Kupon prvního kola naleznete v Deníku již v sobotu!

Kromě nejlepší jedenáctky v konečném pořadí budou oceněni vítězové jednotlivých kol, kteří se mohou těšit na originální půllitr a čtyři plechovky piva Staropramen.

Fotbalová Tip liga začíná úvodním kolem o víkendu 5. a 6. dubna. Kupon se zápasy pro první dějství se objeví na stránkách našich novin již zítra, další pak v příštím týdnu.

Nejlepšího hráče budeme znát po dvanáctém kole, jež je na programu 21. a 22. června.

Jak tipovat?

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce: Jindřichohradecký deník, náměstí Míru 175/I., 377 56 Jindřichův Hradec, nebo sběrné schránky Tip ligy Deníku. Ta je umístěna, stejně jako v předchozích letech, v bistru U Itala na sídlišti Vajgar v Jindřichově Hradci.

2. Na internetu na www.tipliga.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte)

3. Pomocí SMS zprávy (návod na SMS tipování najdete na www.tipliga.cz)

První hlasování na kuponu!

Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.

Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování?

Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. U vybraného zápasu hráči vyplní poločas a konečný výsledek Správné trefy, která rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum –10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.tipliga.cz.

Uzávěrka kola – pátek 12 hodin

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek, či tipování pomocí SMS zpráv nebo na internetu je každý pátek ve 12 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující nejpozději páteční razítko odeslání.

(red)