Motor zvládl výborně vstup do zápasu. Po gólech Venkrbce a Šimánka vedl 2:0. Domácí sice snížili, ale Holec zajistil Jihočechům zase dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině ale Lausitzer dvěma góly srovnal krok. V závěrečné části hry dostal hosty ještě jednou do vedení Karabáčkem, ale v závěru při hře šest na čtyři vyrovnal Farmer. Prodloužení se tentokrát nehrálo, v nájezdech rozhodl v sedmé sérii domácí Breitkreuz.

V příštím týdnu čeká mužstvo obnovený Motor Cup.

Branky: 38. a rozh. náj. Breitkreuz, 14. Kuschel, 22. O. Poživil, 59. Farmer – 5. Venkrbec, 8. Šimánek, 15. Holec, 52. Karabáček.

ČEZ Motor: Strmeň – Suchánek, Plášil, Pavel, Lytvynov, Svach, Pýcha – Doležal, R. Přikryl, Karabáček – J. Veselý, Prokeš, Christov – Endál, Šimánek, Babka – Holec, Venkrbec, Beránek. Trenéři Prospal a Totter.