Na čtvrtou pozici se dostal hradecký tým HC AA, který porazil SK Kámen, i když s ním po první třetině o gól prohrával.

O víkendu jsou na hradeckém zimním stadionu programu další
dva duely.
HC AA – N. Včelnice (so 19:15), SK Kámen – Cannoners (ne 18:00).

Po 98 vteřinách druhé části ovšem už vedl a zápas dotáhl k vítězství. Podobně utkání otočily Střížovice, jež byly pozadu (0:1, 1:2 a 2:3) do předposlední minuty prostředního dějství. Pak se během 33 sekund prosadili David Kolář a Daniel Tancer, kteří stav obrátili a favorit poté už bezpečně dovedl duel k dvoubodovému zisku.

V dalším duelu se radoval střížovický favorit, který si poradil s Českou podnikatelskou pojišťovnou. Ta dosud v soutěži nezískala ani bod a uzavírá tabulku.

HC AA J. Hradec – SK Kámen 7:4 (1:2, 5:2, 1:0)Slavík 3, Körner 2, Sváček, Demeter – I. Adam 2, Cvrček, Skřivan.
ČPP J. Hradec – Střížovice 5:9 (1:0, 2:4, 2:5)Skokan 2, L. Chramosta, Vondrus, D. Zeman – V. Kolář, Novák 2, Jirka, Jan Dvořák, D. Kolář, Tancer, Toman.