BAVOROVICE – DAČICE 0:3 (0:1)

Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (2. místo): „Nezačali jsme příliš dobře a domácí byli dobrou půlhodinu mnohem nebezpečnější. Dostali se také do dvou stoprocentních šancí, ale při nich se vyznamenal náš brankář Tomáš Ferdan. Postupně jsme se však začali osmělovat a těsně před přestávkou nás po pěkné akci poslal Jindra do vedení, což byla pro domácí pěkně ledová sprcha. Brzy po přestávce musel soupeř hasit další naši akci faulem ve vápně a Kiessling z nařízené penalty zvýšil na 2:0. Od té doby jsme měli hru pevně pod kontrolou a Bavorovice si dokázaly vypravovat pouze jedinou šanci, kterou však nezužitkovaly. Naopak v samotném závěru naše zasloužené vítězství pojistil střídající Míra Ferdan. S výsledkem jsme samozřejmě velice spokojeni, ve druhém poločase pak i s předvedenou hrou. V sobotu doma přivítáme Olešník, který má stejně bodů jako my, takže se dá očekávat kvalitní utkání. Doufám, že mu oplatíme podzimní porážku.“

T. Ferdan – Kiessling, Kněžínek, Celý, Černý – Jindra (60. Lojka, 70. M. Ferdan), Krtek, Brandl, P. Novák – Toman, Mir. Mikšíček (87. Nosek).

KŘEMŽE – N. BYSTŘICE 4:0 (2:0)

Václav Tkalců, předseda Jiskry Nová Bystřice (5.): „Výsledek hovoří jednoznačně, ale herně to na hřišti vypadalo jinak. Bohužel, zcela jsme vyhořeli v koncovce. Domácím navíc pomohl rychlý gól už ve 3. minutě. Po něm jsme je sice zatlačili, tutovky Mihuly a Kuchaře však zůstaly bez kýženého efektu. Křemže z protiútoku do přestávky přidala ještě jeden zásah, přesto jsem věřil, že jsme schopni ve druhé půli zápas zvrátit. Jenže hned ve 46. minutě jsme na polovině špatně rozehráli trestný kop, domácí se dostali do rychlého brejku a dali třetí branku. V dalším průběhu jsme navíc zbytečně přišli o útočníka Havla, který po dvou žlutých kartách putoval pod sprchy a přestože jsme se snažili aspoň korigovat, nebylo nám souzeno a z kalichu hořkosti jsme se napili ještě jednou. Víc než ztráta bodů mě však mrzí zranění Feytla se Schramhauserem a vyloučení Havla.“