Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zůstane návrh krajských soutěží beze změn?

Jižní Čechy - Losovací aktiv krajských fotbalových soutěží se uskuteční v pondělí v Českých Budějovicích.

27.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační snímek.Foto: archiv Deníku

Ještě těsně předlosovacím aktivem krajských fotbalových soutěží došlo k dalším změnám (mj. S. Ústí stáhlo svou rezervu z divize a přihlásilo ji do přeboru kraje, odkud do divize po Čížové a Č. Krumlovu tudíž šlo i Milevsko, béčko Strakonic v I. A třídě nahradí N. Ves/Brloh, do I. B třídy postupují i Chvalšiny a Březnice (náhr. za Tábor B).


Přinášíme upravený návrh soutěží JčKFS 2011/12 (včetně přidělených čísel) s tím, že poslední slovo bude mít dnešní aktiv STK, který se koná od 17.30 hodin v Č. Budějovicích.


KP: 1. Dražice (hr. den Ne), 2. Písek B (hlásí), 3. Třeboň (Ne 10.30), 4. Vodňany (So), 5. Veselí (So), 6. S. Ústí B (hl.), 7. Čkyně (So), 8. Hluboká (Ne), 9. Rudolfov (So), 10. Sobě〜slav (So), 11. Roudné (So), 12. J. Hradec (Ne Vajgar), 13. Lažiště (Ne), 14. Prachatice (hl.), 15. Jankov (hl.), 16. Kaplice (Ne).


I. A, sk. A: 1. Želeč (So), 2. Čimelice (So 15.30), 3. N. Ves (hl.), 4. Sok. S. Ústí (So), 5. Osek (So), 6. Sedlice (So), 7. Protivín (So), 8. Týn (So), 9. Planá (So), 10. Katovice (So), 11. Vacov (So), 12. Malšice (So), 13. Chýnov (Ne), 14. Hradiště (So), sk. B: 1. Dříteň (So), 2. D. Voda (So), 3. Křemže (So), 4. Slavia ČB (So), 5. Loko ČB (So 10.15), 6. Bavorovice (So 10), 7. Olešník (So), 8. Lišov (hl.), 9. Čt. Dvory (So 10.15), 10. Dačice (Ne 15), 11. Hrdějovice (So), 12. Ševětín (hl.), 13. N. Bystřice (So), 14. Zliv (So).


I. B, sk. A: 1. K. Újezd (hl.), 2. Frymburk (So), 3. Roudné B (hl.), 4. Velešín (So), 5. V. Brod (hl.), 6. Kaplice (hl.), 7. Č. Krum〜lov B (hl.), 8. Větřní (So), 9. Chvalšiny (hl. N. Ves), 10. H. Planá (So), 11. Netolice (So), 12. Jankov B (hl.), 13. Lhenice (So), 14. Mladé (So), sk. B: 1. Vimperk (So), 2. Stachy (So), 3. Strunkovice (So), 4. Vl. Březí (Ne), 5. Lažiště B (Ne 14), 6. Zdíkov (So), 7. Kestřany (So), 8. Poříčí (So), 9. Bělčice (So), 10. Chelčice (So), 11. Sousedovice (So), 12. Mirovice (So), 13. Blatná (Ne), 14. Záblatí (Ne 10.30), sk. C: 1. Met. Tábor (So 10.30), 2. Albrechtice (So), 3. Záhoří (Ne), 4. Borotín (So), 5. Řepeč (hl.), 6. Ml. Vožice (Ne), 7. Bechyně (So), 8. Větrovy (So), 9. Sepekov (So), 10. Chotoviny (So), 11. Bernartice (Ne), 12. Bo〜žetice (So), 13. Branice (hl.), 14. Březnice (hl.), sk. D: 1. Kunžak (So), 2. Suchdol (Ne), 3. Borovany (So 10.15), 4. Tučapy (So), 5. Třebětice (Ne 15), 6. Slavonice (So), 7. Chlum (So), 8. Klikov (So), 9. K. Řečice (So), 10. Ledenice (So), 11. N. Včelnice (So), 12. Srubec (So), 13. Lomnice (So), 14. T. Sviny (So).


