Liga juniorů: Vajgar J. Hradec

Velké Popovice 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

K Vajgaru přijely vedoucí Velké Popovice a dvě třetiny se hrálo bez branek. Hosté se ujali vedení až ve 45. minutě, jenže domácí mladíci dokázali za necelou minutu vyrovnat a v samotném závěru strhli vedení na svou stranu. I přes závěrečný tlak Velkopopovických se již skóre zápasu neměnilo.

Branky: 47. Vondruška (Kašpárek, Štěrba), 57. Schmidt (Kašpárek).

Vajgar: Melišík (58. Král) – Slavík, Pospíchal, Grochal, Kašpárek, Kavka, Zimmel, Kamarád, Širhal, Skriner, Vondruška, Schmidt, Miler, Bendík, Janeček, Vonka, Krtek, Míšek, Štěrba.

Kolín – Vajgar J. Hradec 4:2 (0:1, 1:1, 3:0)

Jihočeši dvakrát vedli, vždy o jednu branku, a stejně jako A-tým, který týž den v Kolíně podlehl 1:3, nedokázali těsné vedení proměnit ve dva body. Mladí Kozlové z Kolína ve třetím dějství třikrát překonali Daniela Krásného v brance a oba body tak zůstaly u Labe.

Branky: 16. Milotinský (Bendík), 40. Hudler (Krtek).

Vajgar: Krásný - Slavík, Pospíchal, Kavka, Grochal, Kamarád, Širhal, Vondruška, Schmidt, Skriner, Bendík, Milotinský, Miler, Hudler, Krtek, Janeček, Míšek, Vonka.

Liga dorostu:

Písek – Vajgar J. Hradec 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Dorostenci Vajgaru nemohou najít střeleckou mušku. Ve třech posledních zápasech dali pouhé čtyři branky. V Písku se Vajgar sice dostal do vedení, úspěšným střelcem byl Patrik Tregler, nicméně trpělivá hra domácích nakonec slavila úspěch. Ještě do konce první třetiny Písek vyrovnal a poté dvěma brankami rozhodl Eddie Turek, do Písku půjčený hokejista Českých Budějovic a syn brankářské legendy HC Mountfield.

Branka: 8. Tregler (Paďourek).

Vajgar: Krásný (Dvořák) – Malecha, Strelec, Svoboda, Čížek, Koller, Prokeš, Brož, Drs, Lomský, Čančura, Bryol, Janda, Körner, Paďourek, Tregler, Tomšík, Jindra, Erben.

Vajgar J. Hradec – Tábor 1:1 (0:0, 0:1, 1:0)

V jihočeském derby měli vajgarští dorostenci herně navrch, ale opět jim nevycházela střelba. V zápase oba týmy hodně podrželi brankáři, domácí David Hamal a táborský Ondřej Bláha, kteří inkasovali jen jednou.

Branka: 47. Tregler (Tomšík).

Vajgar: Hamal – Malecha, Strelec, Svoboda, Čížek, Koller, Prokeš, Brus, Drs, Lomský, Čančura, Bryol, Janda, Körner, Tregler, Tomšík, Jindra, Erben, Paďourek.