DĚČÍN – J. HRADEC 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) –  Jihočeši po Voříškově brance od 7. min. vedli, ještě do konce úvodní třetiny ale domácí dvěma góly výsledek otočili. Hosté bojovali dál a ve druhém dějství Mavrojanidis vyrovnal na 2:2. V poslední třetině jel hostující Přibyl sám na bránu, ale gól nedal. Domácí měli v koncovce více štěstí a deset minut před koncem strhli vítězství na svou stranu.

Podrobnější informace najdete v úterním vydání Jindřichohradeckého deníku.

Branky: 12. Tvrzník (Oliverius, Motejlek), 18. Faigl (Stezka, Chládek), 49. Oliverius (Tvrzník) – 7. Voříšek (Jasečko, Kohút), 25. Mavrojanidis (Skokan, Při- byl), vyl. 4:4, navíc Kotrla (JH) 10 min. a do konce, přes. 0:1, 250 diváků, rozhodčí Horinek – Hynčica, Kilian. (jh)

MILEVSKO – SOKOLOV 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) – V utkání posledního a prvního celku tabulky hostující favorit hned v první minutě trefil tyčku. Domácí bojovali, za stavu 0:1 však nevyužili přesilovku pět na tři a hosté naopak gólem do šatny zvýšili na 0:2. A když hned v nástupu do druhé třetiny si domácí dali nešťastně vlastní gól, bylo vlastně rozhodnuto. Jihočeši sice snížili, a když hostující Ruprecht neproměnil trestné střílení, vypadalo to, že by utkání mohli zdramatizovat. Jenže opět nevyužili přesilovku pět na tři, trvající půldruhé minuty, naopak v posledním dějství lídr při power play soupeře pečetil na 1:4.
Branky: 36. Stoklásek (Ko᠆rous, Dvořák) – 13. Kverka (Boušek, Vaněk), 19. Vaněk (Boušek, Kverka), 21. T. Rohan (Dobřemysl, Kuběna), 60. Říha (Sýkora, Kubka), vyl. 6:7, navíc Hudák (S) 10 min., přes. 0:0, 550 diváků, rozhodčí Jechoutek – Beránek, Rybáček. (pv)