VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokejová městská podniková liga v číslech

Jindřichův Hradec - Další porci zápasů má za sebou městská podniková liga v ledním hokeji, která se hraje na jindřichohradeckém zimním stadionu.

8.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto:

Dačice – Kamenice 7:4 (1:2, 2:1, 4:1), Pavlík 3, Němec 2, Vávrů, Bartoň – Dvořák 2, Švec, Vrána.
Magna Č. Velenice – Střížovice 5:9 (1:3, 1:3, 3:3), Macho 2, Roučka 2, Matějček – Tancer 3, R. Hájek 3, Popela 2, Pavouk.
Dačice – SKP J. Hradec 4:6 (1:2, 2:3, 1:1), Pospíchal, Pavlík, Cvrček, Vávrů – Vorhemus 2, Madar, Vlk, Hrádek, Kostka.
SK Kámen – Kamenice 13:1 (3:0, 4:0, 6:1), Kejst 6, Kubín 3, Dvořák 2, Chaloupek 2 – Cihlář.
Nová Bystřice – Magna Č. Velenice 8:5 (3:2, 2:0, 3:3), Dvořák 4, Toman 2, Jonáš, Bednář – Spěvák 2, Macho 2, Matějček.
HC Cannoners – Kunžak 13:1 (7:1, 2:0, 4:0), Bednář 4, Prager 3, Ondřej 2, Vaněk, Zeman, Soukup, Čekal – Vrbenský.
Střížovice – Nová Včelnice 5:5 (1:1, 2:4, 2:0), Tancer 4, Kolman – V. Krejča 2, Michálek, Svoboda, Vávra.
SKP J. Hradec – Nová Bystřice 7:5 (1:0, 3:3, 3:2), Vlk 2, Kluzák 2, Hrádek, Němec, Ježek – Zeman 2, Kukač, D. Michulka, Př. Svozil.
Kamenice – Střížovice 4:7 (1:3, 0:3, 3:1), Dvořák 2, Cihlář, Babic – Tancer 3, R. Hájek 2, Trepka, Popela.
Kunžak – EC Biowatt 3:6 (2:3, 1:1, 0:2), Hochman 2, Havelka – P. Soukup 3, Novotný 2, Písař.
Nová Včelnice – HC Cannoners 6:3 (2:1, 3:0, 1:2), Šprinců 2, Hekrle 2, V. Krejča, Svoboda – Prokeš, Prager, Zeman.
Dačice – SK Kámen 4:3 (1:1, 2:2, 1:0), Krebs 2, Němec, Šulista – Kejst, Dohnal, Podlaha.
Magna Č. Velenice – SKP J. Hradec 4:13 (0:3, 3:4, 1:6), Jůza, Matějček, Salát, Schlöff – Vlk 4, Hrádek 3, Kostka 3, Kluzák 2, Csöllei.
HC Cannoners – Střížovice 14:0 (5:0, 4:0, 5:0), Prager 5, Prokeš 4, Hovorka 2, Hogaj, Čekal, Bednář.
Kunžak – Nová Včelnice 2:7 (1:2, 0:4, 1:3), Chramosta ml., Chramosta st. – Klíma 2, V. Krejča 2, Michálek, Vávra, Jíra.
SK Kámen – Nová Bystřice 6:7 (3:3, 1:3, 2:1), Chán 2, Křivánek, Keist, Podlaha, Malý – Př. Svozil 4, P. Podařil, Toman, Jonáš.
Střížovice – Dačice 1:9 (1:2, 0:4, 0:3), Tancer – Šulista 2, Svrček 2, Vávrů 2, Beseda, Pavlík, Němec.
EC Biowatt – HC Cannoners 3:10 (1:5, 1:1, 1:4), Burda, P. Soukup, Šimek – Bednář 5, Prokeš 2, Pugner, Prager, Blažek.
Střížovice – SK Kámen 3:4 (2:1, 0:1, 1:2), Beran 2, Drobil – Chaloupek 2, Schovanec, Barták.
Nová Včelnice – Kamenice 10:1 (3:0, 2:1, 5:0), Vávra 4, V. Krejča 2, Klíma 2, Strašík, J. Krejča – Babic.
Nová Bystřice – EC Biowatt 3:2 (1:1, 0:0, 2:1), Př. Svozil 2, Jonáš – Holý, P. Soukup.
Magna Č. Velenice – Kunžak 0:8 (0:1, 0:3, 0:4), Chramosta ml. 4, M. Kovář 2, D. Kovář, Štefan.
HC Cannoners – SK Kámen 5:2 (1:0, 3:2, 1:0), Bednář 2, Prokeš, Hovorka, Balo – Plášil, Schovanec.
EC Biowatt – Střížovice 4:8 (1:1, 2:4, 1:3), S. Soukup 2, Žoudlík, V. Soukup – Tancer 4, Erben 2, Sváček, R. Hájek.
Nová Bystřice – Dačice 6:4 (2:2, 2:1, 2:1), Př. Svozil 3, Toman, Jonáš, Zeman – Remeš, Rad. Krebs, Cvek, Pavlík.
SK Kámen – EC Biowatt 6:3 (3:0, 1:3, 2:0), Chán 2, Kejst 2, Kubín, Talián – P. Soukup 3.
SKP J. Hradec – Nová Včelnice 4:6 (1:0, 2:3, 1:3), Vlk 2, Hrádek, Koláček – Prýgl 2, Šprincl 2, Klíma, Vávra.
Nová Bystřice – Kunžak 10:3 (3:0, 4:1, 3:2), D. Mihulka 5, Př. Svozil 2, Janíček, Bednář, Jonáš – Hochman, Berka, Štefan.
Kamenice – Nová Včelnice 3:5 (2:1, 0:3, 1:1), Vaňásek, Cihlář, Dvořák – V. Krejča 2, Hekrle, Klíma, Strašík.

Martin Hamr

8.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Hradci se setkali výsadkoví veteráni a jejich příznivci.
27

OBRAZEM: V Hradci se setkali výsadkoví veteráni

Ilustrační foto

V Dačicích rozdělili milion na sociální služby

OBRAZEM: Stříbřečtí se naladili na Vánoce divadlem

Stříbřec - Divadelní vystoupení ve Stříbřeci se odehrálo pod širým nebem.

Uprostřed týdne vás na Vánoce naladí koledy nebo vánoční tvoření

Jindřichohradecko - Ve středu se určitě nemusíte nudit doma, ale můžete si vybrat některý z našich tipů, kam se vydat za zábavou.

Knihovny zvou na kávu nebo besedu o kometě

Jižní Čechy – Vůni kávy bude mít předvánoční setkání účastníků Akademie volného času ve společenském sále Šmidingerovy knihovny ve Strakonicích.

Představujeme prvňáčky z dalších základních škol

Jindřichohradecko - Každý týden vám představíme prvňáčky ze základních škol na Jindřichohradecku. Dnes jsou to děti ze základních škol v Chlumu u Třeboně a Starém Městě pod Landštejnem.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT