Fotbalová Jiskra má v plánu získat ještě útočníka

„Chtěli bychom ty body získat nazpátek, takže do Jankova jedeme s cílem vyhrát,“ tvrdí jeden z třeboňských kormidelníků Jan Marek. Jankovu patří po podzimu předposlední 15. místo, když uhrál pouze dvě vítězství a čtyři remízy.

Třeboň po podzimu opustili Karel Zvěřina (Č. Krumlov), Lukáš Kupec i bratři Petr a Radim Novotní (všichni Rakousko). Z hostování v Pelhřimově se naopak vrátil Petr Hejl, z Jankova Tomáš Kupka a po dlouhodobém zranění se k týmu připojili Tomáš Sedláček a Pavel Bezemek.

Kádr Jiskry tak nyní čítá 16 jmen a v nejbližší době se by se měl ještě o jednoho hráče rozšířit. „Potřebujeme útočníka, ale konkrétní jméno ode mne zatím neuslyšíte. Každopádně věřím, že do konce přestupního termínu 6. dubna jej získáme,“ přeje si kouč Marek.

Vedení klubu před mužstvo ve druhé polovině sezony postavilo úkol navázat na podzimní solidní vystoupení.

„Rádi bychom naše současné postavení ještě vylepšili. Favoritem na postup, který se svými ambicemi netají, je sice béčko žižkovské Viktorie, ale pak je to hodně vyrovnané,“ uzavírá Jan Marek.

Kádr Třeboně
Brankáři: Tomáš Skála, Jan Lála.
Obránci a záložníci: Petr Hejl, Jiří Houdek, Zdeněk Malý, Jan Tůma, Tomáš Kupka, Jan Pintér, Luigi Dedaj, Ondřej Procházka, Evžen Vohák, Michal Brozman, Tomáš Sláma, Pavel Bezemek.
Útočníci: Ondřej Hačka, Tomáš Sedláček.
Trenéři: Miroslav Wolf, Jan Marek.

Zdeněk Prager