Zápas o první příčku, v němž se střetli jindřichohradečtí Cannoners s Novou Včelnicí, dopadl debaklem pro druhý zmíněný tým. Inkasoval celý tucet gólů, čímž mu obhájce titulu i s úroky vrátil porážku 5:7 z úvodního kola.

Pořadí: 1. HC Cannoner J. Hradec 10, 2. HC Střížovice 9, 3. HC Nová Včelnice 8, 4. SK Kámen J. Hradec 6, 5. HC AA J. Hradec 3, 6. ČPP J. Hradec 0.

Na druhé místo se posunuly Střížovice, přestože pouze remizovaly s týmem HC AA. Před poslední třetinou nad nimi vedly 3:2, ale ve 39. minutě jim výhru ve hře čtyři na čtyři vzal vyrovnávající trefou Jan Demeter.

Ani v šestém utkání se bodového zisku nedočkala ČPP, tentokrát prohrála se SK Kámen dvougólovým rozdílem. Pojišťováci nastoupili jen s devíti hráči včetně brankáře a po první třetině drželi vedení 2:1. Na začátku druhého dějství ovšem během 69 sekund třikrát inkasovali a manko už nedokázali dohnat.

Roman Pišný

Favorité v hokejovém přeboru nezaváhali

6. kolo
SK Kámen – ČPP J. Hradec 6:4 (1:2, 4:1, 1:1)Adamec 2, Vorhemus, Kiss, I. Adam, Cvrček – Kynčl, D. Zeman, Zettl, Radvanský.
HC AA J. Hradec – Střížovice 3:3 (1:1, 1:2, 1:0)Demeter 2, Slavík – Novák 2, J. Beran.
Nová Včelnice – Cannoners 1:12 (1:3, 0:4, 0:5)R. Dvořák – Heřmánek 2, Ištvánik 2, Hlaváček 2, Prager 2, Pouzar 2, Balo, Martin Kolář.

Program 7. kola: SK Kámen – N. Včelnice (so 16:45), ČPP – HC AA (so 18:15), Střížovice – Cannoners (ne 18:45).