Obhájci trofeje navíc krátce před závěrem mistrovských bojů ze soutěže překvapivě odstoupili, přestože jim patřila druhá příčka.

„Oficiálním zdůvodněním byly časté termínové změny v závěru soutěže, které byly způsobené změnou programu na jindřichohradeckém zimním stadionu, s čímž jsme však nemohli nic dělat,“ poznamenal na adresu Cannoners předseda výkonného výboru okresního hokejového svazu Martin Hamr.

Výsledky Kanonýrů tak byly anulovány a na druhém místě konečného pořadí je vystřídal hradecký tým HC AA. Bronzové medaile nakonec bral SK Kámen.

SK Kámen – ČPP J. Hradec 5:2 (1:1, 3:1, 1:0), Vonka 2, Kiss, Podlaha, Adam – Přibyl, Sviták.

ČPP J. Hradec – Střížovice 2:3 (0:2, 2:1, 0:0), Žerníček, D. Zeman – Dvořák, Jirka, Martínek.

HC AA J. Hradec - ČPP J. Hradec 7:12 (1:5, 2:3, 4:4), Pokorný 2, Zettl 2, D. zeman 2, P. zeman – Slavík 4, Soukup 3, Körner 2, Bušta, Demeter, Voves.

Střížovice – Nová Včelnice 6:7 (2:2, 2:3, 2:2), Jirka 2, Svozil 2, Martínek, Tancer – P. Holoubek 2, Prýgl 2, Beran, J. Krejča, V. Krejča.

Střížovice – HC AA J. Hradec 5:10 (1:1, 2:5, 2:4), Svozil 2, Křivánek 2, Knězů – Soukup 5, Slavík 2, Bušta, Sviták, Šilhart.