Co se týče termínů soutěžních i přípravných zápasů, má už vedení Vajgaru zcela jasno.

Jihočechy čeká před startem II. ligy porce osmi utkání, mezi nimiž nechybí ani dvě atraktivní derby proti Milevsku, s nímž se jinak během nadcházejícího ročníku Vajgar nepotká, protože každý hraje jinou skupinu. Zajímavou konfrontaci slibuje i souboj s Chotěboří, která je nováčkem druhé ligy (licenci zakoupila od Kadaně B) a stejně jako J. Hradec bude působit ve skupině Střed.

Vajgar odstartuje přípravu 10. srpna na pelhřimovském ledě, se stejným protivníkem se potká i v prvním střetnutí doma, které je na programu v pátek 20. srpna.

Druhá liga, jak už jsme včera zmiňovali, začíná v sobotu 11. září a 35 celků se rozdělí na tři skupiny – české Západ a Střed (po 10 týmech) a moravský Východ (15 účastníků).

Jindřichohradečtí hokejisté úvodní dvě kola odehrají na kluzištích soupeřů. Nejprve se představí v Praze na Kobře, ve druhém kole pak v Trutnově. Příznivci Vajgaru tak budou mít možnost spatřit své oblíbence v domácím duelu poprvé ve středu 22. září, kdy bude jejich soupeřem Žďár nad Sázavou.

Základní část čítající 36 utkání zakončí Vajgar v sobotu 12. února doma proti Kolínu. Prvních osm týmů si zajistí postup do play off.

Přípravné zápasy:

úterý 10. srpna
Pelhřimov – Vajgar
středa 18. srpna
Chotěboř – Vajgar
pátek 20. srpna
Vajgar – Pelhřimov (18)
středa 25. srpna
Milevsko – Vajgar
pátek 27. srpna
Vajgar – Chotěboř (18)
úterý 31. srpna
Vajgar – Milevsko (18)
pátek 3. září
Vajgar – Benešov (18)
středa 8. září
Benešov – Vajgar