Změří si síly tým odchovanců KLH Vajgar a jejich přátel proti extraligovému českobudějovickému HC Mountfield.

Vstupenky na utkání doslova mizí pod rukama a vedení hokejového klubu upozorňuje všechny příznivce, aby s obstaráním lístků neváhali.

„Vzhledem k tomu, že očekáváme velkou účast dětí, které mají vstup zdarma, bude kapacita stadionu snížena na 3500 prodaných míst. Z bezpečnostních důvodů totiž nelze do hlediště vpustit více lidí. Proto upozorňujeme všechny zájemce, aby si vstupenky zajistili buď v předprodeji, nebo aspoň s předstihem v den konání zápasu, kdy budou pokladny otevřeny už od 14.30 hodin,“ poznamenal výkonný ředitel jindřichohradeckého Vajgaru František Dvořák.

Připomeňme, že vstupenky v jednotné ceně 100 korun lze zakoupit v sekretariátu hokejového klubu na zimním stadionu ve všední dny od 8 do 9.30 a od 14.30 do 16 hodin.

Kdo má navíc zájem o retro dres Vajgaru, který bude ve stejném provedení jako dresy, s nimiž slavní odchovanci exhibici odehrají, může si jej objednat prostřednictvím firmy Ferrax a vybrat si ze široké nabídky čísel a jmenovek svých oblíbenců. Učinit tak lze na www.ferrax.eu/shop nebo na www.klhvajgar.cz.