Motor ve šlágru v Karlových Varech neuspěl a přepustil soupeři pozici lídra

Karlovy Vary – Ve šlágru 50. kola první WSM ligy prohráli hokejisté ČEZ Motoru v Karlových Varech 1:4 a přepustili svému rivalovi pozici lídra tabulky. Ve středu budou hostit od 17.30 Kladno s legendárním Jaromírem Jágrem v sestavě.

17.2.2018

HC Energie v bílémFoto: Deník / Čech Jan

Jihočeši sice chtěli postavit sestavu, se kterou vstoupí do play off, ale marodka jim překazila plány. Mimo jsou totiž hned tři útočníci Pajič, Květoň a Nejezchleb, obránce Pavlin je navíc se slovinskou reprezentací na olympiádě. Hosté se tak alespoň mohli spolehnout na podporu dobrých čtyř stovek fanoušků, kteří se za svým týmem vypravili převážně speciálně vypraveným vlakem.

Úvod zápasu patřil dle očekávání Energii. Kváča v brance hostí musel krýt těžké střely Stloukala i Kverky a ustál rovněž nápor soupeře při první přesilové hře zápasu. Další velkou šanci měl ve vlastním oslabení exbudějovický obránce Sičák. Naštěstí mířil vedle, čímž byl počáteční nápor domácích u konce.

Pak přišly velké chvíle Motoru. Dostálek v početní výhodě sám před Novotným ještě neuspěl, ale ve 14. min. F. Novák zachytil domácí rozehrávku, posunul kotouč Robovi, jenž se z první trefil parádně.

O nejtěsnější náskok však hosté přišli ještě do první přestávky během pouhé minuty a pěti vteřin. Dvakrát nedokázali vyhodit puk a soupeř toho pokaždé využil. Nejprve napálil Šenkeřík spojnici a Kverka uklidil nekrytý kotouč do sítě. Krátce poté zastavil Vráblíkovo nedůrazné vyhození Beránek, našel Grígera, jenž už neměl problém poslat Energii poprvé do vedení.

Do druhého dějství vstoupili výrazně aktivněji Jihočeši, jenže v koncovce byli bohužel bezzubí, a navíc je brzdila zbytečná vyloučení. Domácí hrozili z brejků. Při přečíslení tři na jednoho Kváča naštěstí vychytal Balána. Obrovskou šanci vyrovnat měl dokonce ve vlastním oslabení Nedorost. Novotného však nepřelstil a dorážející Mikyska nastřelil jen tyč.

A tak uhodilo znovu na druhé straně. Krejčího střela od modré zaplula k tyči Kváčovy svatyně.

To byla voda na karlovarský mlýn. Domácí si pozornou obranou hlídali náskok, a co prošlo, pochytal výborný Novotný. Ve 48. min. navíc usměrnil Kohoutovu střílenou přihrávku počtvrté do Kváčovy sítě Kverka a bylo prakticky po zápase.

Branky a nahrávky: 18. Kverka (Šenkeřík, Flek), 19. Gríger (Beránek), 35. Krejčí (Tuominen), 48. Kverka (Kohout) – 14. L. Rob ml. (F. Novák). Vyloučení: 4:7, bez využití. Rozhodčí: Veselý, Svoboda – Jílek, Šperl. Diváci: 4618.

ČEZ Motor: Kváča – Čáp, Kutlák, Kučný, Vráblík, F. Novák, Fillman – Mikyska, L. Rob ml., Nedorost – Dostálek, Vampola, Čermák – Heřman, Vlček, Jonák – M. Bárta, Galamboš, M. Novák. Trenéři Jelínek, L. Rob st. a Kotalík.

Hlasy trenérů - Tomáš Mariška (K. Vary): "Hrál se velmi dobrý hokej z obou stran. Sice jsme prohrávali, ale podařilo se nám utkání ještě v první třetině otočit. Jsem rád, že jsme se díky dobrému pohybu vypořádali s agresivní hrou soupeře. Výborný byl Filip Novotný v brance. Chtěl bych poděkovat našim hráčům i fanouškům obou týmů, jakou vytvořili atmosféru."

