček 2, Kučera, Petr Poles. Rozhodčí: Picka. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

STARÁ HLÍNA – HORNÍ ŽĎÁR 2:3 (1:2)
Skóre se dvakrát měnilo hned na začátku. Už ve 3. minutě si hosté vstřelili vlastní gól, ale o minutu později po chybě soupeře dokázali vyrovnat. Po půlhodině obrana Staré Hlíny vyrobila další hrubku a do kabin tak šli spokojenější hráči Horního Žďáru. Druhá pětačtyřicetiminutovka se nesla v režii domácího nováčka přeboru, ale ze své převahy a celé řady šancí vytěžili jen gól Jičínského. Když už se zdálo, že duel skončí remízou, přišlo v 93. minutě zaváhání domácího Rychlého a hosté si tak odvezli cenné tři body.
Branky: Jičínský, vlastní – J. Skořepa 2, Kos. Rozhodčí: Filo. ŽK: 1:0. Diváci: 60.

SUCHDOL B – J. HRADEC B 0:2 (0:0)
V souboji béček měli lepší nástup domácí, ale své dvě šance proměnit nedovedli. Dlouho vyrovnaný duel se zlomil až v poslední čtvrthodině, kdy jindřichohradecká rezerva uplatnila lepší fyzičku a dvěma góly rozhodla o svém vítězství.
Branky: 75. a 83. Adam. Rozhodčí: Devera. ŽK: 2:1. Diváci: 70.

STAŇKOV – HRANICE 2:5 (2:1)
Hraničář opět nenastoupil kompletní, přesto však odcházel do kabin s jednobrankovým náskokem. Šok pro domácí přišel hned po obrátce, kdy hraničtí fotbalisté během pěti minut otočili skóre. Za stavu 2:3 měl velkou šanci na vyrovnání Studnička, ale neproměnil ji. Ve zbytku duelu už byli lepší hosté a zaslouženě si odvezli všechny body, což jim však Staňkov svým výkonem hodně usnadnil.
Branky: Černoch, V. Matuška – R. Herzog 2 (1x11), Jan Herzog, Dvořák, Bárta. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Vonka st.). Diváci: 40.

STUDENÁ – STRÁŽ 3:2 (2:1)
Už po 30 vteřinách otevřel skóre studenský kanonýr Dvořák a odstartoval tím festival šancí na obou stranách, které však střelci ve valné většině nedokázali i zásluhou těžkého terénu zužitkovat. Po přestávce se domácím povedlo odskočit na dvoubrankový rozdíl a Stráž už dokázala pouze snížit. Hosté však pod Javořicí zanechali velmi dobrý dojem a zápasu by více slušela remíza.
Branky: Dvořák, Pospíšil, Navrátil – Rybecký, Šimánek. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 4:2. Diváci: 80.