Ještě těsně předlosovacím aktivem krajských fotbalových soutěží došlo k dalším změnám (mj. S. Ústí stáhlo svou rezervu z divize a přihlásilo ji do přeboru kraje, odkud do divize po Čížové a Č. Krumlovu tudíž šlo i Milevsko, béčko Strakonic v I. A třídě nahradí N. Ves/Brloh, do I. B třídy postupují i Chvalšiny a Březnice (náhr. za Tábor B).


Přinášíme upravený návrh soutěží JčKFS 2011/12 (včetně přidělených čísel) s tím, že poslední slovo bude mít dnešní aktiv STK, který se koná od 17.30 hodin v Č. Budějovicích.


KP: 1. Dražice (hr. den Ne), 2. Písek B (hlásí), 3. Třeboň (Ne 10.30), 4. Vodňany (So), 5. Veselí (So), 6. S. Ústí B (hl.), 7. Čkyně (So), 8. Hluboká (Ne), 9. Rudolfov (So), 10. Sobě〜slav (So), 11. Roudné (So), 12. J. Hradec (Ne Vajgar), 13. Lažiště (Ne), 14. Prachatice (hl.), 15. Jankov (hl.), 16. Kaplice (Ne).


I. A, sk. A: 1. Želeč (So), 2. Čimelice (So 15.30), 3. N. Ves (hl.), 4. Sok. S. Ústí (So), 5. Osek (So), 6. Sedlice (So), 7. Protivín (So), 8. Týn (So), 9. Planá (So), 10. Katovice (So), 11. Vacov (So), 12. Malšice (So), 13. Chýnov (Ne), 14. Hradiště (So), sk. B: 1. Dříteň (So), 2. D. Voda (So), 3. Křemže (So), 4. Slavia ČB (So), 5. Loko ČB (So 10.15), 6. Bavorovice (So 10), 7. Olešník (So), 8. Lišov (hl.), 9. Čt. Dvory (So 10.15), 10. Dačice (Ne 15), 11. Hrdějovice (So), 12. Ševětín (hl.), 13. N. Bystřice (So), 14. Zliv (So).


I. B, sk. A: 1. K. Újezd (hl.), 2. Frymburk (So), 3. Roudné B (hl.), 4. Velešín (So), 5. V. Brod (hl.), 6. Kaplice (hl.), 7. Č. Krum〜lov B (hl.), 8. Větřní (So), 9. Chvalšiny (hl. N. Ves), 10. H. Planá (So), 11. Netolice (So), 12. Jankov B (hl.), 13. Lhenice (So), 14. Mladé (So), sk. B: 1. Vimperk (So), 2. Stachy (So), 3. Strunkovice (So), 4. Vl. Březí (Ne), 5. Lažiště B (Ne 14), 6. Zdíkov (So), 7. Kestřany (So), 8. Poříčí (So), 9. Bělčice (So), 10. Chelčice (So), 11. Sousedovice (So), 12. Mirovice (So), 13. Blatná (Ne), 14. Záblatí (Ne 10.30), sk. C: 1. Met. Tábor (So 10.30), 2. Albrechtice (So), 3. Záhoří (Ne), 4. Borotín (So), 5. Řepeč (hl.), 6. Ml. Vožice (Ne), 7. Bechyně (So), 8. Větrovy (So), 9. Sepekov (So), 10. Chotoviny (So), 11. Bernartice (Ne), 12. Bo〜žetice (So), 13. Branice (hl.), 14. Březnice (hl.), sk. D: 1. Kunžak (So), 2. Suchdol (Ne), 3. Borovany (So 10.15), 4. Tučapy (So), 5. Třebětice (Ne 15), 6. Slavonice (So), 7. Chlum (So), 8. Klikov (So), 9. K. Řečice (So), 10. Ledenice (So), 11. N. Včelnice (So), 12. Srubec (So), 13. Lomnice (So), 14. T. Sviny (So).


KP ŽENY: 1. volné, 2. Mokré (hl.), 3. Sokol J. Hradec (So), 4. Sok. S. Ústí (Ne 14), 5. Borovany (hl.), 6. Protivín (hl.), 7. Lažiště (Ne 10), 8. Hradiště (hl.).


KP DOROSTU: 1. Č. Krum〜lov, 2. SKP ČB B, 3. Čt. Dvory, 4. Slavia ČB, 5. Loko ČB, 6. J. Hradec, 7. Strakonice, 8. S. Ústí B, 9. Soběslav, 10. Břilice, 11. Roudné, 12. Vodňany, 13. Blatná, 14. Milevsko, 15. Rudolfov, 16. Prachatice.


I. A DOROSTU, sk. A: 1. Borovany, 2. Suchdol, 3. Kaplice, 4. H. Stropnice, 5. Hrdějovice, 6. Lišov, 7. Lomnice, 8. Hluboká, 9. Mladé, 10. Větřní, 11. Zliv, 12. Borek, 13. N. Hrady, 14. T. Sviny, sk. B: 1. Vimperk, 2. Stachy, 3. Volyně, 4. Vl. Březí, 5. Kestřany, 6. Čkyně, 7. Sedlice, 8. Strunkovice, 9. Bělčice, 10. Katovice, 11. Netolice, 12. Osek, 13. Vacov, 14. Protivín, sk. C: 1. M. Tábor, 2. Dříteň, 3. N. Bystřice, 4. Ml. Vožice, 5. Kunžak, 6. Dačice, 7. Olešník, 8. Týn, 9. Sepekov, 10. Bechyně, 11. Hradiště, 12. Jistebnice, 13. Veselí, 14. Sokol S. Ústí.


KP ŽÁCI: 1. Blatná, 2. Bechyně, 3. Roudné, 4. Soběslav, 5. Č. Krumlov, 6. Milevsko, 7. Strakonice, 8. Slavia ČB, 9. Čt. Dvory, 10. J. Hradec, 11. SKP ČB, 12. T. Sviny, 13. Lomnice, 14. Břilice.


I. A ŽÁCI, sk. A: 1. Hluboká, 2. Dříteň, 3. SKP ČB B, 4. Netolice, 5. Rudolfov, 6. H. Stropnice, 7. Hrdějovice, 8. Větřní, 9. Týn, 10. Kaplice, 11. K. Újezd, 12. Loko ČB, sk. B: 1. Vimperk, 2. Volyně, 3. Vodňany, 4. Osek, 5. Vacov, 6. Protivín, 7. Strakonice B, 8. Hradiště, sk. C: 1. Chýnov, 2. Suchdol, 3. Chotoviny, 4. Veselí, 5. J. Hradec B, 6. Sok. S. Ústí, 7. Dačice, 8. Kunžak, 9. Dražice, 10. Větrovy, 11. N. Včelnice, 12. Břilice B.


KP PŘÍPRAVKY: 1. Č. Krumlov, 2. Strakonice, 3. Lomnice, 4. SKP ČB, 5. v řešení, 6. Prachatice, 7. Kaplice, 8. Hradiště, 9. Dynamo ČB, 10. Milevsko, 11. S. Ústí, 12. N. Včelnice, 13. T. Sviny.