Marian Jelínek (Motor): "Měli jsme velký problém s rychlými protútoky soupeře. Na začátku byli domácí lepší, přesto se nám podařilo vstřelit gól. Posledních pět minut první třetiny ale bylo z naší strany hodně špatných. Ve druhé třetině jsme měli dost vyloučených, což ovlivnilo naši hru. Výsledek je pro nás až krutý. Již delší dobu nás trápí střelecká impotence. Přestože jsme 1:4 prohráli, tak jsme podali výkon, na kterém se dá stavět. Všechno důležité začne až v play off."

Autor: Pavel Kortus

17.2.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 90 Kč

Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka masa a uzenin. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE;, Požadujeme: praxe výhodou; příjemné vystupování; samostatnost; spolehlivost; flexibilita; zdravotní průkaz pro práci v potravinářství; , Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti; možnost profesního růstu; vstupní zaškolení; nevyučené v oboru zaučíme; , Náplň práce: příprava zboží k prodeji; prodej a nabídka zboží; obsluha zákazníků; spolupráce s vedením prodejny; práce o víkendech, KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM. Pracoviště: Zeman maso-uzeniny, a.s. - 002 - dačice, Vápovská, č.p. 306, 380 01 Dačice. Informace: Simona Novotná, +420 724 841 540.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 21 500 Kč

Řidiči ostatních speciálních vozidel řidič/ka kontejnerové dopravy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21500 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘP skup. C (E výhodou); profesní průkaz; výpis z rejstříku trestů; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba jednosměnná 6:00-14:00 hod.; stravenky; příspěvek na životní a penzijní pojištění; poukázky pro řidiče;. Pracoviště: Ave cz odpadové hospodářství s.r.o. - 001, Václavská, č.p. 609, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Hana Hummelová, +420 724 983 678,731 646 072.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 17 000 Kč

Kuchaři speciálních diet kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - vyučení v oboru, vhodné i pro absolventy;, - pracovní doba jednosměnná s posunutou směnou, práce v sobotu i neděli (5:30-14:00 hod a 10:30-19:00hod);, - zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené; bezplatné parkování v areálu nemocnice. Pracoviště: Nemocnice jindřichův hradec, a.s., U Nemocnice, č.p. 380, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Vlastimil Koller, +420 384 376 194.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč

Prodavači ostatního zboží v prodejnách prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: -pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; vhodné i pro absolventy; turnusová pracovní doba;, Náplň práce:, - obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům; doplňování zboží a péče o vzhled prodejny i nabízená zvířata; práce za pokladnou; práce s hotovostí;, ŽIVOTOPISY ZASÍLAT POUZE E-MAILEM.. Pracoviště: Super pet , a.s. - 001, Rezkova, č.p. 953, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Jiřina Plačková, .

Videosouhrn 23.–24. června 2018
1

Legální i zcela ilegální autohoničky a mexické sukně ve Strážnici: videa víkendu

Slavnost odhalení busty dirigenta Karla Ančerla (+ 1973) v rodných Tučapech na Soběslavsku.

EXKLUZIVNĚ: Do Tučap se vrátil dirigent filharmonie

OBRAZEM: Čapí mláďata už zdobí kroužky

Českobudějovicko - Postavit žebřík, vylézt nahoru, někdy i pěknou výšku, zkontrolovat čapí mláďata, dát jim na nohu kroužky, slézt, sbalit žebřík a jet dál.

OBRAZEM: Jindřichohradecký půlmaraton potřetí

Jindřichův Hradec - V sobotu 23. června přesně ve čtyři hodiny odpoledne byl odstartován první z letošního Jindřichohradeckého půlmaratonu.

OBRAZEM: Jindřichohradecké letní koncerty zahájeny

Jindřichů Hradec - V pátek 22. června se v parku pod gymnáziem uskutečnil první Letní koncert v Jindřichově Hradci.

Krásky z Brazílie, Kostariky i Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny E

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.