Hosté nechali odpočívat největší opory na čele s gólmanem Kváčou, Kutlákem, Nedorostem, Vampolou a chyběli i další hráči základního kádru. Cestovali s hodně okleštěným kádrem, přesto třetí porážka v řadě zamrzela.

Jihočeši šli do vedení už ve 4. min., kdy se prosadil Dostálek. Druhý gól mohl přidat ještě v první třetině Vlček, jenže nastřelil jen spojnici tyče a břevna. Po změně stran Zubři během pěti minut otočili skóre. Nejprve potrestal nesoulad mezi gólmanem Gábou a obráncem Pýchou gólem do téměř prázdné branky M. Kratochvíl a poté se prosadil také hodně šťastným gólem Navrátil.

Ve druhém dějství to ale ještě nebylo všechno. Navrátil a Novotný dvěma slepenými brankami vytáhli skóre až na 4:1. Ve třetí třetině to Motor ještě zkusil. Nejprve se trefil bombou z dálky Rob, čtyři minuty před koncem dal kontaktní gól Vlček a v závěru zkusili hosté power play. Ale vyrovnat se jim nepodařilo a naopak vteřinu před koncem inkasovali do prázdné branky na 5:3 z hokejky Š. Kratochvíla. 

Branky a nahrávky: 22. M. Kratochvíl, 26. Navrátil (R. Černý), 33. Navrátil (Gago, Plášek), 35. M. Novotný (Plášek ml., Milan Procházka), 60. Š. Kratochvíl (M. Kratochvíl) – 4. Dostálek (Galamboš), 47. Rob (F. Novák), 56. Vlček (Nejezchleb, J. Mikyska). Vyloučení: 4:8 (navíc host. Jonák 10 min.), využití: 2:1. Rozhodčí: Obadal, Kašík – Rožánek, Konvička. Diváci: 1567.

ČEZ Motor: Gába (41. Bláha) – Pýcha, F. Novák, Kučný, Čáp, Kachyňa – M. Bárta, Rob, Jonák – Dostálek, Galamboš, Martin Novák – Vlček, J. Mikyska, Nejezchleb – Káník. Trenéři Jelínek, L. Rob st. a Kotalík.