Co vás vyřadilo ze hry?
Měl jsem natažený mezižeberní sval. Nějaké tři týdny jsem musel vynechat, než jsem se dal zase dohromady.

Už jste na sto procent fit?
Dá se to tak říct. Občas mě tam ještě píchne třeba při střele. Ale už je to dobré.

Před play off se všechny bolístky hojí rychleji?
Play off si chce samozřejmě každý zahrát. Chce to mít co nejširší kádr, protože důležitý bude každý zápas. Je třeba dát se co nejvíce dohromady.

V generálce na play off jste rozstříleli juniorky Salcburku. Nečekali jste ale, že soupeř přiveze přece jen o něco starší tým?
Čekali. Byli jsme docela překvapeni, jaký přijel soupeř. Ale ten zápas se nám hodil. Na tréninku něco nacvičujeme a teď jsme se to snažili přenést do utkání. Máme ještě několik dní, abychom se na pondělí dobře připravili.

Dal jste první gól pohodového zápasu. Je příjemné, když se hráč vrátí po zranění a hned skóruje?
Samozřejmě to potěší. Teď ale vůbec nebereme ohled na to, kdo dává góly nebo dělá body. Čeká nás nejdůležitější fáze sezony a je úplně jedno, kdo bude góly dávat. Potřebujeme hlavně vyhrávat, abychom došli co nejdál.

S Přerovem máte až děsivou bilanci vzájemných zápasů. Ve čtyřech jste neuhráli ani bod. Nestraší vás to trochu?
O té bilanci pochopitelně dobře víme. Člověk by se ale neměl ohlížet do minulosti. Je třeba se dívat dopředu. Pokud chceme postoupit dál, tak musíme přejít přes dvě kola play off.

Je něco, co vám na hře Přerova vyloženě nesedí, že jste s ním ještě nedokázali ani jednou zabodovat?
Ani bych neřekl, že by nám něco nesedělo. Většinou jsme s Přerovem hráli dobrý hokej, ale zatímco jim to tam spadlo, tak nám ne. Play off je nová soutěž a každý začíná od nuly. Musíme hrát naplno a výsledek se pak dostaví.

Jste přesvědčen o vašem postupu do semifinále?
Samozřejmě. S ničím jiným nepočítáme. (úsměv)