Úřadující vicemistr krajského přeboru do sezony vstoupí s novým trenérem Fleischmanem.


Do něho už tradiční účastník této soutěže vstoupí s novým trenérem Josefem Fleischmanem, jemuž bude asistovat Pavel Hudler. Vystřídají tak dvojici Hlaváček – Koláček, která po úspěšné sezoně skončila.

Dílčích změn ovšem dozná také hráčský kádr. „Útočníci Mihulka, Martínek a Kinter oznámili, že minimálně pro tuto sezonu s hokejem končí, takže momentálně máme v kádru devět forvardů,“ konstatoval sportovní manažer V. Radouně Zdeněk Jedlinski.

Konkrétně jsou to Gurka, Sedlačík, Hauser, Průša, Beránek, Fertál, Stach, Kalvas a Jedlinski.

Zadní řady naopak posílí Jakub Fiedler a podle všeho i Petr Kiss, kteří doplní stávající beky Koláčka, Koláře, Blažka, Křivánka, Reisnera, Lapku a Berana.

Žádné změny se naopak nedotknou brankářských postů. Jedničce týmu Horalovi budou nadále krýt záda Houska s Blažkem. „Hráčský kádr ale ještě není uzavřený, čekáme až Vajgar uzavře soupisku,“ podotkl Jedlinski.

Vedení klubu se nakonec podařilo najít společnou řeč právě s KLH Vajgar ohledně částek za přestup hráčů, kteří v klubu úřadujícího vicemistra krajského přeboru dlouhodobě působí, a tak byly zažehnány černé myšlenky o tom, že by se radouňští hokejisté do soutěže letos vůbec nepřihlásili.

„Dvě třetiny našeho kádru prošly Vajgarem a pokud bychom nenašli kompromis, těžko bychom dávali sestavu dohromady. Hráči si totiž přestupní sumu musí uhradit ze svého,“ zdůraznil.