Humpolec –  Písek 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Hosté jako vítěz základní části soutěže potvrdili roli favorita a jdou dál. O svém vítězství rozhodli dvěma góly hned v úvodní třetině. Nejprve se trefil Gába a druhou trefu přidal Sýbek. V závěru první části hry mohl snížit Lazorišák, ale neproměnil trestné střílení. Podobně naložil s touto výhodou ve třetím dějství na druhé straně také písecký Jungbauer.

Branky a nahrávky: 12. Gába (Řehoř), 17. Sýbek (Řehoř, Kořánek), rozhodčí: Slavík, Hamr – Brůha, P. Němec. Konečný stav série: 0:2.

Vimperk – David servis ČB 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)

Začátek patřil domácím, ale hosté soupeři udělili lekci z produktivity, získali si dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině Vimperští dvakrát snížili na rozdíl jediného gólu, ale klíčový byl gól hostí na 2:4 v poslední minutě druhého dějství. V poslední části hry už si David servis vítězství zkušeně pohlídal.

Branky: 25. Sitter, 35. Horejš, 58. Král – 8., 33. a 57. Cikán, 11. Šulčík, 40. J. Hanzal, 59. Suchánek, vyl. 5:9, využ. 3:2, rozhodčí Mertl, Pexa – Studnař, Zelenka, 450 diváků. Konečný stav série 0:2.

Soběslav – Veselí 5:7 (0:5, 3:2, 2:0)

V Soběslavi se hrálo vyhrocené derby, které hosté rozhodli v první třetině. Dokázali využít dvojnásobnou přesilovku a také další šance, což znamenalo jejich vedení o pět branek už po čtrnácti minutách. To byl dostatečný náskok. Pak sice domácí vyvíjeli tlak, ale chybělo jim patřičné štěstí a pětigolové manko se jim nepodařilo srovnat.

Branky a nahrávky: 22. Hastrman (Hák), 26. Žákovský (Vild, Hák), 32. Sládek (Karpíšek, Vild), 44. Bruner (Hák), 60. Hák (Bruner, Smrž) – 6. Mikeska (Čáp), 8. Sekera (Bůžek), 11. Chlaň (Mikeska, Čáp), 12. Benda (Sekera, Arnold), 14. Drs (Čáp), 31. Arnold (Schmied, Kypta), 38. Sekera (Kypta), vyloučení: 8:13, navíc Zaiml a Hastrman 5+OK, Vild  5+TH, Karpíšek 10 min. (všichni Soběslav), Drs 5+OK, Chlaň 5+TH (oba Veselí), využití: 2:5, rozhodčí: Čáp, Urban –  Mitáš, Oudec. Konečný stav série: 0:2.

Strakonice – Č. Krumlov 11:4 (4:3, 2:1, 5:0)

V rychlém a pohledném utkání domácí začali od druhé třetiny soupeře přehrávat a nakonec mu uštědřili dvouciferný debakl.

Branky a nahrávky: 8. Černý (Všetečka, Kovář), 10. Kovář (Binder), 12. Srb, 20. Růžička, 25. Ondrejec (Řehoř, Hora), 27. Binder (Ondrejec), 41. Černý (Růžička), 42. Gross (Srb), 46. Černý (Bouška, Všetečka), 53. Ondrejec (Všetečka, Černý), 56. Všetečka (Ondrejec) – 2. M. Lukeš (Fučík, Zd. Uhlíř), 13. Vondřich, 17. Vondřich (Šalanda), 38. Zd. Uhlíř (M. Lukeš), vyl. 8:11 (navíc dom. Klud a Pangrátz 10 min.), a host. Šalanda, využ. 4:0, v osl. 1:0, rozhodčí Pešina, Poskočil – Lang, Deim, 900 diváků. Stav série: 1:1.