Benátky nad Jizerou – Minutu před koncem druhé třetiny nechal vyniknout svoji rychlou střelu Luboš Rob. Motor se dostal do uklidňujícího vedení 3:0. Rob si tak připsal druhý bod v zápase a hlavně udělal tečku za vynikající třetinou Jihočechů. Ti už v první dvacetiminutovce trápili domácího brankáře Lukáše, na góly si počkali ale až po změně stran.

Ve třetí třetině Motor zápas kontroloval a Žálčík přidal gólovou tříbodovou pečeť.

Benátky – Motor 1:4 (0:0, 0:3, 1:1), 43. Černoch (Jandejsek) – 22. Pajič (Kuchejda, Babka), 27. Heřman (Rob, Nouza), 40. Rob (Švihálek), 51. Žálčík. Motor: Bláha – Kříž, Mucha, Kolmann, Suchánek, Žovinec, Zíb, Semrád – Babka, Pajič, Kuchejda – Heřman, Straka, Nouza – Švihálek, Rob, Žálčík – Přibyl, Prokeš, Guman. Rozhodčí: Petružálek – Čížek, D. Štětina.