Ze zbývajících tří jihočeských týmů už naplno o víkendu nikdo nebodoval: Třeboň a Strakonice venku prohrály, Milevsko v neděli vybojovalo doma bod s Admirou.

PŘÍBRAM – TŘEBOŇ B 3:1 (1:1) – Zápas začal pro hosty dobře, v 15. minutě je poslal do vedení Procházka. Domácí ale vyrovnali za dalších deset minut. Škoda dvou šancí (Maxa a Tůma), které zůstaly nevyužity. Tůma obešel i brankáře, ale propásl pravý okamžik ke střele. Ve druhé půli se hrál útočný fotbal, šance měli i Jihočeši, ale bohužel ze situace, která mohla být ofsajdová, domácí dali gól na 2:1 a v 80. min. upravil nejlepší střelec Příbrami Tshiabola na 3:1. Hosté herně nezklamali…

Rozhodčí: Morávek,