VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zůstane návrh krajských soutěží beze změn?

Jižní Čechy - Losovací aktiv krajských fotbalových soutěží se uskuteční v pondělí v Českých Budějovicích.

27.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační snímek.Foto: archiv Deníku

Ještě těsně předlosovacím aktivem krajských fotbalových soutěží došlo k dalším změnám (mj. S. Ústí stáhlo svou rezervu z divize a přihlásilo ji do přeboru kraje, odkud do divize po Čížové a Č. Krumlovu tudíž šlo i Milevsko, béčko Strakonic v I. A třídě nahradí N. Ves/Brloh, do I. B třídy postupují i Chvalšiny a Březnice (náhr. za Tábor B).


Přinášíme upravený návrh soutěží JčKFS 2011/12 (včetně přidělených čísel) s tím, že poslední slovo bude mít dnešní aktiv STK, který se koná od 17.30 hodin v Č. Budějovicích.


KP: 1. Dražice (hr. den Ne), 2. Písek B (hlásí), 3. Třeboň (Ne 10.30), 4. Vodňany (So), 5. Veselí (So), 6. S. Ústí B (hl.), 7. Čkyně (So), 8. Hluboká (Ne), 9. Rudolfov (So), 10. Sobě〜slav (So), 11. Roudné (So), 12. J. Hradec (Ne Vajgar), 13. Lažiště (Ne), 14. Prachatice (hl.), 15. Jankov (hl.), 16. Kaplice (Ne).


I. A, sk. A: 1. Želeč (So), 2. Čimelice (So 15.30), 3. N. Ves (hl.), 4. Sok. S. Ústí (So), 5. Osek (So), 6. Sedlice (So), 7. Protivín (So), 8. Týn (So), 9. Planá (So), 10. Katovice (So), 11. Vacov (So), 12. Malšice (So), 13. Chýnov (Ne), 14. Hradiště (So), sk. B: 1. Dříteň (So), 2. D. Voda (So), 3. Křemže (So), 4. Slavia ČB (So), 5. Loko ČB (So 10.15), 6. Bavorovice (So 10), 7. Olešník (So), 8. Lišov (hl.), 9. Čt. Dvory (So 10.15), 10. Dačice (Ne 15), 11. Hrdějovice (So), 12. Ševětín (hl.), 13. N. Bystřice (So), 14. Zliv (So).


I. B, sk. A: 1. K. Újezd (hl.), 2. Frymburk (So), 3. Roudné B (hl.), 4. Velešín (So), 5. V. Brod (hl.), 6. Kaplice (hl.), 7. Č. Krum〜lov B (hl.), 8. Větřní (So), 9. Chvalšiny (hl. N. Ves), 10. H. Planá (So), 11. Netolice (So), 12. Jankov B (hl.), 13. Lhenice (So), 14. Mladé (So), sk. B: 1. Vimperk (So), 2. Stachy (So), 3. Strunkovice (So), 4. Vl. Březí (Ne), 5. Lažiště B (Ne 14), 6. Zdíkov (So), 7. Kestřany (So), 8. Poříčí (So), 9. Bělčice (So), 10. Chelčice (So), 11. Sousedovice (So), 12. Mirovice (So), 13. Blatná (Ne), 14. Záblatí (Ne 10.30), sk. C: 1. Met. Tábor (So 10.30), 2. Albrechtice (So), 3. Záhoří (Ne), 4. Borotín (So), 5. Řepeč (hl.), 6. Ml. Vožice (Ne), 7. Bechyně (So), 8. Větrovy (So), 9. Sepekov (So), 10. Chotoviny (So), 11. Bernartice (Ne), 12. Bo〜žetice (So), 13. Branice (hl.), 14. Březnice (hl.), sk. D: 1. Kunžak (So), 2. Suchdol (Ne), 3. Borovany (So 10.15), 4. Tučapy (So), 5. Třebětice (Ne 15), 6. Slavonice (So), 7. Chlum (So), 8. Klikov (So), 9. K. Řečice (So), 10. Ledenice (So), 11. N. Včelnice (So), 12. Srubec (So), 13. Lomnice (So), 14. T. Sviny (So).


KP ŽENY: 1. volné, 2. Mokré (hl.), 3. Sokol J. Hradec (So), 4. Sok. S. Ústí (Ne 14), 5. Borovany (hl.), 6. Protivín (hl.), 7. Lažiště (Ne 10), 8. Hradiště (hl.).


