II. liga hokeje: Jihočeši soupeře drtili!

Jižní Čechy - Nadmíru úspěšné kolo II. ligy pro hokejisty z jihu Čech: vyhráli všechny své čtyři zápasy a nastříleli v nich dohromady třicet gólů!

4.12.2008

Útočník Roman Šulčík vévodil před závěrečným utkáním první poloviny základní části 2. hokejové ligy žebříčku produktivity jindřichohradeckého týmu. 22letý forward nasbíral 18 bodů za pět gólů a třináct asistencí, k tomu si připsal i sedm plusových bodů.Foto: Jan Votava

NYMBURK – J. HRADEC 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) – Hráči Vajgaru po víkendovém vysokém vítězství potvrdili dobrou for〜mu včera i v Nymburku. Hráli pozorně v obraně a po úvodních dvou třetinách vedli 3:0. V poslední třetině pečetil Zykin, domácí korigovali až čtyři minuty pžed koncem.

Branky: 56. Krätzer (Toma) – 19. Mäkallä, 30. Dvořák (Mazanec), 40. Šťastný (Mrázek, Dostál), 44. Zykin (Kurrikä).

PÍSEK – BENEŠOV 9:3 (5:0, 1:2, 3:1) – Již v 6. min. hosté hráli přesilovku, ale nic z ní nevytěžili. Poté získali domácí převahu, kterou i patřičně vyjádřili brankami. Ve druhé třetině hosté snížili až na 5:2, ale Mošovský ještě před sirérou dal šestý gól, a když domácí v poslední třetině vytáhli během tří minut skóre až na 8:2, bylo rozhodnuto.

MILEVSKO – KOBRA 9:1 (4:0, 3:0, 2:1) – Domácí se ujali vedení již ve 25. vteřině a tím odstartovali svůj brankostroj. Hosté na tým ZVVZ očividně nestačili, takže si lídr soutěže v pohodě zastřílel a uštědřil Kobře mikulášskou nadílku v podobě pěkných devíti gólů.

TÁBOR – SOKOLOV 8:1 (4:0, 0:1, 4:0) – Jen ve druhé třetině hosté drželi krok, jinak Táborští excelovali.