Nově se rodící mladý tým Střelců s řadou juniorů v sestavě zatím marně čekal na plný bodový zisk a na kontě měl čtyři body za stejný počet porážek v prodloužení či nájezdech. Dočkal se až v úvodním utkání druhé poloviny základní části krajské ligy.

Hradec výborně začal a už ve 2. minutě jej dostal z přesilovky do vedení Heřmánek, který si gólový zápis zopakoval i ve 14. minutě. Vimperk však vzápětí snížil.

Zlomové momenty přišly krátce před polovinou zápasu, kdy se nejprve prosadil Svoboda a o necelé dvě minuty na to Punda. Další branky už k vidění nebyly, protože domácí tým na rozdíl od předchozích zápasů zodpovědně bránil a výborně chytal i brankář Pachman.

Jindřichohradečtí hokejisté v tabulce nadále figurují na předposledním desátém místě a v dalším kole budou hrát opět na svém stadionu, kde v sobotu 26. listopadu přivítají poslední Božetice (18.15 hodin).

Střelci Jindřichův Hradec – HC Vimperk 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Heřmánek (Popelka), 14. Heřmánek (Popelka), 27. Svoboda (Gurka), 29. Punda – 15. Kašpar (Korous). Rozhodčí: Macháček – Bušta, Hron. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 100.
J. Hradec: Pachman – Kohút, Koláček, Popelka, Punda, Ištvánik, Kocar, Vylít – Svoboda, Gurka, Kubín, Strnad, Heřmánek, J. Košťál, Štrajt, Michal, Havelka, Zamazal, Bukovský, Kynčl.