Po porážce 2:5 na ledě soupeře jindřichohradecký tým neuspěl ani v domácí odvetě. Vajgar, který se opět musel obejít bez zraněné brankářské opory Jaroslava Jágra, měl sice po celé utkání převahu, ale vyhořel v koncovce. Český Těšín tak z minima vytěžil maximum a v zápase vedl už 3:0. Jihočeši zbraně nesložili, ale povedlo se jim pouze korigovat výsledek.

Vajgar J. Hradec – Wolves Český Těšín 3:4 (0:1, 2:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 38. D. Košťál (Popelka, Ondřej), 40. Lazorišák (Ondřej, Jon), 57. Mazanec (Lazorišák, Ištvánik) – 10. Voznica TS, 23. Široký (Altera), 27. Altera (Ščurek), 40. Voznica (Piecha, Vydra). Rozhodčí: Čuňočka – Komínek, Vašíček.

Vyloučení: 8:10, navíc Patrman (ČT) 10 minut, Janeček (JH), Malyjurek (ČT) oba 5 minut + do konce. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 650.

HC Vajgar: Pachmann – Jon, Chmel, Popelka, Ištvánik, Procházka, Janeček, T. Tržil – V. Tržil, Lazorišák, Mazanec, Havelka, D. Košťál, Ondřej, Heřmánek, Kalvas, Gurka, Mihulka ml., Jindra, Michal.

Konečný stav série: 0:2.