KP DOROSTU: 1. Č. Krum〜lov, 2. SKP ČB B, 3. Čt. Dvory, 4. Slavia ČB, 5. Loko ČB, 6. J. Hradec, 7. Strakonice, 8. S. Ústí B, 9. Soběslav, 10. Břilice, 11. Roudné, 12. Vodňany, 13. Blatná, 14. Milevsko, 15. Rudolfov, 16. Prachatice.


I. A DOROSTU, sk. A: 1. Borovany, 2. Suchdol, 3. Kaplice, 4. H. Stropnice, 5. Hrdějovice, 6. Lišov, 7. Lomnice, 8. Hluboká, 9. Mladé, 10. Větřní, 11. Zliv, 12. Borek, 13. N. Hrady, 14. T. Sviny, sk. B: 1. Vimperk, 2. Stachy, 3. Volyně, 4. Vl. Březí, 5. Kestřany, 6. Čkyně, 7. Sedlice, 8. Strunkovice, 9. Bělčice, 10. Katovice, 11. Netolice, 12. Osek, 13. Vacov, 14. Protivín, sk. C: 1. M. Tábor, 2. Dříteň, 3. N. Bystřice, 4. Ml. Vožice, 5. Kunžak, 6. Dačice, 7. Olešník, 8. Týn, 9. Sepekov, 10. Bechyně, 11. Hradiště, 12. Jistebnice, 13. Veselí, 14. Sokol S. Ústí.


KP ŽÁCI: 1. Blatná, 2. Bechyně, 3. Roudné, 4. Soběslav, 5. Č. Krumlov, 6. Milevsko, 7. Strakonice, 8. Slavia ČB, 9. Čt. Dvory, 10. J. Hradec, 11. SKP ČB, 12. T. Sviny, 13. Lomnice, 14. Břilice.


I. A ŽÁCI, sk. A: 1. Hluboká, 2. Dříteň, 3. SKP ČB B, 4. Netolice, 5. Rudolfov, 6. H. Stropnice, 7. Hrdějovice, 8. Větřní, 9. Týn, 10. Kaplice, 11. K. Újezd, 12. Loko ČB, sk. B: 1. Vimperk, 2. Volyně, 3. Vodňany, 4. Osek, 5. Vacov, 6. Protivín, 7. Strakonice B, 8. Hradiště, sk. C: 1. Chýnov, 2. Suchdol, 3. Chotoviny, 4. Veselí, 5. J. Hradec B, 6. Sok. S. Ústí, 7. Dačice, 8. Kunžak, 9. Dražice, 10. Větrovy, 11. N. Včelnice, 12. Břilice B.


KP PŘÍPRAVKY: 1. Č. Krumlov, 2. Strakonice, 3. Lomnice, 4. SKP ČB, 5. v řešení, 6. Prachatice, 7. Kaplice, 8. Hradiště, 9. Dynamo ČB, 10. Milevsko, 11. S. Ústí, 12. N. Včelnice, 13. T. Sviny.

27.6.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Zásahy hasičů v úterý 16. ledna. Dopravní nehoda osobního vozidla u Chvalšin.
22

Jedenáct nehod za šest hodin

Ilustrační foto.

Florbalisté Slovanu vybojovali ve Žďáru cenné body

Včelničtí kuželkáři deklasovali béčko Slovanu

Jindřichohradecko - Po šestitýdenní přestávce pokračoval okresní přebor kuželkářských družstev.

OBRAZEM: Dočká se letos Děbolín kanalizace?

Jindřichův Hradec - Investiční akci za čtyřicet milionů korun by radnice chtěla zahájit do poloviny letošního roku. Za jeden rok se ale práce nestihnou.

Ministerstvo chystá prezentaci kvůli dálnici D4 v úseku Příbram - Písek

Jižní Čechy - Realizace prvního dálničního PPP projektu v České republice na dálnici D4 se přibližuje. Ministerstvo dopravy před vyhlášením zadávacího řízení uspořádá veřejnou prezentaci, která proběhne 12. února v prostorách ministerstva.

Biatlonistka Lenka Bártová vybojovala v Českém poháru dvě stříbra

Nové Město na Moravě - Osm biatlonistů KB Staré Město pod Landštejnem startovalo v I. kole Českého poháru žactva, které se konalo v Novém Městě na Moravě. Zářila zejména Lenka Bártová.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>