KP ŽENY: 1. volné, 2. Mokré (hl.), 3. Sokol J. Hradec (So), 4. Sok. S. Ústí (Ne 14), 5. Borovany (hl.), 6. Protivín (hl.), 7. Lažiště (Ne 10), 8. Hradiště (hl.).


KP DOROSTU: 1. Č. Krum〜lov, 2. SKP ČB B, 3. Čt. Dvory, 4. Slavia ČB, 5. Loko ČB, 6. J. Hradec, 7. Strakonice, 8. S. Ústí B, 9. Soběslav, 10. Břilice, 11. Roudné, 12. Vodňany, 13. Blatná, 14. Milevsko, 15. Rudolfov, 16. Prachatice.


I. A DOROSTU, sk. A: 1. Borovany, 2. Suchdol, 3. Kaplice, 4. H. Stropnice, 5. Hrdějovice, 6. Lišov, 7. Lomnice, 8. Hluboká, 9. Mladé, 10. Větřní, 11. Zliv, 12. Borek, 13. N. Hrady, 14. T. Sviny, sk. B: 1. Vimperk, 2. Stachy, 3. Volyně, 4. Vl. Březí, 5. Kestřany, 6. Čkyně, 7. Sedlice, 8. Strunkovice, 9. Bělčice, 10. Katovice, 11. Netolice, 12. Osek, 13. Vacov, 14. Protivín, sk. C: 1. M. Tábor, 2. Dříteň, 3. N. Bystřice, 4. Ml. Vožice, 5. Kunžak, 6. Dačice, 7. Olešník, 8. Týn, 9. Sepekov, 10. Bechyně, 11. Hradiště, 12. Jistebnice, 13. Veselí, 14. Sokol S. Ústí.


KP ŽÁCI: 1. Blatná, 2. Bechyně, 3. Roudné, 4. Soběslav, 5. Č. Krumlov, 6. Milevsko, 7. Strakonice, 8. Slavia ČB, 9. Čt. Dvory, 10. J. Hradec, 11. SKP ČB, 12. T. Sviny, 13. Lomnice, 14. Břilice.


I. A ŽÁCI, sk. A: 1. Hluboká, 2. Dříteň, 3. SKP ČB B, 4. Netolice, 5. Rudolfov, 6. H. Stropnice, 7. Hrdějovice, 8. Větřní, 9. Týn, 10. Kaplice, 11. K. Újezd, 12. Loko ČB, sk. B: 1. Vimperk, 2. Volyně, 3. Vodňany, 4. Osek, 5. Vacov, 6. Protivín, 7. Strakonice B, 8. Hradiště, sk. C: 1. Chýnov, 2. Suchdol, 3. Chotoviny, 4. Veselí, 5. J. Hradec B, 6. Sok. S. Ústí, 7. Dačice, 8. Kunžak, 9. Dražice, 10. Větrovy, 11. N. Včelnice, 12. Břilice B.


KP PŘÍPRAVKY: 1. Č. Krumlov, 2. Strakonice, 3. Lomnice, 4. SKP ČB, 5. v řešení, 6. Prachatice, 7. Kaplice, 8. Hradiště, 9. Dynamo ČB, 10. Milevsko, 11. S. Ústí, 12. N. Včelnice, 13. T. Sviny.

27.6.2011
SDÍLEJ:
Porodnice v Jindřichově Hradci. Ilustrační foto.

Kdo se v uplynulém týdnu narodil v jindřichohradecké porodnici?

Češi mohou volit také na Generálním konzulátu České republiky v Los Angeles.

V Los Angeles už někteří Češi odvolili

OBRAZEM: V knihovně otevřeli bibliobox. Poslouží ve dne i v noci

Jindřichův Hradec - Od čtvrtka je možné knihy do knihovny vracet i mimo otevírací dobu.

Kam o víkendu v okrese na fotbal

Jindřichohradecko/ANKETA/ - Fotbalové soutěže mužů na Jindřichohradecku mají o víkendu na programu zápasy 9. kola.

Biatlonisté ze Starého Města přivezli ze šampionátu pět titulů

Bystřice pod Hostýnem - Sezona letního biatlonu vyvrcholila v Bystřici pod Hostýnem mistrovstvím republiky dorostu a dospělých.

Jak se volí v Hradci? Volby v číslech

Jindřichův Hradec - Letošní parlamentní volby v číslech přiblížil tajemník městského úřadu Karel Přibyl.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení